phonon_gstreamer - en to fi translation catalogue (15 entries)

[ctx: Phonon::Gstreamer::Backend|]
en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer1.0-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
fi: Varoitus: Paketti gstreamer1.0-plugins-good ei tunnu olevan asennettu.
              Jotkin video-ominaisuudet eivät ole käytössä.

[ctx: Phonon::Gstreamer::Backend|]
en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
fi: Varoitus: GStreamer-perusliitännäisiä ei tunnu olevan asennettu.
              Ääni- ja videotuki eivät ole käytössä.

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Default
fi: Oletus

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Unknown
fi: Tuntematon

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Disable
fi: Poista käytöstä

[ctx: Phonon::Gstreamer::Pipeline|]
en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
fi: GStreamer-asennuksesta puuttuu yksi tai useampia liitännäisiä.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Missing codec helper script assistant.
fi: Koodekin opasteskriptiavustaja puuttuu.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Plugin codec installation failed.
fi: Liitännäiskoodekin asennus epäonnistui.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
fi: Phonon yritti asentaa virheellisen koodekin nimen.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: The codec installer crashed.
fi: Koodekkiasennin kaatui.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: The required codec could not be found for installation.
fi: Vaadittua koodekkia ei löytynyt asennettavaksi.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: An unspecified error occurred during codec installation.
fi: Koodekin asennuksessa tapahtui määrittämätön virhe.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Not all codecs could be installed.
fi: Kaikkia koodekkeja ei voitu asentaa.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: User aborted codec installation
fi: Käyttäjä keskeytti koodekin asentamisen

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Could not update plugin registry after update.
fi: Rekisteriä ei voitu päivittää päivityksen jälkeen.
