libcall-ui main - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Call active
he: שיחה פעילה

en: Call held
he: שיחה מושהית

note: Deprecated
en: Calling…
he: מתקשר…

note: Deprecated
en: Incoming call
he: שיחה נכנסת

en: Call ended
he: השיחה הסתיימה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Accepting call…
he: קבלת שיחה…

en: Hanging up…
he: ניתוק…

en: Incoming phone call
he: שיחת טלפון נכנסת

en: Mute
he: השתקה

en: Speaker
he: דיבורית

en: Add call
he: הוספת שיחה

en: Hold
he: השהיה

en: Dial Pad
he: לוח מקשים

en: Enter a number
he: נא להקליד מספר

en: Type a phone number
he: נא להקליד מספר טלפון

en: Call that phone number
he: להתקשר למספר טלפון זה

en: This call is not encrypted
he: השיחה הזאת אינה מוצפנת

en: This call is encrypted
he: השיחה הזאת מוצפנת
