phodav master - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Print program version
sr: Исписује издање програма

en: Be verbose
sr: Бива опширан

en: Port to listen to
sr: Прикључник за ослушкивање

en: Listen on loopback only
sr: Слушај само на повратној петљи

en: Listen on all interfaces
sr: Слушај на свим сучељима

en: Path to export
sr: Путања за извоз

en: Path to htdigest file
sr: Путања до датотеке „htdigest“

en: DIGEST realm
sr: Домен ПРОПИТИВАЊА

en: Read-only access
sr: Приступ само за читање

en: Skip mDNS service announcement
sr: Прескаче најављивање „mDNS“ услуге

en: - simple WebDAV server
sr: — једноставан ВебДАВ сервер

en: Report bugs to <%s>
sr: Грешке пријавите на <%s>

en: Option parsing failed: %s
sr: Није успела обрада опције: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
sr: Неподржани додатни аргументи: %s ...

en: --local and --public are mutually exclusive
sr: „--local“ и „--public“ се узајамно искључују

en: Failed to open htdigest: %s
sr: Нисам успео да отворим „htdigest“: %s

en: mDNS failed: %s
sr: мДНС није успело: %s

en: Internal error, should not happen
sr: Унутрашња грешка, није требало да се догоди

en: Listen failed: %s
sr: Ослушкивање није успело: %s
