phodav master - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Print program version
tr: Program sürümünü yazdır

en: Be verbose
tr: Detaylı ol

en: Port to listen to
tr: Dinlenecek bağlantı noktası

en: Listen on loopback only
tr: Sadece loopback dinle

en: Listen on all interfaces
tr: Tüm arayüzleri dinle

en: Path to export
tr: Dışa aktarılacak yol

en: Path to htdigest file
tr: htdigest dosyasının yolu

en: Read-only access
tr: Salt okunur erişim

en: - simple WebDAV server
tr: - basit WebDAV sunucusu

en: Report bugs to <%s>
tr: Hataları <%s> adresine bildirin

en: Option parsing failed: %s
tr: Seçenek ayrıştırma başarısız oldu: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
tr: Desteklenmeyen ek argümanlar: %s ...

en: --local and --public are mutually exclusive
tr: --local ve --public birbirini dışlar

en: Failed to open htdigest: %s
tr: htdigest açılamadı: %s

en: mDNS failed: %s
tr: mDNS başarısız oldu: %s

en: Internal error, should not happen
tr: İç hata, olmamalı

en: Listen failed: %s
tr: Dinleme başarısız oldu: %s
