phosh - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Window management and application launching for mobile
sk: Správa okien a spúšťanie aplikácií pre mobilné zariadenia

en: Application
sk: Aplikácia

en: Show All Apps
sk: Ukázať všetky aplikácie

en: Show Only Mobile Friendly Apps
sk: Ukázať iba aplikácie pripravené pre mobil

en: On
sk: Zapnutá

en: Docked
sk: Ukotvená

en: Undocked
sk: Neukotvená

en: Log Out
sk: Odhlásiť sa

en: Power Off
sk: Vypnúť

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Unknown application
sk: Neznáma aplikácia

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Silent
sk: Tichý

en: Allow '%s' to access your location information?
sk: Povoliť '%s' prístup k informáciám o vašej polohe?

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Enter Passcode
sk: Zadajte heslo

en: Checking…
sk: Kontroluje sa...

note: Translators: Used when the title of a song is unknown
en: Unknown Title
sk: Neznámy názov

note: Translators: Used when the artist of a song is unknown
en: Unknown Artist
sk: Neznámy interprét

en: Built-in display
sk: Zabudovaný displej

note: Translators: An unknown monitor type
en: Unknown
sk: Neznámy

en: Authentication type of wifi network “%s” not supported
sk: Overovací spôsob wifi siete “%s” nieje podporovaný

en: Enter password for the wifi network “%s”
sk: Zadajte heslo pre wifi sieť “%s”

en: Open
sk: Otvoriť

en: Notification
sk: Oboznámenie

[ctx: timestamp-suffix-year]
note: Translators: Timestamp year suffix
en: y
sk: r

[ctx: timestamp-suffix-years]
note: Translators: Timestamp years suffix
en: y
sk: r

en: now
sk: teraz

note: Translators: time difference "Over 5 years"
en: Over %dy
sk: Cez %dy

note: Translators: time difference "almost 5 years"
en: Almost %dy
sk: Skoro %dy

en: Authentication dialog was dismissed by the user
sk: Autentifikačný dialóg bol zatvorený používateľom

en: Password:
sk: Heslo:

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
sk: Nepodarilo sa to. Skúste to znova.

en: Portrait
sk: Na výšku

en: Landscape
sk: Na šírku

note: Translators: Automatic screen orientation is either on (enabled) or off (locked/disabled) Translators: Automatic screen orientation is off (locked/disabled)
en: Off
sk: Vypnutá

en: Press ESC to close
sk: Pre zatvorenie stlačte ESC

en: Running '%s' failed
sk: Spustenie '%s' zlyhalo

en: Passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

en: Password cannot be blank
sk: Heslo nemôže byť prázdne

en: Torch
sk: Svietidlo

en: Remember decision
sk: Pamätať si voľbu

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: App
sk: Aplikácia

en: Remove from _Favorites
sk: Odobrať z _Obľúbených

en: Add to _Favorites
sk: Pridať do _Obľúbených

en: Search apps…
sk: Hľadať aplikácie

en: Some applications are busy or have unsaved work
sk: Niektoré aplikácie sú zaneprázdnené, alebo majú neuloženú prácu

en: User:
sk: Používateľ:

en: Domain:
sk: Doména:

en: Co_nnect
sk: Pri_pojiť

en: Slide up to unlock
sk: Ťahaním nahor odomknete

en: Emergency
sk: Pohotovosť

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Back
sk: Späť

en: Authentication required
sk: Vyžadované overenie

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: C_onnect
sk: P_ripojiť

en: Authenticate
sk: Overiť

en: Run Command
sk: Spustiť príkaz

en: Confirm:
sk: Potvrdiť:

en: Lock Screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

note: Translators: Refers to the cellular wireless network
en: Cellular
sk: Mobilná sieť
