libcall-ui main - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Call active
cs: Hovor aktivní

en: Call held
cs: Hovor přidržen

note: Deprecated
en: Calling…
cs: Volání…

note: Deprecated
en: Incoming call
cs: Příchozí hovor

en: Call ended
cs: Hovor skončil

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Accepting call…
cs: Přijímání hovoru…

en: Hanging up…
cs: Zavěšování…

en: Incoming phone call
cs: Příchozí telefonní hovor

en: Mute
cs: Ztlumit

en: Speaker
cs: Reproduktor

en: Add call
cs: Přidat hovor

en: Hold
cs: Přidržet

en: Dial Pad
cs: Číselník

en: Enter a number
cs: Zadejte číslo

en: Type a phone number
cs: Zadejte telefonní číslo

en: Call that phone number
cs: Volat toto telefonní číslo

en: This call is not encrypted
cs: Tento hovor není zašifrován

en: This call is encrypted
cs: Tento hovor je zašifrován
