phosh - en to pl translation catalogue (154 entries)

en: Phone Shell
pl: Powłoka telefonu

en: Window management and application launching for mobile
pl: Zarządzanie oknami i uruchamianiem programów na telefonie

en: This session logs you into Phosh
pl: Ta sesja loguje do powłoki Phosh

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: A simple calendar widget
pl: Prosty widżet kalendarza

en: Ticket Box
pl: Skrzynka na bilety

en: Show PDFs on the lock screen. <b>This plugin is experimental.</b>
pl: Wyświetla dokumenty PDF na ekranie blokowania. <b>Ta wtyczka jest eksperymentalna.</b>

en: Upcoming Events
pl: Nadchodzące wydarzenia

en: Show upcoming calendar events
pl: Wyświetlanie nadchodzących wydarzeń z kalendarza

en: Application
pl: Program

en: Show All Apps
pl: Wyświetl wszystkie programy

en: Show Only Mobile Friendly Apps
pl: Wyświetl tylko programy przystosowane do telefonów

[ctx: bluetooth:enabled]
en: On
pl: Włączone

en: Unknown caller
pl: Nieznany numer

en: Docked
pl: Podłączony

en: Undocked
pl: Niepodłączony

en: Ok
pl: OK

en: Unable to place emergency call
pl: Nie można wykonać połączenia alarmowego

en: Internal error
pl: Błąd wewnętrzny

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: %s will be logged out automatically in %d second. | %s will be logged out automatically in %d seconds.
pl[0]: Użytkownik %s zostanie wylogowany za %d sekundę.
pl[1]: Użytkownik %s zostanie wylogowany za %d sekundy.
pl[2]: Użytkownik %s zostanie wylogowany za %d sekund.

en: Power Off
pl: Wyłącz telefon

en: The system will power off automatically in %d second. | The system will power off automatically in %d seconds.
pl[0]: Wyłączenie telefonu nastąpi za %d sekundę.
pl[1]: Wyłączenie telefonu nastąpi za %d sekundy.
pl[2]: Wyłączenie telefonu nastąpi za %d sekund.

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

en: The system will restart automatically in %d second. | The system will restart automatically in %d seconds.
pl[0]: Ponowne uruchomienie telefonu nastąpi za %d sekundę.
pl[1]: Ponowne uruchomienie telefonu nastąpi za %d sekundy.
pl[2]: Ponowne uruchomienie telefonu nastąpi za %d sekund.

en: Unknown application
pl: Nieznany program

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Quiet
pl: Cichy

note: Translators: quiet and silent are fbd profiles names: see https://source.puri.sm/Librem5/feedbackd#profiles for details
en: Silent
pl: Wyciszony

[ctx: feedback:enabled]
note: Translators: Enable LED, haptic and audio feedback
en: On
pl: Włączone

en: Allow '%s' to access your location information?
pl: Zezwolić programowi „%s” na dostęp do położenia użytkownika?

en: Geolocation
pl: Ustalanie położenia

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Enter Passcode
pl: Proszę podać kod

en: Checking…
pl: Sprawdzanie…

en: Screenshot
pl: Zrzut ekranu

en: Screenshot copied to clipboard
pl: Skopiowano zrzut ekranu do schowka

note: Translators: Used when the title of a song is unknown
en: Unknown Title
pl: Nieznany tytuł

note: Translators: Used when the artist of a song is unknown
en: Unknown Artist
pl: Nieznany wykonawca

en: Built-in display
pl: Wbudowany ekran

note: Translators: An unknown monitor type
en: Unknown
pl: Nieznany

en: Authentication type of wifi network “%s” not supported
pl: Typ uwierzytelniania sieci Wi-Fi „%s” nie jest obsługiwany

en: Enter password for the wifi network “%s”
pl: Proszę podać hasło sieci Wi-Fi „%s”

en: Open
pl: Otwórz

en: Notification
pl: Powiadomienie

[ctx: timestamp-suffix-minute]
note: Translators: Timestamp minute suffix
en: m
pl: min

[ctx: timestamp-suffix-minutes]
note: Translators: Timestamp minutes suffix
en: m
pl: min

[ctx: timestamp-suffix-hour]
note: Translators: Timestamp hour suffix
en: h
pl: godz.

[ctx: timestamp-suffix-hours]
note: Translators: Timestamp hours suffix
en: h
pl: godz.

[ctx: timestamp-suffix-month]
note: Translators: Timestamp month suffix
en: mo
pl: mies.

[ctx: timestamp-suffix-months]
note: Translators: Timestamp months suffix
en: mos
pl: mies.

[ctx: timestamp-suffix-year]
note: Translators: Timestamp year suffix
en: y
pl: rok

[ctx: timestamp-suffix-years]
note: Translators: Timestamp years suffix
en: y
pl: lat.

en: now
pl: teraz

note: Translators: time difference "Over 5 years"
en: Over %dy
pl: Ponad %d lat.

note: Translators: time difference "almost 5 years"
en: Almost %dy
pl: Prawie %d lat.

note: Translators: a time difference like '<5m', if in doubt leave untranslated
en: %s%d%s
pl: %s%d %s

en: Authentication dialog was dismissed by the user
pl: Okno uwierzytelniania zostało odrzucone przez użytkownika

en: Password:
pl: Hasło:

en: Sorry, that didn’t work. Please try again.
pl: To nie zadziałało. Proszę spróbować ponownie.

en: Portrait
pl: Pionowo

en: Landscape
pl: Poziomo

[ctx: automatic-screen-rotation-disabled]
en: Off
pl: Wyłączone

[ctx: automatic-screen-rotation-enabled]
en: On
pl: Włączone

en: Press ESC to close
pl: Klawisz Esc zamknie

en: Running '%s' failed
pl: Wykonanie polecenia „%s” się nie powiodło

en: Phone Shell Volume Control
pl: Sterowanie głośnością powłoki telefonu

en: Passwords do not match.
pl: Hasła się nie zgadzają.

en: Password cannot be blank
pl: Hasło nie może być puste

en: Torch
pl: Latarka

en: Remember decision
pl: Zapamiętanie decyzji

en: Cancel
pl: Anuluj

en: App
pl: Program

en: Remove from _Favorites
pl: _Usuń z ulubionych

en: Add to _Favorites
pl: Dodaj do _ulubionych

en: View _Details
pl: Wyświetl _szczegóły

en: Search apps…
pl: Wyszukiwanie programów…

en: Output Devices
pl: Urządzenia wyjściowe

en: Input Devices
pl: Urządzenia wejściowe

en: Sound Settings
pl: Ustawienia dźwięku

en: Close the emergency call dialog
pl: Zamyka okno połączenia alarmowego

en: Emergency _Contacts
pl: _Kontakty alarmowe

en: Go to the emergency contacts page
pl: Przechodzi do strony kontaktów alarmowych

en: Go back to the emergency dialpad page
pl: Wraca do strony klawiatury połączenia alarmowego

en: Owner unknown
pl: Nieznany właściciel

en: Emergency Contacts
pl: Kontakty alarmowe

en: No emergency contacts available.
pl: Brak dostępnych kontaktów alarmowych.

en: Some applications are busy or have unsaved work
pl: Niektóre programy są używane lub mają niezapisane dane

en: User:
pl: Użytkownik:

en: Domain:
pl: Domena:

en: Co_nnect
pl: _Połącz

en: Back
pl: Wstecz

en: Slide up to unlock
pl: Przesunięcie w górę odblokuje

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Authentication required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: C_onnect
pl: _Połącz

en: Authenticate
pl: Uwierzytelnij

en: _Power Off
pl: _Wyłącz telefon

en: _Lock
pl: Za_blokuj

en: _Screenshot
pl: Wykonaj zrzut _ekranu

en: _Emergency
pl: Połączenie _alarmowe

en: Run Command
pl: Wykonanie polecenia

en: No notifications
pl: Brak powiadomień

en: Clear all
pl: Wyczyść wszystkie

en: Confirm:
pl: Potwierdzenie:

en: _Power Off…
pl: Wyłą_cz telefon…

en: _Restart…
pl: Uruchom po_nownie…

en: _Suspend…
pl: _Uśpij…

en: _Log Out…
pl: _Wyloguj się…

note: Translators: This is a time format for a date in long format
en: %A, %B %-e
pl: %A, %-d %B

en: Plugin not found
pl: Nie odnaleziono wtyczki

en: The plugin '%s' could not be loaded.
pl: Nie można wczytać wtyczki „%s”.

note: Translators: Refers to the cellular wireless network
en: Cellular
pl: Komórkowa

en: Personal Information
pl: Informacje osobiste

en: Date of Birth
pl: Data urodzin

en: Preferred Language
pl: Preferowany język

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Medical Information
pl: Informacje medyczne

en: Age
pl: Wiek

en: Blood Type
pl: Grupa krwi

en: Height
pl: Wzrost

en: Weight
pl: Waga

en: Allergies
pl: Alergie

en: Medications & Conditions
pl: Leki i choroby

en: Other Information
pl: Inne informacje

en: Emergency Info Preferences
pl: Preferencje informacji alarmowych

en: Done
pl: Gotowe

en: Owner Name
pl: Imię i nazwisko właściciela

en: Medications and Conditions
pl: Leki i choroby

en: Add Contact
pl: Dodaj kontakt

en: Add New Contact
pl: Dodanie nowego kontaktu

en: Add
pl: Dodaj

en: New Contact Name
pl: Imię i nazwisko nowego kontaktu

en: Relationship
pl: Pokrewieństwo

en: Number
pl: Numer

en: No documents to display
pl: Brak dokumentów do wyświetlenia

en: Tickets
pl: Bilety

en: Choose Folder
pl: Wybór katalogu

en: _Open
pl: _Otwórz

en: Ticket Box Preferences
pl: Preferencje skrzynki na bilety

en: Paths
pl: Ścieżki

en: Folder Settings
pl: Ustawienia katalogu

en: Where Phosh looks for your tickets
pl: Gdzie Phosh szuka biletów

en: Ticket Folder
pl: Katalog z biletami

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Tomorrow
pl: Jutro

en: In %d day | In %d days
pl[0]: Za %d dzień
pl[1]: Za %d dni
pl[2]: Za %d dni

en: No events
pl: Brak wydarzeń

note: Translators: This is the time format used in 24-hour mode.
en: %R
pl: %H∶%M

note: Translators: This is the time format used in 12-hour mode.
en: %l:%M %p
pl: %-l∶%M %p

note: Translators: An all day event
en: All day
pl: Cały dzień

note: Translators: When the event ends: Ends\r16:00
en: Ends
pl: Kończy się

en: Untitled event
pl: Wydarzenie bez tytułu
