phosh - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Application
ar: تطبيق

en: Enter Passcode
ar: أدخل كلمة السر

en: Password:
ar: كلمة السر

en: User:
ar: مستخدم:

en: Confirm:
ar: تأكيد:
