libphonon - en to fi translation catalogue (21 entries)

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
fi: <html>Äänentoistolaite <b>%1</b> ei toimi.<br/>Yritetään käyttää laitetta <b>%2</b>.</html>

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
fi: <html>Vaihdetaan äänentoistolaitteeksi <b>%1</b>,<br/>joka ilmestyi saataville ja on merkitty suositellummaksi.</html>

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: Revert back to device '%1'
fi: Vaihda takaisin laitteeseen ”%1”

[ctx: Phonon::AudioOutput|]
en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which has higher preference or is specifically configured for this stream.</html>
fi: <html>Vaihdetaan äänentoistolaitteeksi <b>%1</b>,<br/>joka on merkitty suositellummaksi tai on erityisesti määritetty tälle virralle.</html>

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Main Menu
fi: Päävalikko

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Title Menu
fi: Otsikkovalikko

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Audio Menu
fi: Äänivalikko

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Subtitle Menu
fi: Tekstitysvalikko

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Chapter Menu
fi: Lukuvalikko

[ctx: Phonon::MediaController|]
en: Angle Menu
fi: Katselukulmavalikko

[ctx: Phonon::|]
en: Notifications
fi: Ilmoitukset

[ctx: Phonon::|]
en: Music
fi: Musiikki

[ctx: Phonon::|]
en: Communication
fi: Viestintä

[ctx: Phonon::|]
en: Games
fi: Pelit

[ctx: Phonon::|]
en: Accessibility
fi: Esteettömyys

[ctx: Phonon::|]
en: Recording
fi: Äänitys

[ctx: Phonon::|]
en: Control
fi: Ohjaus

[ctx: QObject|]
en: PulseAudio Sound Server
fi: PulseAudio-äänipalvelin

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Volume: %1%
fi: Äänenvoimakkuus: %1 %

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
fi: Muuta äänenvoimakkuutta tällä liukusäätimellä. Vasen reuna on 0 %, oikea %1 %

[ctx: Phonon::VolumeSlider|]
en: Muted
fi: Vaimennettu
