phonon_gstreamer - en to sr@ijekavian translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer1.0-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
sr@ijekavian: Упозорење: изгледа да пакет gstreamer1.0-plugins-good није инсталиран.
    Неке видео могућности су зато искључене.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
sr@ijekavian: Упозорење: изгледа да основни прикључци Гстримера нису инсталирани.
    Сва аудио и видео подршка је искључена.

en: Default
sr@ijekavian: подразумевани

en: Unknown
sr@ijekavian: непознат

en: Disable
sr@ijekavian: Искључи

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
sr@ijekavian: Један или више прикључака недостаје у овој инсталацији Гстримера.

en: Missing codec helper script assistant.
sr@ijekavian: Недостаје асистент за помоћне скрипте кодека̂.

en: Plugin codec installation failed.
sr@ijekavian: Инсталирање кодека као прикључка није успјело.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
sr@ijekavian: Фонон је покушао да инсталира лоше име кодека.

en: The codec installer crashed.
sr@ijekavian: Инсталатер кодека се срушио.

en: The required codec could not be found for installation.
sr@ijekavian: Тражени кодек за инсталирање није нађен.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
sr@ijekavian: Неодређена грешка при инсталирању кодека.

en: Not all codecs could be installed.
sr@ijekavian: Неки кодеци нису могли бити инсталирани.

en: User aborted codec installation
sr@ijekavian: Корисник је прекинуо инсталирање кодека.

en: Could not update plugin registry after update.
sr@ijekavian: Не могу да ажурирам регистар прикључака послије ажурирања.
