phosh master - en to sr translation catalogue (137 entries)

en: Phone Shell
sr: Телефонска шкољка

en: Window management and application launching for mobile
sr: Управљање прозорима и покретање програма на мобилним уређајима

en: This session logs you into Phosh
sr: Ова сесија вас пријављује у Phosh

en: Calendar
sr: Календар

en: A simple calendar widget
sr: Једноставан прозорчић календара

en: Ticket Box
sr: Кутуија картица

en: Show PDFs on the lock screen. <b>This plugin is experimental.</b>
sr: Приказује ПДФ на закључаном екрану. <b>Овај прикључак је експериментални.</b>

en: Upcoming Events
sr: Будући догађаји

en: Show upcoming calendar events
sr: Прикажи будуће догађаје у календару

en: Application
sr: Апликација

en: Show All Apps
sr: Прикажи све програме

en: Show Only Mobile Friendly Apps
sr: Прикажи само мобилно пригодне програме

[ctx: bluetooth:enabled]
en: On
sr: Укљ.

en: Bluetooth
sr: Блутут

en: Docked
sr: Усидрен

en: Undocked
sr: Одсидрен

en: Log Out
sr: Одјави ме

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
sr[0]: „%s“ ће бити одјављен за %d секунду.
sr[1]: „%s“ ће бити одјављен за %d секунде.
sr[2]: „%s“ ће бити одјављен за %d секунди.
sr[3]: „%s“ ће бити одјављен за једну секунду.

en: Power Off
sr: Искључивање

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
sr[0]: Рачунар ће се искључити за %d секунду.
sr[1]: Рачунар ће се искључити за %d секунде.
sr[2]: Рачунар ће се искључити за %d секунди.
sr[3]: Рачунар ће се искључити за једну секунду.

en: Restart
sr: Поново покрени

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
sr[0]: Систем ће се поново покренути за %d секунду.
sr[1]: Систем ће се поново покренути за %d секунде.
sr[2]: Систем ће се поново покренути за %d секунди.
sr[3]: Систем ће се поново покренути за једну секунду.

en: Unknown application
sr: Непознат програм

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Quiet
sr: Тихо

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Silent
sr: Утишано

[ctx: feedback:enabled]
note: Translators: Enable LED, haptic and audio feedback
en: On
sr: Укљ.

en: Allow '%s' to access your location information?
sr: Да дозволим да „%s“ приступи вашим подацима о месту?

en: Geolocation
sr: Геолокација

en: Yes
sr: Да

en: No
sr: Не

en: Enter Passcode
sr: Унеси код

en: Checking…
sr: Проверавам…

note: Translators: Used when the title of a song is unknown
en: Unknown Title
sr: Непознат наслов

note: Translators: Used when the artist of a song is unknown
en: Unknown Artist
sr: Непознат извођач

en: Built-in display
sr: Уграђени екран

note: Translators: An unknown monitor type
en: Unknown
sr: Непознато

en: Authentication type of wifi network “%s” not supported
sr: Тип пријављивања на бежичној мрежи „%s“ није подржан

en: Enter password for the wifi network “%s”
sr: Унесите лозинку бежичне мреже „%s“

en: Open
sr: Отвори

en: Notification
sr: Обавештење

[ctx: timestamp-suffix-seconds]
note: Translators: Timestamp seconds suffix
en: s
sr: с

[ctx: timestamp-suffix-minute]
note: Translators: Timestamp minute suffix
en: m
sr: м

[ctx: timestamp-suffix-minutes]
note: Translators: Timestamp minutes suffix
en: m
sr: м

[ctx: timestamp-suffix-hour]
note: Translators: Timestamp hour suffix
en: h
sr: ч

[ctx: timestamp-suffix-hours]
note: Translators: Timestamp hours suffix
en: h
sr: ч

[ctx: timestamp-suffix-day]
note: Translators: Timestamp day suffix
en: d
sr: д

[ctx: timestamp-suffix-days]
note: Translators: Timestamp days suffix
en: d
sr: д

[ctx: timestamp-suffix-month]
note: Translators: Timestamp month suffix
en: mo
sr: мес.

[ctx: timestamp-suffix-months]
note: Translators: Timestamp months suffix
en: mos
sr: мес.

[ctx: timestamp-suffix-year]
note: Translators: Timestamp year suffix
en: y
sr: г

[ctx: timestamp-suffix-years]
note: Translators: Timestamp years suffix
en: y
sr: г

en: now
sr: сада

note: Translators: time difference "Over 5 years"
en: Over %dy
sr: Преко %dг

note: Translators: time difference "almost 5 years"
en: Almost %dy
sr: Скоро %dг

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sr: Корисник је одбацио прозорче за потврђивање идентитета

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
sr: Нетачно. Покушајте поново.

en: Portrait
sr: Усправно

en: Landscape
sr: Положено

[ctx: automatic-screen-rotation-disabled]
en: Off
sr: Искљ.

[ctx: automatic-screen-rotation-enabled]
en: On
sr: Укљ.

en: Press ESC to close
sr: Притисните „ESC“ да затворите

en: Running '%s' failed
sr: Покретање „%s“ није успело

en: Passwords do not match.
sr: Лозинке се не подударају.

en: Password cannot be blank
sr: Лозинка не може бити празна

en: Torch
sr: Бакља

en: Remember decision
sr: Упамти одлуку

en: Cancel
sr: Откажи

en: Ok
sr: У реду

en: App
sr: Програм

en: Remove from _Favorites
sr: Уклони из о_миљених

en: Add to _Favorites
sr: Додај у о_миљено

en: View _Details
sr: Прикажи _појединости

en: Search apps…
sr: Претражи апликације…

en: Some applications are busy or have unsaved work
sr: Неки програми су заузети или имају несачувани рад

en: User:
sr: Корисник:

en: Domain:
sr: Домен:

en: Co_nnect
sr: П_овежи се

en: Back
sr: Назад

en: Slide up to unlock
sr: Превуци нагоре за откључавање

en: Emergency
sr: Хитни позив

en: Unlock
sr: Откључај

en: Authentication required
sr: Потребно је потврђивање идентитета

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: C_onnect
sr: П_овежи се

en: Authenticate
sr: Потврди идентитет

en: Run Command
sr: Покрени наредбу

en: No notifications
sr: Нема обавештења

en: Clear all
sr: Очисти све

en: Confirm:
sr: Потврди:

en: Lock Screen
sr: Закључавање екрана

en: Logout
sr: Одјава

note: Translators: This is a time format for a date in long format
en: %A, %B %-e
sr: %A, %d. %B

en: VPN
sr: ВПН

en: Plugin not found
sr: Нисам нашао прикључак

en: The plugin '%s' could not be loaded.
sr: Не могу да учитам прикључак „%s“.

en: Wi-Fi
sr: Бежична

note: Translators: Refers to the cellular wireless network
en: Cellular
sr: Мобилна

en: Personal Information
sr: Лични подаци

en: Date of Birth
sr: Датум рођења

en: Preferred Language
sr: Жељени језик

en: Home Address
sr: Кућна адреса

en: Medical Information
sr: Здравствени подаци

en: Age
sr: Године

en: Blood Type
sr: Крвна група

en: Height
sr: Висина

en: Weight
sr: Тежина

en: Allergies
sr: Алергије

en: Medications & Conditions
sr: Лекови & здравствено стање

en: Other Information
sr: Остали подаци

en: Emergency Contacts
sr: Хитни позиви

en: Emergency Info Preferences
sr: Инфо поставке хитних

en: Done
sr: Готово

en: Owner Name
sr: Име власника

en: Medications and Conditions
sr: Лекови и стање здравља

en: Add Contact
sr: Додај контакт

en: Add New Contact
sr: Додај нови контакт

en: Add
sr: Додај

en: New Contact Name
sr: Име новог контакта

en: Relationship
sr: Сродство

en: Number
sr: Број

en: No documents to display
sr: Нема докумената за приказивање

en: Tickets
sr: Картице

en: Choose Folder
sr: Изабери фасциклу

en: _Open
sr: _Отвори

en: Ticket Box Preferences
sr: Поставке кутије картица

en: Paths
sr: Путање

en: Folder Settings
sr: Поставке фасцикле

en: Where Phosh looks for your tickets
sr: Где ће Phosh тражити ваше картице

en: Ticket Folder
sr: Фасцикла картица

en: Today
sr: Данас

en: Tomorrow
sr: Сутра

en: In %d day | In %d days
sr[0]: За %d дан
sr[1]: За %d дана
sr[2]: За %d дана
sr[3]: За %d дан

en: No events
sr: Нема догађаја

note: Translators: An all day event
en: All day
sr: Читав дан

note: Translators: When the event ends: Ends\r16:00
en: Ends
sr: Крај

en: Untitled event
sr: Неименовани догађај
