PhotoFilmStrip - en to cs_CZ translation catalogue (206 entries)

en: Random motion
cs_CZ: Náhodný pohyb

en: Centralize motion
cs_CZ: Vystředit výběr

en: Language
cs_CZ: Jazyk

en: Open folder
cs_CZ: Otevřít složku

en: Play video
cs_CZ: Přehrát obrazový záznam

en: Start
cs_CZ: Spustit

en: all done
cs_CZ: Vše dokončeno

en: processing project
cs_CZ: Zpracovává se projekt

en: using renderer
cs_CZ: Používá se zpracovávač

en: output format
cs_CZ: Výstupní formát

en: framerate
cs_CZ: Snímkování

en: specifies the project file
cs_CZ: Určuje projektový soubor

en: The path where to save the output files. Use - for stdout.
cs_CZ: Cesta, kam ukládat výstupní soubory. Použít pro standardní výstup.

en: Option videonorm is deprecated, use an appropriate profile!
cs_CZ: Volba videonorm se už nepoužívá (zastaralá). Použijte odpovídající profil!

en: enable draft mode
cs_CZ: Povolit návrhový režim

en: Activate this option to generate a preview of your PhotoFilmStrip. The rendering process will speed up dramatically, but results in lower quality.
cs_CZ: Zapněte tuto volbu pro vytvoření náhledu vašeho filmového pásu. postup zpracování se podstatně zrychlí, ale vede k nižší jakosti.

en: project file does not exist: %s
cs_CZ: Projektový soubor neexistuje: %s

en: no project file specified!
cs_CZ: Není stanoven projektový soubor!

en: invalid format specified: %s
cs_CZ: Stanoven špatný formát: %s

en: invalid profile specified: %s
cs_CZ: Stanoven špatný profil: %s

en: cannot load project
cs_CZ: Nelze nahrát projekt

en: cannot create output path: %s
cs_CZ: Nelze vytvořit výstupní cestu: %s

en: Audio file '%s' does not exist!
cs_CZ: Zvukový soubor '%s' neexistuje!

en: ...aborted!
cs_CZ: Přerušeno!

en: Unknown property: %s
cs_CZ: Neznámá vlastnost: %s

en: <default>
cs_CZ: <výchozí>

en: no
cs_CZ: Ne

en: Saving '%s' ...
cs_CZ: Ukládá se '%s' ...

en: Loading '%s' ...
cs_CZ: Nahrává se '%s' ...

en: processing transition %d/%d
cs_CZ: Zpracovává se přechod %d/%d

en: processing image %d/%d
cs_CZ: Zpracovává se obraz %d/%d

en: Rendering in progress...
cs_CZ: Probíhá zpracování...

en: Preview
cs_CZ: Náhled

en: GStreamer (python-gst-1.0) required!
cs_CZ: Požadován GStreamer (python-gst-1.0)!

en: Bitrate must be a number!
cs_CZ: Datový tok musí být číslo!

en: libav (gstreamer1.0-libav) required!
cs_CZ: Požadován libav (gstreamer1.0-libav)!

en: x264-Codec (gstreamer1.0-plugins-ugly) required!
cs_CZ: Požadován kodek x264 (gstreamer1.0-plugins-ugly)!

en: MKV-Muxer (gstreamer1.0-plugins-good) required!
cs_CZ: Požadován MKV-Muxer (gstreamer1.0-plugins-good)!

en: MP4-Muxer (gstreamer1.0-plugins-good) required!
cs_CZ: Požadován MP4-Muxer (gstreamer1.0-plugins-good)!

en: Theora-Codec (gstreamer1.0-plugins-base) required!
cs_CZ: Požadován kodek Theora (gstreamer1.0-plugins-base)!

en: Vorbis-Codec (gstreamer1.0-plugins-base) required!
cs_CZ: Požadován kodek Vorbis (gstreamer1.0-plugins-base)!

en: OGV-Muxer (gstreamer1.0-plugins-base) required!
cs_CZ: Požadován OGV-Muxer (gstreamer1.0-plugins-base)!

en: MPEG-Muxer (gstreamer1.0-plugins-bad) required!
cs_CZ: Požadován MPEG-Muxer (gstreamer1.0-plugins-bad)!

en: Single pictures
cs_CZ: Samostatné obrázky

en: generating subtitle
cs_CZ: Vytváří se titulky

en: &File
cs_CZ: &Soubor

en: &Edit
cs_CZ: Úp&ravy

en: &Help
cs_CZ: &Nápověda

en: New Slideshow
cs_CZ: Nové promítání

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Show job queue
cs_CZ: Ukázat řadu úloh

en: Slideshow
cs_CZ: Promítání

en: Timelapse
cs_CZ: Časový úsek

en: New
cs_CZ: Nový

en: &Open
cs_CZ: &Otevřít

en: &Save
cs_CZ: &Uložit

en: &Close
cs_CZ: &Zavřít

en: E&xit
cs_CZ: &Ukončit

en: &About
cs_CZ: &O programu

en: An unexpected error occured
cs_CZ: Nastala neočekávaná chyba

en: An unexpected error occured. Do you want to send this bug report to the developers of %s?
cs_CZ: Nastala neočekávaná chyba. Chcete poslat zprávu o chybě vývojářům %s?

en: Bug-Report send. Thank you for your support.
cs_CZ: Zpráva o chybě odeslána. Děkujeme za podporu.

en: Information
cs_CZ: Informace

en: Sorry, this function is temporary not available..
cs_CZ: Omlouváme se, tato funkce je dočasně nedostupná.

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Configure your audio files that are used as a background music.
cs_CZ: Nastavit zvukové soubory používané jako hudba na pozadí.

en: Set the duration of your slideshow to fit your audio files
cs_CZ: Nastavit dobu trvání promítání, aby se shodovala se zvukovými soubory

en: &Cancel
cs_CZ: &Zrušit

en: &Ok
cs_CZ: &OK

en: Configure music
cs_CZ: Nastavit hudbu

en: Select music
cs_CZ: Vybrat hudbu

en: Audio files
cs_CZ: Zvukové soubory

en: Audio file not supported!
cs_CZ: Zvukový soubor nepodporován!

en: Total length:
cs_CZ: Celková délka:

en: Overrides the duration of single pictures and gives the project this total length.
cs_CZ: Potlačí dobu trvání jednotlivých obrázků a nastaví obrazovému záznamu tuto celkovou délku.

en: User defined:
cs_CZ: Uživatelsky stanovené:

en: Fit to audio files
cs_CZ: Přizpůsobit zvukovým souborům

en: Slideshow duration
cs_CZ: Doba trvání promítání

en: Configure duration of slideshow
cs_CZ: Nastavit dobu trvání promítání

en: Project name:
cs_CZ: Název projektu:

en: Folder:
cs_CZ: Složka:

en: Aspect ratio:
cs_CZ: Poměr stran:

en: Unnamed project
cs_CZ: Nepojmenovaný projekt

en: My PhotoFilmStrips
cs_CZ: Moje filmové pásy

en: Browse for folder
cs_CZ: Vybrat složku

en: Folder does not exists! Do you want %s to create it?
cs_CZ: Složka neexistuje! Chcete, aby ji %s vytvořil?

en: Question
cs_CZ: Otázka

en: Cannot create folder: %s
cs_CZ: Nelze vytvořit složku: %s

en: Cannot write into folder!
cs_CZ: Nelze zapisovat do složky!

en: The project name must be filled.
cs_CZ: Název projektu musí být zadán.

en: The project name contains invalid characters.
cs_CZ: Název projektu obsahuje neplatné znaky.

en: Adjust picture durations
cs_CZ: Přizpůsobit doby trvání obrázků

en: Adjust picture durations to audio file
cs_CZ: Přizpůsobit doby trvání obrázků zvukovému souboru

en: Find your picture duration by playing the audio file of your project and
    pressing the hit button to apply the current playing time.
cs_CZ: Najít dobu trvání obrázku přehráváním zvukového souboru projektu a 
    stisknutím tlačítka pro udeření pro použití nynější doby přehrávání.

en: Play
cs_CZ: Přehrát

en: Hit
cs_CZ: Udeřit

en: Stop
cs_CZ: Zastavit

en: Playing time
cs_CZ: Čas přehrávání

en: Your project does not have an audio file configured.
cs_CZ: Váš projekt nemá nastaven zvukový soubor.

en: Your project uses more than one audio file. Currently the durations can be adjusted only for one audio file.
cs_CZ: Váš projekt používá více než jeden zvukový soubor. V současnosti mohou být doby trvání přizpůsobeny jen pro jeden zvukový soubor.

en: Motion positions
cs_CZ: Polohy pohybů

en: Start position
cs_CZ: Poloha začátku

en: Location:
cs_CZ: Umístění:

en: Size:
cs_CZ: Velikost:

en: End position
cs_CZ: Poloha konce

en: Reset
cs_CZ: Obnovit výchozí

en: Adjust motion positions directly
cs_CZ: Přizpůsobit cestu pohybu ručně

en: Render project
cs_CZ: Zpracovat projekt

en: Format:
cs_CZ: Formát:

en: Properties
cs_CZ: Vlastnosti

en: Profile:
cs_CZ: Profil:

en: Draft
cs_CZ: Návrh

en: &Start
cs_CZ: &Spustit

en: Configure output and start render process
cs_CZ: Nastavit výstup a zahájit postup zpracování

en: Property
cs_CZ: Vlastnost

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Output properties
cs_CZ: Výstupní vlastnosti

en: Edit extended output properties
cs_CZ: Upravit rozšířené vlastnosti výstupu

en: Edit property
cs_CZ: Upravit vlastnost

en: Welcome
cs_CZ: Vítejte

en: Job queue
cs_CZ: Řada úloh

en: Create new slideshow
cs_CZ: Vytvořit nové promítání

en: Create new timelapse
cs_CZ: Vytvořit nový časový úsek

en: Select %s-Project
cs_CZ: Vybrat %s-Projekt

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: You must restart %s for your new language setting to take effect.
cs_CZ: Musíte %s spustit znovu, aby se nové jazykové nastavení projevilo.

en: PhotoFilmStrip creates movies out of your pictures in just 3 steps. First select your photos, customize the motion path and render the video. There are several output possibilities for VCD, SVCD, DVD up to FULL-HD.
cs_CZ: PhotoFilmStrip vytváří filmy z vašich fotek v pouhých 3 krocích. Nejprve vyberte vaše fotky, upravte cesty pohybu a zpracujte obrazový záznam. Lze použít mnoho výstupních možností pro VCD, SVCD, DVD, až po FULL-HD.

en: online
cs_CZ: Připojen

en: Invalid %(app)s-Project: %(file)s
cs_CZ: Špatný %(app)s-Projekt: %(file)s

en: Welcome to PhotoFilmStrip
cs_CZ: Vítejte ve PhotoFilmStrip

en: Drag some pictures onto this text or
    click the button below
    to add pictures to your new PhotoFilmStrip.
cs_CZ: Na tento text přetáhněte obrázky nebo
    stiskněte tlačítko níže
    pro vytvoření nového filmového pásu.

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Rotation:
cs_CZ: Otočení:

en: Effect:
cs_CZ: Efekt:

en: Process
cs_CZ: Průběh obrazu

en: Movement:
cs_CZ: Pohyb:

en: sec
cs_CZ: s

en: Transition:
cs_CZ: Přechod:

en: Subtitle
cs_CZ: Titulky

en: Linear
cs_CZ: Lineární

en: Accelerated
cs_CZ: Zrychlený

en: Delayed
cs_CZ: Zpožděný

en: No effect
cs_CZ: Bez efektu

en: Black and White
cs_CZ: Černobílé

en: Sepia tone
cs_CZ: Sépiové tónování

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Fade
cs_CZ: Prolínání

en: Roll
cs_CZ: Svinout

en: fpp
cs_CZ: SNO

en: frames per picture - the number of frames each picture will be shown
cs_CZ: snímků na obrázek - počet jednotlivých snímků, kterými bude každý obrázek ukazován

en: Could not save the file '%(file)s': %(errMsg)s
cs_CZ: Nepodařilo se uložit soubor '%(file)s': %(errMsg)s

en: New file
cs_CZ: Nový soubor

en: '%s' has been modified. Save changes?
cs_CZ: '%s' byl změněn. Uložit změny?

en: Save %s
cs_CZ: Uložit %s

en: File
cs_CZ: Soubor

en: Overwrite existing file '%s'?
cs_CZ: Přepsat stávající soubor '%s'?

en: Set motion start to end
cs_CZ: Nastavit začátek pohybu po konec

en: Set motion end to start
cs_CZ: Nastavit konec pohybu po začátek

en: Swap motion
cs_CZ: Vyměnit výběr začátku a cíle

en: Adjust motion manual
cs_CZ: Zadat pohyb ručně

en: Preserve image dimension
cs_CZ: Zachovat rozměry obrázku

en: &Import Pictures
cs_CZ: &Zavést obrázky

en: Move picture &left
cs_CZ: Posunout obrázek do&leva

en: Move picture &right
cs_CZ: Posunout obrázek do&prava

en: R&emove Picture
cs_CZ: O&dstranit obrázek

en: Rotate &clockwise
cs_CZ: &Otočit obrázek vpravo

en: Rotate counter clock&wise
cs_CZ: O&točit obrázek vlevo

en: Random &motion
cs_CZ: Náhodný &pohyb

en: Centralize m&otion
cs_CZ: Vystředit &výběr

en: Export slideshow
cs_CZ: Vyvést promítání

en: Portable slideshow
cs_CZ: Přenositelné promítání

en: Import Slideshow
cs_CZ: Zavést promítání

en: Import images
cs_CZ: Zavést obrázky

en: Image files
cs_CZ: Soubory s obrázky

en: Audio file '%s' does not exist! Continue anyway?
cs_CZ: Zvukový soubor '%s' neexistuje! Přesto pokračovat?

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: &Properties
cs_CZ: &Vlastnosti

en: Import Pictures
cs_CZ: Zavést obrázky

en: Render filmstrip
cs_CZ: Zpracovat filmový pás

en: Images
cs_CZ: Obrázky

en: Duration
cs_CZ: Doba trvání

en: Frames
cs_CZ: Snímky

en: The picture counter is not increasing: %s
cs_CZ: Počítadlo obrázků neroste: %s

en: Filename '%s' does not match a number pattern which is necessary for a time lapse slide show!
cs_CZ: Název souboru '%s' neodpovídá číselnému vzoru, který je nezbytný pro promítaní časových úseků!

en: Recent projects
cs_CZ: Nedávné projekty

en: Open existing project
cs_CZ: Otevřít stávající projekt

en: How to start...
cs_CZ: Jak začít...

en: Create a new project or load an existing one.
cs_CZ: Vytvořit nový projekt nebo nahrát stávající.

en: Update available
cs_CZ: Dostupná aktualizace

en: The following changes has been made:
cs_CZ: Byly provedeny následující změny:

en: Loading project %s
cs_CZ: Nahrává se projekt %s

en: Saving project %s
cs_CZ: Uložit projekt %s

en: Some images does not exist in the folder '%s' anymore. If the files has moved you can select the new path. Do you want to select a new path?
cs_CZ: Některé obrázky v adresáři '%s' již neexistují. Pokud byly přesunuty, můžete vybrat novou cestu. Chcete vybrat novou cestu?

en: Elapsed time
cs_CZ: Uplynulý čas

en: Remaining time
cs_CZ: Zbývající čas

en: Unknown
cs_CZ: Neznámý

en: &Clear list
cs_CZ: &Vyprázdnit seznam

en: Abort
cs_CZ: Přerušit

en: Remove from list
cs_CZ: Odstranit ze seznamu

en: Abort selected process?
cs_CZ: Odstranit vybraný proces?

en: Waiting...
cs_CZ: Čeká se...

en: Aborted
cs_CZ: Přerušeno

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Aborting...
cs_CZ: Přerušuje se...

en: Slideshow created!
cs_CZ: Promítání vytvořeno!
