phonon_gstreamer - en to gl translation catalogue (15 entries)

[ctx: Phonon::Gstreamer::Backend|]
en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer1.0-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
gl: Aviso: Non semella ter o paquete gstreamer1.0-plugins-good instalado.
             Desactiváronse algunhas funcionalidades de vídeo.

[ctx: Phonon::Gstreamer::Backend|]
en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
gl: Aviso: Non semella ter instalados os complementos de GStreamer.
               Desactiváronse todas as funcionalidades de son e vídeo.

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Default
gl: Predeterminado

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Unknown
gl: Descoñecido

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Disable
gl: Desactivar

[ctx: Phonon::Gstreamer::Pipeline|]
en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
gl: Faltan un ou varios complementos na instalación do GStreamer.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Missing codec helper script assistant.
gl: Falta o asistente do script auxiliar do códec.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Plugin codec installation failed.
gl: Fallou a instalación do complemento do códec.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
gl: Phonon tentou instalar un nome incorrecto de códec.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: The codec installer crashed.
gl: O instalador do códec quebrou.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: The required codec could not be found for installation.
gl: Non se puido atopar o códec requerido para instalalo.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: An unspecified error occurred during codec installation.
gl: Produciuse un erro non especificado durante a instalación do códec.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Not all codecs could be installed.
gl: Non se puideron instalar todos os códecs.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: User aborted codec installation
gl: O usuario interrompeu a instalación do codec

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Could not update plugin registry after update.
gl: Non se puido actualizar o rexistro de complementos tras a actualización.
