phodav master - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Print program version
cs: Vypsat verzi programu

en: Be verbose
cs: Podrobné informace

en: Port to listen to
cs: Port, na kterém se má naslouchat

en: Listen on loopback only
cs: Naslouchat jen na místní smyčce

en: Listen on all interfaces
cs: Naslouchat na všech rozhraních

en: Path to export
cs: Cesta pro export

en: Path to htdigest file
cs: Cesta k souboru htdigest

en: Read-only access
cs: Přístup jen pro čtení

en: Skip mDNS service announcement
cs: Přeskakovat oznámení služby mDNS

en: - simple WebDAV server
cs: – jednoduchý server WebDAV

en: Report bugs to <%s>
cs: Chyby hlaste na <%s>

en: Option parsing failed: %s
cs: Selhalo zpracování přepínače: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
cs: Nepodporovaný dodatečný argument: %s …

en: --local and --public are mutually exclusive
cs: Přepínače --local a --public se navzájem vylučují

en: Failed to open htdigest: %s
cs: Selhalo otevření htdigest: %s

en: mDNS failed: %s
cs: selhalo mDNS: %s

en: Internal error, should not happen
cs: Interní chyba, nemělo by nastat

en: Listen failed: %s
cs: Selhalo naslouchání: %s
