phonon_gstreamer - en to pl translation catalogue (15 entries)

[ctx: Phonon::Gstreamer::Backend|]
en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer1.0-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
pl: Uwaga: Wygląda na to, że w systemie nie ma wgranego pakietu gstreamer1.0-plugins-good.
              Niektóre z możliwości obrazu mogą być wyłączone.

[ctx: Phonon::Gstreamer::Backend|]
en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
pl: Uwaga: Wygląda na to, że w systemie nie ma wgranych wtyczek GStreamer.
              Cała obsługa dźwięku i obrazu została wyłączona

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Default
pl: Domyślne

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Unknown
pl: Nieznany

[ctx: Phonon::Gstreamer::MediaObject|]
en: Disable
pl: Wyłącz

[ctx: Phonon::Gstreamer::Pipeline|]
en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
pl: Brakuje jedna lub więcej wtyczek GStreamer w systemie.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Missing codec helper script assistant.
pl: Brak pomocnika brakujących kodeków.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Plugin codec installation failed.
pl: Nie udało się wgrać wtyczki kodeku.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
pl: Phonon próbował wgrać nieprawidłową nazwę kodeka.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: The codec installer crashed.
pl: Instalator kodeka uległ usterce.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: The required codec could not be found for installation.
pl: Nie można znaleźć wymaganego kodeka do wgrania.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: An unspecified error occurred during codec installation.
pl: Wystąpił nieokreślony błąd podczas wgrywania kodeka.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Not all codecs could be installed.
pl: Nie można było wgrać wszystkich kodeków.

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: User aborted codec installation
pl: Użytkownik przerwał wgrywanie kodeka

[ctx: Phonon::Gstreamer::PluginInstaller|]
en: Could not update plugin registry after update.
pl: Nie można uaktualnić rejestru wtyczki po uaktualnieniu.
