Horde_Core - en to ca translation catalogue (125 entries)

en:  (Accesskey %s)
ca:  (Clau d'accés %s)

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
ca: '%s' no està configurat en el registre de Horde.

en: %s Sign Up
ca: Alta de %s

en: -- select --
ca: -- seleccionar --

en: <Previous
ca: <Anterior

en: A fatal error has occurred
ca: S'ha produït un error irreparable.

en: Add
ca: Afegir

en: Add Child Permission
ca: Afegir una autorització descendent

en: Add New Permission
ca: Afegir una nova autorització

en: Add to address book:
ca: Afegeix a la llibreta d'adreces:

en: Add to my address book
ca: Afegeix a la meva llibreta d'adreces

en: Address
ca: Adreça

en: Address Book
ca: Llibreta d'adreces

en: Administration
ca: Administració

en: Alias
ca: Àlies

en: All Authenticated Users
ca: Tots els usuaris autenticats

en: All Permissions
ca: Tots els permisos

en: An illegal value was specified.
ca: S'ha especificat un valor prohibit.

en: April
ca: Abril

en: August
ca: Agost

en: Birthday
ca: Aniversari

en: Calendar
ca: Calendari

en: Cell Phone
ca: Telèfon mòbil

en: Choose a password
ca: Tria una contrasenya

en: Choose a username
ca: Tria un nom d'usuari

en: Color Picker
ca: Selector de color

en: Company
ca: Companyia

en: Creator Permissions
ca: Permisos del creador

en: December
ca: Desembre

en: Delete
ca: Suprimir

en: Delete Permission
ca: Suprimir permís

en: Delete permissions for "%s"
ca: Eliminar privilegis per "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
ca: Eliminar privilegis per a "%s" i qualsevol privilegi descendent?

en: Details have been logged for the administrator.
ca: Els detalls han estat registrats per a l'administrador.

en: Do not delete
ca: No ho suprimiu

en: Edit Permission
ca: Edita permís

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Emoticons
ca: Emoticones

en: February
ca: Febrer

en: Fix ratio
ca: Raó fixa##

en: Flip
ca: Invertiu

en: Fr
ca: Dv.

en: Google Maps
ca: Mapes de Google

en: Grayscale
ca: Escala de grisos

en: Groups
ca: Grups

en: Guest Permissions
ca: Permisos dels visitants

en: Help
ca: Ajuda

en: Home Address
ca: Adreça particular

en: Home Phone
ca: Telèfon particular

en: Individual Users
ca: Usuaris individuals

en: Invert selection
ca: Invertir selecció

en: January
ca: Gener

en: July
ca: Juliol

en: June
ca: Juny

en: Keep original?
ca: Voleu conservar l'original?

en: Log in
ca: Inicia la sessió

en: Log out
ca: Surt

en: MapQuest map
ca: Mapa MapQuest

en: March
ca: Març

en: May
ca: Maig

en: Message
ca: Missatge

en: Mirror
ca: Rèplica

en: Mo
ca: Dl.

en: Move down
ca: Moure cap avall

en: Move up
ca: Moure cap amunt

en: Multimap UK map
ca: Mapa UK múltiple

en: Name
ca: Nom

en: Next>
ca: Següent>

en: No children can be added to this permission.
ca: No es poden afegir descendents a aquest permís

en: No configuration information specified for %s.
ca: No s'ha especificat les dades de configuració per a %s.

en: No values
ca: Sense valors

en: November
ca: Novembre

en: Object
ca: Objecte

en: October
ca: Octubre

en: Permission
ca: Permís

en: Phone
ca: Telèfon

en: Preview
ca: Visualització prèvia

en: Problem
ca: Problema

en: Remove
ca: Suprimir

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
ca: No s'ha especificat el "%s" requerit en la configuració de %s.

en: Reset
ca: Reinicia

en: Role
ca: Funció

en: Rotate 180
ca: Girar 180

en: Rotate Left
ca: Girar a l'esquerra

en: Rotate Right
ca: Girar a la dreta

en: Sa
ca: Ds.

en: Select a date
ca: Seleccionar una data

en: Select all
ca: Seleccionar tot

en: Select an object
ca: Seleccioneu un objecte

en: Select the identity you want to change:
ca: Seleccionar la identitat que voleu que canviar:

en: Send SMS
ca: Enviar SMS

en: September
ca: Setembre

en: Sign up
ca: Doneu-vos d'alta

en: Su
ca: Dg.

en: Success
ca: Èxit

en: Th
ca: Dj.

en: The History system is disabled.
ca: El sistema històric està deshabilitat.

en: The encryption features require a secure web connection.
ca: Les característiques del xifratge exigeixen una connexió web fiable.

en: The file %s should contain a %s setting.
ca: L'arxiu %s hauria de contenir un paràmetre %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
ca: L'arxiu %s hauria de contenir alguns paràmetres %s.

en: The identity "%s" has been deleted.
ca: S'ha suprimit la identitat "%s".

en: This system is currently deactivated.
ca: Aquest sistema està desactivat actualment.

en: This value must be a number.
ca: Aquest valor ha de ser un número.

en: Title
ca: Títol

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
ca: Per seleccionar diversos elements, mantingueu pitjada la tecla Control (PC) o Command (Mac) mentre cliqueu.

en: Tu
ca: Dt.

en: Update
ca: Actualitzar

en: Upload
ca: Carregar

en: Username "%s" already exists.
ca: Ja existeix un compte amb nom d'usuari "%s".

en: Warning
ca: Avís

en: We
ca: Dc.

en: Whereis Australia map
ca: Mapa de localització d'Austràlia

en: Work Address
ca: Adreça de la feina

en: Work Phone
ca: Telèfon de la feina

en: YYYY
ca: AAAA

en: Yahoo! map
ca: Mapa de Yahoo!

en: Yes
ca: Sí

en: You are not authenticated.
ca: No esteu autenticats.

en: You must configure a VFS backend.
ca: Heu de configurar un motor de VFS.

en: Your default identity has been changed.
ca: La seva Identitat predeterminada ha estat canviada.

en: Your default identity:
ca: Identitat predeterminada:

en: [Hide Quoted Text]
ca: [Oculta text citat]

en: _Log in
ca: _Inicia la sessió

en: _Log out
ca: _Surt

en: type the password twice to confirm
ca: teclegeu la contrasenya dues vegades per confirmar-la
