libphonon - en to et translation catalogue (21 entries)

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
et: <html>Heli taasesitamise seade <b>%1</b> ei tööta.<br/>Varuvariandina kasutatakse seadet <b>%2</b>.</html>

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
et: <html>Lülitutakse heli taasesitamise seadmele <b>%1</b><br/>, mis muutus äsja kättesaadavaks ja millel on kõrgem eelistus.</html>

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: Revert back to device '%1'
et: Varuvariandina kasutatakse seadet %1

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
et: <html>Lülitutakse heli taasesitamise seadmele <b>%1</b><br/>, millel on suurem eelistus või mis on spetsiaalselt seadistatud sellele voole.</html>

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Main Menu
et: Peamenüü

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Title Menu
et: Tiitlimenüü

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Audio Menu
et: Helimenüü

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Subtitle Menu
et: Subtiitrimenüü

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Chapter Menu
et: Peatükimenüü

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Angle Menu
et: Nurgamenüü

[ctx: Phonon::|]
en: Notifications
et: Märguanded

[ctx: Phonon::|]
en: Music
et: Muusika

[ctx: Phonon::|]
en: Communication
et: Suhtlus

[ctx: Phonon::|]
en: Games
et: Mängud

[ctx: Phonon::|]
en: Accessibility
et: Hõlbustus

[ctx: Phonon::|]
en: Recording
et: Salvestamine

[ctx: Phonon::|]
en: Control
et: Juhtimine

[ctx: QObject|]
en: PulseAudio Sound Server
et: PulseAudio heliserver

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Volume: %1%
et: Helitugevus: %1%

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
et: Liuguriga saab muuta helitugevust. Vasakpoolses servas on see 0%, parempoolses %1%

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Muted
et: Summutatud
