phosh master - en to hr translation catalogue (124 entries)

en: Phone Shell
hr: Telefonska ljuska

en: Window management and application launching for mobile
hr: Upravljanje prozorima i aplikacijama na mobilnim telefonima

en: Calendar
hr: Kalendar

en: A simple calendar widget
hr: Jednostavna aplikacija kalendara

en: Ticket Box
hr: Kutija za karte

en: Show PDFs on the lock screen. <b>This plugin is experimental.</b>
hr: Prikaži PDF-ove na zaključanom zaslonu. <b>Ovaj priključak je eksperimentalan.</b>

en: Upcoming Events
hr: Nadolazeći događaji

en: Show upcoming calendar events
hr: Prikaži nadolazeće događaje

en: Application
hr: Aplikacije

en: Show All Apps
hr: Prikaži sve aplikacije

en: Show Only Mobile Friendly Apps
hr: Prikaži samo mobilne aplikacije

[ctx: bluetooth:enabled]
en: On
hr: Uključeno

en: Docked
hr: Pričvršećeno

en: Undocked
hr: Nije pričvršećeno

en: Log Out
hr: Odjava

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
hr[0]: %s će se automatski odjaviti za %d sekundu.
hr[1]: %s će se automatski odjaviti za %d sekunde.
hr[2]: %s će se automatski odjaviti za %d sekundi.

en: Power Off
hr: Isključi

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
hr[0]: Sustav će se automatski isključiti za %d sekundu.
hr[1]: Sustav će se automatski isključiti za %d sekunde.
hr[2]: Sustav će se automatski isključiti za %d sekundi.

en: Restart
hr: Ponovno pokreni

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
hr[0]: Sustav će se automatski ponovno pokrenuti za %d sekundu.
hr[1]: Sustav će se automatski ponovno pokrenuti za %d sekunde.
hr[2]: Sustav će se automatski ponovno pokrenuti za %d sekundi.

en: Unknown application
hr: Nepoznata aplikacija

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Quiet
hr: Neprimjetno

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Silent
hr: Utišano

[ctx: feedback:enabled]
note: Translators: Enable LED, haptic and audio feedback
en: On
hr: Uključeno

en: Allow '%s' to access your location information?
hr: Dopustite da '%s' pristupi vašim informacijama lokacije?

en: Geolocation
hr: Geolokacija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Enter Passcode
hr: Upiši lozinku

en: Checking…
hr: Provjeravanje…

note: Translators: Used when the title of a song is unknown
en: Unknown Title
hr: Nepoznati naslov

note: Translators: Used when the artist of a song is unknown
en: Unknown Artist
hr: Nepoznati izvođač

en: Built-in display
hr: Ugrađeni zaslon

note: Translators: An unknown monitor type
en: Unknown
hr: Nepoznat

en: Authentication type of wifi network “%s” not supported
hr: Vrsta ovjere bežične mreže “%s” nije podržana

en: Enter password for the wifi network “%s”
hr: Upišite lozinku za bežičnu mrežu “%s”

en: Open
hr: Otvori

en: Notification
hr: Obavijest

[ctx: timestamp-suffix-seconds]
note: Translators: Timestamp seconds suffix
en: s
hr: sek

[ctx: timestamp-suffix-minute]
note: Translators: Timestamp minute suffix
en: m
hr: min

[ctx: timestamp-suffix-minutes]
note: Translators: Timestamp minutes suffix
en: m
hr: min

[ctx: timestamp-suffix-hour]
note: Translators: Timestamp hour suffix
en: h
hr: sat

[ctx: timestamp-suffix-hours]
note: Translators: Timestamp hours suffix
en: h
hr: sata

[ctx: timestamp-suffix-day]
note: Translators: Timestamp day suffix
en: d
hr: dan

[ctx: timestamp-suffix-days]
note: Translators: Timestamp days suffix
en: d
hr: dana

[ctx: timestamp-suffix-month]
note: Translators: Timestamp month suffix
en: mo
hr: mje

[ctx: timestamp-suffix-months]
note: Translators: Timestamp months suffix
en: mos
hr: mje

[ctx: timestamp-suffix-year]
note: Translators: Timestamp year suffix
en: y
hr: god

[ctx: timestamp-suffix-years]
note: Translators: Timestamp years suffix
en: y
hr: god

en: now
hr: sada

note: Translators: time difference "Over 5 years"
en: Over %dy
hr: Preko %dgod

note: Translators: time difference "almost 5 years"
en: Almost %dy
hr: Zamalo %dgod

en: Authentication dialog was dismissed by the user
hr: Dijalog ovjere je prekinut od strane korisnika

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
hr: Nažalost, to ne radi. Pokušajte ponovno.

en: Portrait
hr: Uspravno

en: Landscape
hr: Položeno

[ctx: automatic-screen-rotation-disabled]
en: Off
hr: Isključeno

[ctx: automatic-screen-rotation-enabled]
en: On
hr: Uključeno

en: Press ESC to close
hr: Pritisni ESC za zatvaranje

en: Running '%s' failed
hr: Pokretanje naredbe '%s' neuspjelo

en: Passwords do not match.
hr: Lozinke se ne podudaraju.

en: Password cannot be blank
hr: Lozinka ne može biti prazna

en: Torch
hr: Svjetlo

en: Remember decision
hr: Zapamti odabir

en: Cancel
hr: Odustani

en: Ok
hr: U redu

en: App
hr: Aplikacija

en: Remove from _Favorites
hr: Ukloni iz _omiljenih

en: Add to _Favorites
hr: Dodaj u _omiljene

en: View _Details
hr: Pogledaj _pojedinosti

en: Search apps…
hr: Pretraži aplikacije…

en: Some applications are busy or have unsaved work
hr: Neke aplikacije su zauzete ili imaju nespremljeni rad

en: User:
hr: Korisnik:

en: Domain:
hr: Domena:

en: Co_nnect
hr: Po_veži se

en: Back
hr: Natrag

en: Slide up to unlock
hr: Povuci za otključavanje

en: Emergency
hr: Hitno

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Authentication required
hr: Potrebna je ovjera

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: C_onnect
hr: P_oveži se

en: Authenticate
hr: Ovjera

en: Run Command
hr: Pokreni naredbu

en: No notifications
hr: Nema obavijesti

en: Clear all
hr: Ukloni sve

en: Confirm:
hr: Potvrdi:

en: Lock Screen
hr: Zaključavanje zaslona

en: Logout
hr: Odjava

note: Translators: This is a time format for a date in long format
en: %A, %B %-e
hr: %A, %-d. %B

en: Plugin not found
hr: Priključak nije pronađen

en: The plugin '%s' could not be loaded.
hr: Priključak '%s' se ne može učitati.

en: Wi-Fi
hr: Bežična mreža

note: Translators: Refers to the cellular wireless network
en: Cellular
hr: Mobitel

en: Personal Information
hr: Osobne informacije

en: Date of Birth
hr: Datum rođenja

en: Preferred Language
hr: Željeni jezik

en: Home Address
hr: Kućna adresa

en: Medical Information
hr: Medicinske informacje

en: Age
hr: Dob

en: Blood Type
hr: Krvna grupa

en: Height
hr: Visina

en: Weight
hr: Težina

en: Allergies
hr: Alergije

en: Medications & Conditions
hr: Lijekovi i bolesti

en: Other Information
hr: Ostale informacije

en: Emergency Contacts
hr: Hitni kontakt

en: No documents to display
hr: Nema dokumenata za prikaz

en: Tickets
hr: Kartice

en: Choose Folder
hr: Odaberi mapu

en: _Open
hr: _Otvori

en: Ticket Box Preferences
hr: Osobitosti kutija za karte

en: Paths
hr: Putanje

en: Folder Settings
hr: Postavke mape

en: Where Phosh looks for your tickets
hr: Gdje Phosh traži vaše karte

en: Ticket Folder
hr: Mapa karta

en: Today
hr: Danas

en: Tomorrow
hr: Sutra

en: In %d day | In %d days
hr[0]: Za %d dan
hr[1]: Za %d dana
hr[2]: Za %d dana

en: No events
hr: Nema događaja

note: Translators: An all day event
en: All day
hr: Cijeli dan

note: Translators: When the event ends: Ends\r16:00
en: Ends
hr: Završava u

en: Untitled event
hr: Bezimeni događaj
