Horde_Core - en to bg translation catalogue (44 entries)

en: Add New Permission
bg: Добавяне на нови права

en: Address
bg: Адрес

en: Address Book
bg: Адресен бележник

en: Administration
bg: Администриране

en: Alias
bg: Псевдоним

en: All Permissions
bg: Всички права

en: An illegal value was specified.
bg: Въведената стойност не е допустима.

en: Birthday
bg: Рожден ден

en: Calendar
bg: Календар

en: Cell Phone
bg: Мобилен телефон

en: Color Picker
bg: Избиране на цвят

en: Company
bg: Компания

en: DD
bg: ДД

en: Delete
bg: Изтрий

en: Details have been logged for the administrator.
bg: Детайлите бяха регистрирани за администратора.

en: Email
bg: Писмо

en: Error
bg: Грешка

en: Fax
bg: Факс

en: Groups
bg: Групи

en: Guest Permissions
bg: Права за гости

en: Help
bg: Помощ

en: Home Address
bg: Домашен адрес

en: Home Phone
bg: Домашен телефон

en: Log in
bg: Вход

en: Log out
bg: Изход

en: MM
bg: ММ

en: Message
bg: Писмо

en: Name
bg: Име

en: No
bg: Не

en: No values
bg: Няма стойности

en: Notes
bg: Бележки

en: Permissions
bg: Права

en: Phone
bg: Телефон

en: Remove
bg: Премахни

en: Role
bg: Роля

en: Success
bg: Успех

en: The encryption features require a secure web connection.
bg: Криптирането изисква криптирана web връзка.

en: This value must be a number.
bg: Тази стойност трябва да е число.

en: Title
bg: Длъжност

en: Update
bg: Опресни

en: Warning
bg: Внимание

en: Work Address
bg: Бизнес адрес

en: Work Phone
bg: Бизнес телефон

en: Yes
bg: Да
