phodav master - en to fur translation catalogue (17 entries)

en: Print program version
fur: Stampe la version dal program

en: Be verbose
fur: Jessi prolìs

en: Port to listen to
fur: Puarte dulà scoltâ

en: Listen on loopback only
fur: Scolte dome sul loopback

en: Listen on all interfaces
fur: Scolte dutis lis interfacis

en: Path to export
fur: Percors dulà espuartâ

en: Path to htdigest file
fur: Percors al file htdigest

en: Read-only access
fur: Acès dome-leture

en: - simple WebDAV server
fur: - sempliç servidôr WebDAV

en: Report bugs to <%s>
fur: Segnale erôrs a <%s>

en: Option parsing failed: %s
fur: No si è rivâts a analizâ la opzion: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
fur: Argoments adizionâi no supuartâts: %s ...

en: --local and --public are mutually exclusive
fur: --local e --public si escludin un cun chel altri

en: Failed to open htdigest: %s
fur: No si è rivâts a vierzi htdigest: %s

en: mDNS failed: %s
fur: mDNS falît: %s

en: Internal error, should not happen
fur: Erôr interni, nol varès di sucedi

en: Listen failed: %s
fur: Scolte falide: %s
