Ansel 2.0-git - en to lt translation catalogue (532 entries)

en: %d Gallery | %d Galleries
lt[0]: %d galerija
lt[1]: %d galerijos
lt[2]: %d galerijų

en: %d Group | %d Groups
lt[0]: %d grupė
lt[1]: %d grupės
lt[2]: %d grupių

en: %d Item | %d Items
lt[0]: %d objektas
lt[1]: %d objektai
lt[2]: %d objektų

en: %d comment | %d comments
lt[0]: %d komentaras
lt[1]: %d komentarai
lt[2]: %d komentarų

en: %d gallery | %d galleries
lt[0]: %d galerija
lt[1]: %d galerijos
lt[2]: %d galerijų

en: %d item | %d items
lt[0]: %d objektas
lt[1]: %d objektai
lt[2]: %d objektų

en: %d photo | %d photos
lt[0]: %d paveikslėlis
lt[1]: %d paveikslėliai
lt[2]: %d paveikslėlių

en: %d photo was uploaded. | %d photos were uploaded.
lt[0]: Sėkmingai įkeltas %d paveikslėlis.
lt[1]: Sėkmingai įkelti %d paveikslėliai.
lt[2]: Sėkmingai įkelta %d paveikslėlių.

en: %d to %d of %d Galleries
lt: nuo %d iki %d iš %d galerijų

en: %d to %d of %d Groups
lt: nuo %d iki %d iš %d grupių

en: %d to %d of %d Items
lt: nuo %d iki %d iš %d objektų

en: %d to %d of %d items
lt: nuo %d iki %d iš %d objektų

en: %s :: Sort
lt: %s :: Rūšiuoti

en: %s from %s
lt: %s iš %s

en: %s on %s
lt: %s %s

en: %s's Galleries
lt: %s galerijos

en: %s: faces %s
lt: %s: veidai %s

en: A Lightbox Inspired Style (Drop Shadows, No Background)
lt: Lightbox įkvėptas stilius (Su šešėliu, be fono)

en: A Lightbox Inspired Style (No Background)
lt: Lightbox įkvėptas stilius (be fono)

en: A Lightbox Inspired Style (White Background)
lt: Lightbox įkvėptas stilius (baltas fonas)

en: A gallery to add this photo to is required.
lt: Paveikslėlio įkėlimui reikia galerijos.

en: Access denied adding a gallery to "%s".
lt: Neturite teisių išsaugoti galerijos į "%s".

en: Access denied adding photos to "%s".
lt: Neturite teisių išsaugoti paveikslėlių į "%s".

en: Access denied adding tags to this gallery.
lt: Neturite teisių pridėti žymių prie šios galerijos.

en: Access denied adding tags to this photo.
lt: Neturite teisių pridėti žymių prie šio paveikslėlio.

en: Access denied copying photos to "%s".
lt: Neturite teisių kopijuoti paveikslėlių į "%s".

en: Access denied creating new galleries.
lt: Neturite teisių kurti naujų galerijų.

en: Access denied deleting galleries.
lt: Neturite teisių ištrinti galerijų.

en: Access denied deleting gallery "%s".
lt: Neturite teisių ištrinti galerijos "%s".

en: Access denied deleting photos from "%s".
lt: Neturite teisių ištrinti paveikslėlių iš "%s".

en: Access denied downloading full sized photos from "%s".
lt: Neturite teisių atsisiųsti pilno dydžio paveikslėlių iš "%s".

en: Access denied downloading photos from "%s".
lt: Neturite teisių atsisiųsti paveikslėlių iš "%s".

en: Access denied editing galleries.
lt: Neturite teisių keisti galerijų.

en: Access denied editing gallery "%s".
lt: Neturite teisių keisti galerijos "%s".

en: Access denied editing the photo.
lt: Neturite teisių keisti paveikslėlio.

en: Access denied moving photos to "%s".
lt: Neturite teisių perkelti paveikslėlių į "%s".

en: Access denied removing photos from "%s".
lt: Neturite teisių ištrinti paveikslėlių iš "%s".

en: Access denied saving gallery "%s".
lt: Neturite teisių išsaugoti galerijos "%s".

en: Access denied saving photo to "%s".
lt: Neturite teisių išsaugoti paveikslėlio į "%s".

en: Access denied setting captions for %s.
lt: Neturite teisių įrašyti %s aprašymo.

en: Access denied to gallery "%s".
lt: Neturite teisių matyti galerijos "%s".

en: Access denied viewing this gallery.
lt: Neturite teisių matyti šios galerijos.

en: Access denied viewing this photo.
lt: Neturite teisių matyti šio paveikslėlio.

en: Action was cancelled.
lt: Veiksmas nutrauktas.

en: Actions:
lt: Veiksmai:

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Content
lt: Pridėtį turinį

en: Add Images
lt: Pridėti paveikslėlių

en: Add Photo
lt: Pridėti paveikslėlį

en: Add a custom face range
lt: Pridėti veidų eilę

en: Add files to the upload queue and click the start button.
lt: Pridėkite failus į siuntimo eilę ir paspauskite pradžios mygtuką.

en: Add to bookmarks
lt: Pridėti į atžymas

en: Adding A New Gallery
lt: Naujos galerijos kūrimas

en: Adding A Subgallery to %s
lt: Naujos galerijos kūrimas %s

en: Adding a New Gallery
lt: Naujos galerijos kūrimas

en: Administrators
lt: Administratoriai

en: Advertisement content
lt: Reklaminis turinys

en: All
lt: Viską

en: All Galleries
lt: Visos galerijos

en: All dates
lt: Visos dienos

en: All faces
lt: Visi veidai

en: Allow all ages
lt: Leisti visoms amžiaus grupėms

en: An error has occured retrieving the image. Details have been logged.
lt: Klaida gaunant paveikslėlį. Detalesnė informacija įrašyta į klaidų registrą.

en: Anyone
lt: Bet kas

en: Are you sure you want to delete the selected photos?
lt: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus paveikslėlius?

en: Ascending
lt: Didėjimo tvarka

en: Attempt to edit a non-existent share.
lt: Bandote redaguoti neegzistuojantį elementą.

en: Authenticated users
lt: Prisijungę vartotojai

en: Automatically watermark photos?
lt: Automatiškai žymėti paveikslėlius vandens ženklais?

en: Back
lt: Atgal

en: Back to gallery
lt: Atgal į galeriją

en: Background Color
lt: Fono spalva

en: Bad input.
lt: Blogi duomenys.

en: Basic Thumbnails
lt: Paprasti sumažinti paveikslėliai

en: Bottom
lt: Viršuje

en: Browse
lt: Peržiūrėti

en: Browse Tags
lt: Peržiūrėti žymes

en: Can't get unknown file type "%s".
lt: Nepavyko atpažinti nežinomo failo tipo "%s".

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel Change
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Cannot read photo signature
lt: Nepavyko perskaityti paveikslėlio parašo

en: Cannot save photo signature
lt: Nepavyko išsaugoti paveikslėlio parašo

en: Cannot store search photo
lt: Nepavyko išsaugoti paieškos paveikslėlio

en: Caption
lt: Aprašymas

en: Caption Editor
lt: Aprašymo redaktorius

en: Captions Saved.
lt: Aprašymai išsaugoti.

en: Category
lt: Kategorija

en: Center
lt: Centre

en: Change display preferences such as which view to display by default, how many photos to display on a page, and the default gallery style to use.
lt: Vaizdavimo nustatymų, tokių kaip, pagrindinis peržiūros puslapis, kiek paveikslėlių rodyti viename puslapyje ir standartinis galerijos naudojamas stilius, keitimas.

en: Change preferences dealing with tags and image metadata.
lt: Žymių ir paveikslėlių metaduomenų nustatymų keitimas.

en: Change properties
lt: Pakeisti savybes

en: Change your user permission preferences such as who can download original photos, and what permissions newly created galleries should have by default.
lt: Vartotojų teisių nustatymų, tokių kaip, kas gali atsisiųsti pilno dydžio paveikslėlius ir kokios teisės turi būti taikomos naujai sukurtoms galerijoms, keitimas.

en: Change your watermark preferences.
lt: Vandens ženklų nustatymų keitimas.

en: Changes cancelled.
lt: Pakeitimai atšaukti.

en: Claim
lt: Mano

en: Click on a thumbnail to locate at the same point.
lt: Paspauskite ant sumažinto paveikslėlio, jeigu vietovė ta pati.

en: Click to add caption...
lt: Paspauskite, kad pridėti antraštę...

en: Comments:
lt: Komentarai:

en: Content Disclaimer
lt: Turinio atsisakymas

en: Content abuse report in %s
lt: Turinio piktnaudžiavimo raportas %s

en: Continue - I'm over %d
lt: Tęsti - man daugiau nei %d

en: Copied %d photo from %s to %s | Copied %d photos from %s to %s
lt[0]: Nukopijuotas %d paveikslėlis iš %s į %s
lt[1]: Nukopijuoti %d paveikslėliai iš %s į %s
lt[2]: Nukopijuota %d paveikslėlių iš %s į %s

en: Copied %d photo to %s | Copied %d photos to %s
lt[0]: Nukopijuotas %d paveikslėlis į %s
lt[1]: Nukopijuoti %d paveikslėliai į %s
lt[2]: Nukopijuota %d paveikslėlių į %s

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copyright infringement
lt: Autorinių teisių pažeidimas

en: Could not extract image data from zip archive.
lt: Nepavyko išarchyvuoti paveikslėlio duomenų iš zip archyvo.

en: Could not open zip archive.
lt: Atidaryti zip archyvo nepavyko.

en: Could not save gallery, the slug, "%s", already exists.
lt: Nepavyko išsaugoti galerijos, raktinis žodis, "%s", jau egzistuoja.

en: Could not save gallery, the slug, "%s", contains invalid characters.
lt: Nepavyko išsaugoti galerijos, raktiniame žodyje, "%s", yra neleistinų simbolių.

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a new face
lt: Sukurti naują veidą

en: Create a new gallery
lt: Sukurti naują galeriją

en: Create a new gallery:
lt: Sukurti naują galeriją:

en: Create a subgallery
lt: Sukurti gilesnę galeriją

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Custom Watermark
lt: Vandens ženklas

en: Custom text to display describing your galleries. This will be displayed in place of your username when grouping galleries by username.
lt: Bet koks trumpas tekstas apibūdinantis jūsų galerijas. Jis bus naudojamas vietoj jūsų vartotojo vardo grupuojant galerijas pagal vartotojų vardus.

en: Custom watermark to use for photos
lt: Vandens ženklas naudojamas paveikslėliuose

en: Date
lt: Data

en: Default
lt: Standartinė reikšmė

en: Default style for galleries
lt: Standartinis galerijų stilius

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete All Photos
lt: Ištrinti visus paveikslėlius

en: Delete Entire Gallery
lt: Ištrinti visą galeriją

en: Delete face
lt: Ištrinti veidą

en: Delete geotag
lt: Ištrinti geo žymę

en: Deleted the photo.
lt: Paveikslėlis ištrintas.

en: Descending
lt: Mažėjimo tvarka

en: Desired dimensions:
lt: Norimi išmatavimai:

en: Display Mode
lt: Vaizdavimo režimas

en: Display Preferences
lt: Vaizdavimo nustatymai

en: Do you know someone in this photo?
lt: Ar pažįstate ką nors šiame paveikslėlyje?

en: Do you really want to report this gallery?
lt: Ar tikrai norite pranešti apie šią galeriją

en: Do you really want to report this photo?
lt: Ar tikrai norite pranešti apie šį paveikslėlį?

en: Do you want to permanently delete ''%s''?
lt: Ar tikrai norite visiškai ištrinti ''%s''?

en: Done
lt: Atlikta

en: Download Original Photo
lt: Atsisiųsti pilno dydžio paveikslėlį

en: Download as zip file
lt: Atsisiųsti kaip zip failą

en: Download selected images
lt: Atsisiųsti pasirinktus paveikslėlius

en: Download selected photos
lt: Atsisiųsti pasirinktus paveikslėlius

en: Downloading zip files is not enabled. Talk to your server administrator.
lt: Zip failų atsisiuntimas neįjungtas. Susisiekite su savo serverio administratoriumi.

en: Drag photos to the desired sort position.
lt: Nutempkite paveikslėlius į norimą vietą.

en: Drop Shadows
lt: Rodyti šešėlius

en: ERROR: %s
lt: KLAIDA: %s

en: Ecard -
lt: El. atvirutė -

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit %s :: %s
lt: %s :: %s redagavimas

en: Edit Dates
lt: Keisti datas

en: Edit Permissions
lt: Teisių keitimas

en: Edit Permissions for %s
lt: %s teisių keitimas

en: Edit Photo
lt: Paveikslėlio redagavimas

en: Edit a photo
lt: Redaguoti paveikslėlį

en: Edit face region
lt: Keisti veido zoną

en: Edit faces
lt: Keisti veidus

en: Edit properties :: %s
lt: Nustatymų keitimas :: %s

en: Editing dates for the following photos
lt: Šių paveikslėlių datų keitimas

en: Embed:
lt: Įtraukimas:

en: Error accessing %s: %s
lt: Klaida rodant %s: %s

en: Error retrieving feed
lt: Klaida gaunant duomenis

en: Error when communicating with the server.
lt: Klaida jungiantis prie serverio.

en: Existing galleries:
lt: Egzistuojančios galerijos:

en: Face
lt: Veidas

en: Face name to search
lt: Ieškoti vardo pagal veidą

en: Face name was not reported.
lt: Vardas pagal veidą nepraneštas.

en: Face name was not reported: %s
lt: Vardas pagal veidą nepraneštas: %s

en: Face successfuly created
lt: Veidas sėkmingai sukurtas

en: Face successfuly updated
lt: Veidas sėkmingai atnaujintas

en: Face to search for
lt: Ieškoti veido

en: Faces
lt: Veidai

en: Fetching location
lt: Nustatoma vietovė

en: File %s
lt: Failas %s

en: File not found.
lt: Failas nerastas.

en: File to upload
lt: Siunčiamas failas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Find
lt: Ieškoti

en: Find faces
lt: Ieškoti veidų

en: Find other photos this face appears in
lt: Surasti kitus paveikslėlius kur yra šis veidas

en: Find similar
lt: Surasti panašius

en: Flip
lt: Apversti

en: From galleries of %s
lt: Iš %s galerijų

en: From my galleries
lt: Iš mano galerijų

en: From system galleries
lt: Iš sisteminių galerijų

en: From:
lt: Nuo:

en: Galleries
lt: Galerijos

en: Galleries grouped by %s
lt: Galerijos sugrupuotos pagal %s

en: Gallery
lt: Galerija

en: Gallery %s not found.
lt: Galerijos %s nėra.

en: Gallery Actions
lt: Galerijos veiksmai

en: Gallery Ages
lt: Galerijos amžiaus grupės

en: Gallery Description
lt: Galerijos aprašymas

en: Gallery Display Name
lt: Rodomas galerijos pavadinimas

en: Gallery Id
lt: Galerijos Id

en: Gallery List
lt: Galerijų sąrašas

en: Gallery Name
lt: Galerijos pavadinimas

en: Gallery Parent
lt: Aukštesnė galerija

en: Gallery Password
lt: Galerijos slaptažodis

en: Gallery Properties
lt: Galerijos nustatymai

en: Gallery Slug
lt: Galerijos raktinis žodis

en: Gallery Tags
lt: Galerijos žymės

en: Gallery does not exist.
lt: Galerija neegzistuoja.

en: Gallery not found.
lt: Galerija nerasta.

en: Gallery sorted.
lt: Galerija surūšiuota.

en: Gallery was not reported.
lt: Apie galeriją nepranešta.

en: Gallery was reported.
lt: Apie galeriją pranešta.

en: General Preferences
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Giant
lt: Milžiniškas

en: Grayscale
lt: Nespalvotas

en: Group By Date
lt: Grupuoti pagal datą

en: Group by:
lt: Grupuoti pagal:

en: Group galleries by
lt: Grupuoti galerijas pagal

en: Height of map (width automatically adjusts to block)
lt: Žemėlapio aukštis (plotis automatiškai parenkamas pagal bloką)

en: Horizontal Alignment
lt: Horizontalus lygiavimas

en: I know who is on one of your photos
lt: Aš žinau kas yra viename iš jūsų paveikslėlių

en: Image
lt: Paveikslėlis

en: Image not found in gallery.
lt: Paveikslėlis galerijoje nerastas.

en: Images not found
lt: Paveikslėliai nerasti

en: Incomplete photo
lt: Nebaigtas paveikslėlis

en: Incorrect password
lt: Slaptažodis neteisingas

en: Invalid gallery specified.
lt: Nurodytos galerijos nėra.

en: Invalid input %s
lt: Neteisinga įvestis %s

en: Landscape
lt: Horizontaliai

en: Large
lt: Didelis

en: Last Modified
lt: Paskutiniai pakeitimai

en: Learn how to publish photos directly from Windows.
lt: Išmokite įkelti paveikslėlius tiesiai iš Windows.

en: Left
lt: Kairėje

en: Lightbox Gallery
lt: Lightbox galerija

en: Lightbox with Polaroids (No Background)
lt: Lightbox su fotografijomis (be fono)

en: Links
lt: Nuorodos

en: Loading ...
lt: Krauna ...

en: Loading...
lt: Krauna...

en: Locate image at:
lt: Paveikslėlio vietovė:

en: Location
lt: Vieta

en: Locked galleries are not viewable via the api.
lt: Užrakintos galerijos nepasiekiamos per api.

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login to %s
lt: Prisijungti prie %s

en: Make this the default photo for this gallery?
lt: Padaryti šitą paveikslėlį pagrindiniu galerijoje?

en: Manual
lt: Rankinis

en: Manual face selection
lt: Rankinis veidų pasirinkimas

en: Maximum file size:
lt: Maksimalus failo dydis:

en: Maximum number of faces
lt: Maksimalus veidų skaičius

en: Maximum number of galleries
lt: Maksimalus galerijų skaičius

en: Maximum number of photos
lt: Maksimalus paveikslėlių skaičius

en: Maximum number of photos to display (0 means unlimited)
lt: Maksimalus rodomų paveikslėlių skaičius (0 reiškia neribojama)

en: Maximum photo size:
lt: Maksimalus paveikslėlio dydis:

en: Maximum photo size: %s; with a total of: %s
lt: Maksimalus paveikslėlio dydis: %s; iš viso: %s

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Mirror
lt: Atspindys

en: Missing gallery parameter
lt: Nėra galerijos parametro

en: Mobile View
lt: Mobili sąsają

en: Modified
lt: Keista

en: Modifying: %s
lt: Keitimas: %s

en: More then one face found in photo. Please note that you can search only one face at a time.
lt: Paveikslėlyje yra daugiau nei vienas veidas. Atsiminkite, kad vienu metu galite ieškoti tik vieno veido.

en: Move
lt: Perkelti

en: Moved %d photo from "%s" to "%s" | Moved %d photos from "%s" to "%s"
lt[0]: Perkeltas %d paveikslėlis iš "%s" į "%s"
lt[1]: Perkelti %d paveikslėliai iš "%s" į "%s"
lt[2]: Perkelta %d paveikslėlių iš "%s" į "%s"

en: Multiple Photos
lt: Keletas paveikslėlių

en: My Galleries
lt: Mano galerijos

en: My Photos :: Add Content
lt: Mano nuotraukos :: Pridėti turinį

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Named faces
lt: Veidai su vardais

en: New Gallery Description
lt: Naujas galerijos aprašymas

en: New Gallery Title
lt: Naujas galerijos pavadinimas

en: Next
lt: Sekantis

en: No faces found
lt: Veidų nėra

en: No faces found. Define you own.
lt: Veidų nėra. Nurodykite savo.

en: No file specified
lt: Nenurodėte failo

en: No gallery specified
lt: Nenurodyta galerija

en: No location data present.
lt: Nenustatyta vietovė

en: No location data present. Place using %s map %s or click on image to place at the same location.
lt: Vietovė nenustatyta. Nustatykite vietovę %s žemėlapio pagalba %s arba paspauskite ant paveikslėlio, kad nustatytumėte tokią pačią vietovę.

en: No location data present. Place using %smap%s or click on image to place at the same location.
lt: Vietovė nenustatyta. Nustatykite vietovę %sžemėlapio pagalba%s arba paspauskite ant paveikslėlio, kad nustatytumėte tokią pačią vietovę.

en: No location data present. You may add some %s.
lt: Vietovė nenustatyta. Galite pridėti %s.

en: None
lt: Nieko

en: None (Owner only)
lt: Niekam (Tik savininkui)

en: Normal
lt: Normalu

en: Not Authorized. Details have been logged for the server administrator.
lt: Neautorizuota. Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: Notice
lt: Pastaba

en: Number of faces per page
lt: Veidų skaičius puslapyje

en: Number of groups per page
lt: Grupių skaičius puslapyje

en: Number of tags to display
lt: Rodomų žymių skaičius

en: Number of tiles per page
lt: Objektų skaičius puslapyje

en: Number of tiles per row
lt: Objektų skaičius eilutėje

en: Offensive content
lt: Įžeidžiantis turinys

en: Ok
lt: Gerai

en: Only the owner or system administrator may change ownership or owner permissions for a share
lt: Elemento savininko teises gali keisti tik jo savininkas arba sistemos administratorius

en: Orientation:
lt: Orientacija:

en: Original Date
lt: Originali data

en: Others
lt: Kiti

en: Owned by: %s
lt: Savininkas: %s

en: Owner
lt: Savininkas

en: Page %d
lt: %d puslapis

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Pause Slideshow
lt: Sustabdyti skaidrių peržiūrą

en: People in galleries owned by %s (%d of %d)
lt: Žmonės %s galerijoje (%d iš %d)

en: People in this gallery
lt: Žmonės šioje galerijoje

en: People in this photo
lt: Žmonės šiame paveikslėlyje

en: Permission Preferences
lt: Teisių nustatymai

en: Person
lt: Asmuo

en: Person in photo
lt: Asmuo šiame paveikslėlyje

en: Photo
lt: Paveikslėlis

en: Photo Count
lt: Paveikslėlių skaičius

en: Photo Galleries
lt: Fotogalerijos

en: Photo Upload
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Photo content may be offensive. You must be over %d to continue.
lt: Paveikslėlio turinys gali būti įžeidžiantis. Jums turi būti daugiau nei %d metų.

en: Photo is too small. Search photo must be at least 50x50 pixels.
lt: Paveikslėlis per mažas. Paieškos paveikslėlis turi būti bent 50x50 pikselių.

en: Photo not found
lt: Paveikslėlio nėra

en: Photo not found.
lt: Paveikslėlio nėra.

en: Photo search
lt: Paveikslėlių paieška

en: Photos by %s
lt: %s paveikslėliai

en: Photos in this gallery
lt: Paveikslėliai šioje galerijoje

en: Photos tagged with %s on %s
lt: Paveikslėliai pažymėti %s %s

en: Play
lt: Paleisti

en: Please describe the reasons. For example, you don't want to be mentioned etc...
lt: Įrašykite priežastį. Pavyzdžiui: jūs nenorite būti minimi ir t.t.

en: Please enter your username and password.
lt: Nurodykite savo vartotojo vardą bei slaptažodį.

en: Please upload photo with the face to search for. You can search only one face at a time.
lt: Atsiųskite paveikslėlį su veidu, kurio norite ieškoti. Jūs galite ieškoti tik vieno veido vienu metu.

en: Polaroid Style Thumbnails (White Background)
lt: Gražūs fotografinis stilius (baltas fonas)

en: Polaroids
lt: Fotografijos

en: Portal
lt: Portalas

en: Portrait
lt: Vertikaliai

en: Press the "Back" button and try again.
lt: Paspauskite mygtuką "Atgal" ir pabandykite dar kartą.

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview changes for %s :: %s
lt: %s :: %s pakeitimų rodymas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Properties
lt: Nustatymai

en: Publish Photos to:
lt: Publikuoti paveikslėlius į:

en: Publish to %s
lt: Publikuoti %s

en: Publish your photos to %s on %s.
lt: Publikuoti paveikslėlius į %s %s.

en: Random Gallery
lt: Atsitiktinė galerija

en: Random gallery
lt: Atsitiktinė galerija

en: Random photo
lt: Atsitiktinis paveikslėlis

en: Read and write
lt: Matyti ir rašyti

en: Read, write, and delete
lt: Matyti, rašyti ir trinti

en: Read-only
lt: Tik matyti

en: Really Delete
lt: Tikrai ištrinti

en: Really Empty
lt: Tikrai išvalyti

en: Really delete %s and all of its subgalleries?
lt: Tikrai ištrinti %s ir visas gilesnes galerijas?

en: Really delete this gallery and all of the photos and subgalleries in it? This action cannot be undone.
lt: Tikrai ištrinti šią galeriją ir visas gilesnes galerijas bei paveikslėlius jose? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Really empty %s?
lt: Tikrai išvalyti %s?

en: Really empty this gallery and all of the photos in it? This action cannot be undone.
lt: Tikrai išvalyti visus paveikslėlius šioje galerijoje? Gražinti atgal nebegalėsite.

en: Reason
lt: Priežastis

en: Recent Comments In %s
lt: Paskutiniai %s komentarai

en: Recent Photo Comments
lt: Paskutiniai paveikslėlių komentarai

en: Recent faces
lt: Paskutiniai veidai

en: Recent photos by %s
lt: Paskutiai %s paveikslėliai

en: Recent photos in %s
lt: Paskutiniai paveikslėliai galerijoje %s

en: Recent system photos
lt: Paskutiniai sisteminiai paveikslėliai

en: Recently Added Photos
lt: Paskutiniai įkelti paveikslėliai

en: Recently Added Photos From %s
lt: Paskutiniai %s įkelti paveikslėliai

en: Recently Geotagged Photos
lt: Paskutinės paveikslėlių geo žymės

en: Recently added photos by %s on %s
lt: Paskutiniai %s %s įkelti paveikslėliai

en: Recently added photos on %s
lt: Paskutiniai paveikslėliai galerijoje %s

en: Refresh List
lt: Atnaujinti sąrašą

en: Regenerate all photo views
lt: Pergeneruoti visus paveikslėlių puslapius

en: Reget faces for this photo
lt: Nustatyti veidus šiame paveikslėlyje iš naujo

en: Related Tags
lt: Susijusios žymės

en: Relocate this image
lt: Nustatyti vietovę šiame paveikslėlyje iš naujo

en: Remove %s from search
lt: Pašalinti %s iš paieškos

en: Remove Tag
lt: Ištrinti žymę

en: Replace photo with this file
lt: Pakeisti paveikslėlį šiuo failu

en: Report
lt: Pranešti

en: Report abuse or submit a removal request
lt: Pranešti apie piknaudžiavimą arba paprašyti išimti paveikslėlį

en: Report by user
lt: Pranešti apie vartotoją

en: Report driver does not exist.
lt: Pranešimų posistemė neegzistuoja.

en: Report face
lt: Pranešti apie veidą

en: Report reason
lt: Pranešimo priežastis

en: Report type
lt: Pranešimo tipas

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Reset all thumbnails
lt: Išvalyti visus sumažintus paveikslėlius

en: Reset default photo
lt: Nustatyti standartinį paveikslėlį iš naujo

en: Resize
lt: Pakeisti dydį

en: Return to Image View
lt: Grįžti į paveikslėlio peržiūrą

en: Right
lt: Dešinėje

en: Rotate 180
lt: Pasukti 180

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

en: Rounded Corners
lt: Užapvalinti kampai

en: Rounded Thumbnails (No Background)
lt: Užapvalinti paveikslėliai (be fono)

en: Rounded Thumbnails (White Background)
lt: Užapvalinti paveikslėliai (baltas fonas)

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save Captions
lt: Išsaugoti aprašymus

en: Save Change
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Gallery
lt: Išsaugoti galeriją

en: Save Photo
lt: Išsaugoti paveikslėlį

en: Save face name
lt: Išsaugoti veido vardą

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search by name
lt: Ieškoti vardo

en: Search by photo
lt: Ieškoti pagal paveikslėlį

en: Searching %s's photos tagged:
lt: Ieškoma %s paveikslėlių pažymėtų:

en: Searching all photos tagged:
lt: Ieškoma visų paveikslėlių pažymėtų:

en: Searching for faces in %s
lt: Ieškoma veidų galerijoje %s

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Select None
lt: Nepažymėti nieko

en: Select for Action
lt: Pasirinkite objektą veiksmui

en: Select:
lt: Pasirinkite:

en: Select: %s, %s
lt: Pasirinkite: %s, %s

en: Selected photos to
lt: Pasirinktus paveikslėlius į

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Ecard :: %s
lt: El. atvirutės siuntimas :: %s

en: Send an Ecard
lt: El. atvirutės siuntimas

en: Send ecard to the following address:
lt: Siųsti el. atvirutę šiuo adresu:

en: Separate tags with commas.
lt: Atskirkite žymes kableliais.

en: Set captions
lt: Nustatyti pavadinimus

en: Set permissions
lt: Nustatyti teises

en: Shadowed Thumbnails (White Background)
lt: Paveikslėliai su šešėliu (baltas fonas)

en: Should we automatically set the image title on upload if able? If so, choose the field to obtain the title from.
lt: Ar, jeigu galima, automatiškai nustatyti paveikslėlių pavadinimus siuntimo metu? Jeigu taip, pasirinkite lauką, iš kurio bus parinktas pavadinimas.

en: Show EXIF data
lt: Rodyti EXIF duomenis

en: Similar Photos
lt: Panašūs paveikslėliai

en: Similar faces
lt: Panašūs veidai

en: Simple
lt: Paprastas

en: Simple Lightbox
lt: Paprastas Lightbox

en: Single Photo
lt: Vienas paveikslėlis

en: Slug names may contain only letters, numbers, @, or _ (underscore).
lt: Raktiniai žodžiai gali būti sudaryti tik iš raidžių, skaičių, @ ir _ (pabraukimo apačioje).

en: Slugs allows direct access to this gallery by visiting:
lt: Raktiniai žodžiai leidžia greitai prieiti prie šios galerijos adresu:

en: Small
lt: Mažas

en: Sort by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Sort photos
lt: Rūšiuoti paveikslėlius

en: Square Thumbnails
lt: Stačiakampiai paveikslėliai

en: Standard Gallery
lt: Standartinė galerija

en: Start
lt: Pradėti

en: Start Slideshow
lt: Pradėti skaidrių peržiūrą

en: Subject
lt: Tema

en: Successfully deleted %s.
lt: %s sėkmingai ištrinta.

en: Successfully emptied "%s"
lt: "%s" sėkmingai išvalyta.

en: Successfully modified the date on %d photos.
lt: Data ant %d paveikslėlių sėkmingai pakeista.

en: System Galleries
lt: Sistemos galerijos

en: Tag Cloud
lt: Žymės

en: Tags
lt: Žymės

en: Tags and Metadata Preferences
lt: Žymių ir metaduomenų nustatymai

en: Tell us who is in this photo
lt: Pasakykite, kas yra šiame paveikslėlyje

en: Terms and conditions infringement
lt: Terminų ir sąlygų pažeidimas

en: The file "%s" doesn't exist.
lt: Failas "%s" neegzistuoja.

en: The file you uploaded does not appear to be a valid photo.
lt: Nusiųstas failas nėra paveikslėlis.

en: The gallery "%s" could not be created: %s
lt: Nepavyko sukurti galerijos "%s": %s

en: The gallery "%s" couldn't be created: %s
lt: Nepavyko sukurti galerijos "%s": %s

en: The gallery "%s" was created successfully.
lt: Galerija "%s" sėkmingai sukurta.

en: The gallery was saved.
lt: Galerija išsaugota.

en: The gallery's default photo has successfully been reset.
lt: Galerijos pagrindinis paveikslėlis buvo nustatytas iš naujo.

en: The gallery's thumbnails have successfully been reset.
lt: Galerijos sumažinti paveikslėliai buvo nustatyti iš naujo.

en: The gallery's views have successfully been reset.
lt: Galerijos peržiūrų puslapiai buvo nustatyti iš naujo.

en: The owner of the photo was notified.
lt: Paveikslėlio savininkas buvo perspėtas.

en: The owner of the photo, who will delegate the face name, was notified.
lt: Paveikslėlio savininkas, kuris paskirs veido vardą, buvo perspėtas.

en: The slug "%s" already exists.
lt: Raktinis žodis "%s" jau egzistuoja.

en: The uploaded file appears to be empty. It may not exist on your computer.
lt: Failas tuščias arba nėra jūsų vietiniame kompiuterio diske.

en: There are no photo galleries available.
lt: Galerijų nėra.

en: There are no photos in %s to download.
lt: %s nėra paveikslėlių atsisiuntimui.

en: There are no photos in this gallery.
lt: Šioje galerijoje nėra paveikslėlių.

en: There was a problem deleting %s: %s
lt: Klaida trinant %s: %s

en: There was a problem deleting photos: %s
lt: Klaida trinant paveikslėlius: %s

en: There was a problem saving the photo: %s
lt: Nepavyko išsaugant paveikslėlius: %s

en: There was a problem uploading the photo.
lt: Klaida siunčiant paveikslėlį.

en: There was a problem uploading the photo: %s
lt: Klaida siunčiant paveikslėlį: %s

en: There was an error accessing the gallery
lt: Klaida atidarant galeriją

en: There was an error accessing the gallery.
lt: Klaida atidarant galeriją.

en: There was an error editing the dates: %s
lt: Klaida keičiant datas: %s

en: There was an error fetching tags: %s
lt: Klaida gaunant žymes: %s

en: There was an error processing the uploaded archive: %s
lt: Klaida apdorojant nusiųstą archyvą: %s

en: There was an error replacing the photo.
lt: Klaida keičiant paveikslėlį.

en: There was an error sending your message: %s
lt: Klaida siunčiant žinutę: %s

en: This gallery is protected by a password. Please enter it below.
lt: Ši galerija apsaugota slaptažodžiu. Įrašykite jį apačioje.

en: This install does not support the %s feature. Please contact your administrator.
lt: Šiame serveryje nėra %s galimybės. Susisiekite su savo administratoriumi.

en: Thumbnail Style
lt: Sumažintų paveikslėlių stilius

en: Tiny
lt: Miniatiūrinis

en: Top
lt: Viršuje

en: Top Level Gallery
lt: Aukščiausio lygio galerija

en: Unable to find location. Error code:
lt: Nepavyko nustatyti vietovės. Klaidos kodas:

en: Unable to load the definition of %s.
lt: Nepavyko užkrauti %s aprašymo.

en: Unable to retrieve requested feed
lt: Nepavyko gauti nurodytų duomenų

en: Undo Changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Unknown Gallery
lt: Nežinoma galerija

en: Unnamed
lt: Neįvardinta

en: Unsupported
lt: Nepalaikoma

en: Untitled
lt: Nepavadinitas

en: Update position of %s
lt: Atnaujinti %s poziciją

en: Updated %s.
lt: %s atnaujinta.

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: Upload Photos to %s
lt: Įkelti paveikslėlius į %s

en: Upload face photo
lt: Atsiųsti veido paveikslėlį

en: Upload photos
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Upload to gallery
lt: Įkelti į galeriją

en: Use a lightbox to view photos
lt: Peržiūrint paveikslėlius naudoti Lightbox

en: Use the following return address:
lt: Atsakymui naudoti šį adresą:

en: User must be over %d
lt: Vartotojas turi turėti daugiau nei %d metų

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username or password are incorrect.
lt: Neteisingas vartotojo vardas arba slaptažodis.

en: Users with edit permissions
lt: Vartotojai su redagavimo teisėmis

en: Vertical Alignment
lt: Vertikalus lygiavimas

en: View %s
lt: Rodyti %s

en: View All Results
lt: Rodyti visus rezultatus

en: View Gallery
lt: Rodyti galeriją

en: View Photo
lt: Rodyti paveikslėlį

en: View Results from All Users
lt: Rodyti rezultatus iš visų vartotojų

en: View Style
lt: Rodyti stilių

en: View or leave comments
lt: Skaityti arba palikti komentarą

en: View to display by default
lt: Standartinis vaizdavimas

en: Watermark
lt: Vandens ženklas

en: Watermark Font
lt: Vandens ženklo šriftas

en: Watermark Preferences
lt: Vandens ženklų nustatymai

en: When a new gallery is created, what default permissions should be given to groups that the user is a member of?
lt: Kai kuriama nauja galerija, kokios teisės turi būti nustatytos grupėms, kurioms priklauso vartotojas?

en: When a new gallery is created, what permissions should be given to authenticated users by default?
lt: Kai kuriama nauja galerija, kokios teisės turi būti nustatytos visiems prisijungiantiems vartotojams?

en: When a new gallery is created, what permissions should be given to guests by default?
lt: Kai kuriama nauja galerija, kokios teisės turi būti nustatytos svečiams?

en: Which metadata fields should we automatically add as image tags during upload?
lt: Kurie metaduomenų laukai turi būti sukurti kaip žymės paveikslėlių įkėlimo metu.

en: Who should be allowed to download original photos
lt: Kam leisti atsisiųsti pilno dydžio paveikslėlius

en: Who should be allowed to download original photos?
lt: Kam leisti atsisiųsti pilno dydžio paveikslėlius?

en: You are not allowed to edit these photos.
lt: Jūs neturite teisių keisti šių paveikslėlių.

en: You are not authorized to upload photos to this gallery.
lt: Jūs negalite pridėti paveikslėlių šioje galerijoje.

en: You did not select any photos to upload.
lt: Nepasirinkote jokių paveikslėlių.

en: You do not have permission to add children to %s.
lt: Jūs neturite teisių pridėti galerijos prie %s.

en: You have been sent an Ecard. To view the Ecard, you must be able to view text/html messages in your mail reader. If you are viewing this message, then most likely your mail reader does not support viewing text/html messages.
lt: Jūs gavote el. atvirutę. Norėdami ją peržiūrėti, jūsų el. pašto klientas privalo turėti galimybę peržiūrėti HTML tipo laiškus. Jeigu matote šią žinutę, tai jūsų el. pašto klientas neturi šios galimybės.

en: You have no photo galleries, add one!
lt: Galerijų nėra. Sukurkite bent vieną!

en: You must choose a gallery to move photos to.
lt: Paveikslėlių perkėlimui reikia pasirinkti galeriją.

en: You must choose photos to delete.
lt: Ištrynimui reikia pasirinkti bent vieną paveikslėlį.

en: You must choose photos to edit.
lt: Pakeitimui reikia pasirinkti bent vieną paveikslėlį.

en: You must enter an e-mail address to send the message to.
lt: Norėdami išsiųsti šį laišką, privalote įrašyti el. pašto adresą.

en: You must enter your e-mail address.
lt: Jūs turite įrašyti el. pašto adresą.

en: You must provide a display name for your new gallery.
lt: Jūs turite nurodyti naujos galerijos rodomą pavadinimą.

en: You must select at least on photo to edit.
lt: Pakeitimui reikia pasirinkti bent vieną paveikslėlį.

en: You must select images to download.
lt: Atsisiuntimui reikia pasirinkti bent vieną paveikslėlį.

en: You must upload the search photo first
lt: Iš pradžių turite įkelti paieškos paveikslėlį

en: Zip File Upload
lt: ZIP failo siuntimas

en: _Browse
lt: P_eržiūrėti

en: _Faces
lt: Veidai

en: _Galleries
lt: _Galerijos

en: _My Galleries
lt: Mano galerijos

en: _New Gallery
lt: _Nauja galerija

en: _Print
lt: _Spausdinti

en: height
lt: aukštis

en: here
lt: čia

en: loading
lt: krauna

en: none
lt: nėra

en: of
lt: iš

en: owner
lt: savininkas

en: photo
lt: paveikslėlis

en: width
lt: plotis
