libphonon - en to eo translation catalogue (22 entries)

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
eo: <html>La sonreprodukta aparato <b>%1</b> ne funkcias.<br/>Retropaŝanta al <b>%2</b>.</html>

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
eo: <html>Ŝaltanta al la sonreprodukta aparato <b>%1</b><br/>kiu ĵus fariĝis havebla kaj estas pli preferata.</html>

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: Revert back to device '%1'
eo: Reveni al disponaĵo '%1'

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
eo: <html>Ŝaltanta al la sonreprodukta disponaĵo <b>%1</b><br/>kiu estas pli preferinda aŭ etas specife agordita por tiu ĉi sistemo.</html>

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Main Menu
eo: Ĉefmenuo

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Title Menu
eo: Titolmenuo

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Audio Menu
eo: Sonmenuo

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Subtitle Menu
eo: Subtitolmenuo

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Chapter Menu
eo: Ĉapitra Menuo

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Angle Menu
eo: Angula Menuo

[ctx: Phonon::|]
en: Notifications
eo: Atentigoj

[ctx: Phonon::|]
en: Music
eo: Muziko

[ctx: Phonon::|]
en: Video
eo: Filmo

[ctx: Phonon::|]
en: Communication
eo: Komunikado

[ctx: Phonon::|]
en: Games
eo: Ludoj

[ctx: Phonon::|]
en: Accessibility
eo: Alirebleco

[ctx: Phonon::|]
en: Recording
eo: Registrado

[ctx: Phonon::|]
en: Control
eo: Stirado

[ctx: QObject|]
en: PulseAudio Sound Server
eo: PulseAudio Son-Servilo

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Volume: %1%
eo: Laŭteco: %1%

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
eo: Uzu la ŝovilon por alĝustigi la laŭtecon. La plej maldekstra pozicio estas 0%, la plej dekstra estas %1%

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Muted
eo: Silentigita
