Horde_Core - en to cs translation catalogue (187 entries)

en:  (Accesskey %s)
cs:  (Klávesová zkratka %s)

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
cs: "%s" není nakonfigurován v registrech Horde systému.

en: -- select --
cs: -- výběr --

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 hour
cs: 1 hodina

en: 15 minutes
cs: 15 minut

en: 5 minutes
cs: 5 minut

en: 6 hours
cs: 6 hodin

en: <Previous
cs: <Předchozí

en: A fatal error has occurred
cs: Vyskytla se závažná chyba

en: Add
cs: Vlož

en: Add Child Permission
cs: Přidat pod-práva

en: Add New Permission
cs: Přidat nová práva

en: Add a child permission to "%s"
cs: Přidat pod-práva do "%s"

en: Add to address book:
cs: Přidat do adresáře:

en: Add to my address book
cs: Přidat do mého adresáře

en: Address
cs: Adresa

en: Address Book
cs: Adresář

en: Administration
cs: Administrace

en: Alias
cs: Přezdívka/Alias

en: All Authenticated Users
cs: Všichni ověření uživatelé

en: All Permissions
cs: Všechna uživatelská práva

en: An illegal value was specified.
cs: Byla zadána nepovolená hodnota.

en: Applications
cs: Aplikace

en: April
cs: Duben

en: August
cs: Srpen

en: Available address books:
cs: Dostupné adresáře:

en: Back
cs: Zpět

en: Birthday
cs: Narozeniny

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Cancel
cs: Storno

en: Cell Phone
cs: Mobilní telefon

en: Choose a password
cs: Zvolte heslo

en: Choose a username
cs: Zvolte uživatelské jméno

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
cs: Zvolte pořadí, v kterém se mají prohledávat adresáře při doplňování adres.

en: Clear All
cs: Smazat vše

en: Close
cs: Zavřít

en: Color Picker
cs: Výběr barev

en: Company
cs: Firma

en: Contacts
cs: Kontakty

en: Could not save the backup configuration file %s.
cs: Nelze uložit záložní konfigurační soubor %s.

en: Creator Permissions
cs: Tvůrce práv

en: December
cs: Prosinec

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Permission
cs: Smazat práva

en: Delete permissions for "%s"
cs: Smazat práva pro "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
cs: Smazat práva a podpráva pro "%s"?

en: Department
cs: Oddělení

en: Desktop notification (with certain browsers)
cs: Desktopovou notifikaci (vyžaduje podporovaný prohlížeč)

en: Details
cs: Detaily

en: Details have been logged for the administrator.
cs: Podrobnosti byly zaznamenány do log souboru pro administrátora.

en: Do not delete
cs: Nesmazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Permission
cs: Upravit práva

en: Edit permissions for "%s"
cs: Upravit práva pro "%s"

en: Emoticons
cs: Ikonky s emocemi

en: End forwarded message
cs: Konec přeposlané zprávy

en: Enter the letters below:
cs: Zadejte znaky:

en: Error
cs: Chyba

en: Error when communicating with the server.
cs: Nastala chyba při komunikaci se serverem.

en: Expand
cs: Rozvinout

en: February
cs: Únor

en: Fix ratio
cs: Pevné měřítko

en: Flip
cs: Přehodit

en: Forwarded message
cs: Přeposlaná zpráva

en: Forwarded message from %s
cs: Přeposlaná zpráva od %s

en: Fr
cs: Pá

en: Friday
cs: Pátek

en: Global Preferences
cs: Globální nastavení

en: Google Maps
cs: Mapy Google

en: Grayscale
cs: Stupně šedi

en: Groups
cs: Skupiny

en: Guest Permissions
cs: Práva hostů

en: Help
cs: Nápověda

en: Home Address
cs: Adresa domů

en: Home Phone
cs: Telefon domů

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: Individual Users
cs: Jednotliví uživatelé

en: Inline
cs: Aplikaci Horde

en: Invert selection
cs: Obrátit výběr

en: January
cs: Leden

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Keep original?
cs: Uchovat originál?

en: Log out
cs: Odhlášení

en: MapQuest map
cs: Mapa MapQuest

en: March
cs: Březen

en: May
cs: Květen

en: Message
cs: Zpráva

en: Mirror
cs: Zrcadlově

en: Mo
cs: Po

en: Monday
cs: Pondělí

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Move Left
cs: Posunout doleva

en: Move Right
cs: Posunout doprava

en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Name
cs: Jméno

en: Next>
cs: Další>

en: No
cs: Ne

en: No Alerts
cs: Žádné notifikace

en: No Sound
cs: Bez zvuku

en: No address book selected.
cs: Není vybrán žádný adresář.

en: No children can be added to this permission.
cs: Nelze přidat žádná pod-práva k těmto právům.

en: No configuration information specified for %s.
cs: Nebyly uvedeny žádné konfigurační informace pro %s.

en: No message body text
cs: Žádný text ve zprávě

en: No values
cs: Žádné hodnoty

en: Notes
cs: Poznámka

en: November
cs: Listopad

en: Object
cs: Objekt

en: October
cs: Říjen

en: Out Of Office
cs: Mimo kancelář

en: Permission
cs: Práva

en: Permissions
cs: Práva

en: Phone
cs: Telefon

en: Play a sound?
cs: Přehrát zvuk?

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Preferred Address
cs: Preferovaná adresa

en: Preview
cs: Náhled

en: Problem
cs: Problém

en: Quoted
cs: Citace

en: Quoting %s
cs: Cituji %s

en: Really delete this block?
cs: Trvale odstranit tento kontakt?

en: Remove
cs: Odstranit

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
cs: Požadované "%s" nebylo uvedeno v konfiguraci pro %s.

en: Reset
cs: Výchozí nastavení

en: Role
cs: Úloha

en: Rotate 180
cs: Otočit o 180°

en: Rotate Left
cs: Otočit doleva

en: Rotate Right
cs: Otočit doprava

en: Sa
cs: So

en: Saturday
cs: Sobota

en: Select a date
cs: Vybrat datum

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select an object
cs: Vybrat objekt

en: Select none
cs: Vybrat nic

en: Select the identity you want to change:
cs: Vyberte identitu, kterou si přejete změnit:

en: Select...
cs: Vybrat...

en: Selected address books:
cs: Vybrané adresáře:

en: Send SMS
cs: Poslat SMS

en: Sent
cs: Odeslané

en: September
cs: Září

en: Sign up
cs: Registrovat se

en: Su
cs: Ne

en: Success
cs: Úspěšně

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
cs: Úspěšné uložení záložní konfigurace %s.

en: Successfully wrote %s
cs: %s bylo úspěšně zapsáno

en: Sunday
cs: Neděle

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Th
cs: Čt

en: The connection to the server has been restored.
cs: Spojení se serverem bylo znovu navázáno.

en: The encryption features require a secure web connection.
cs: Šifrovací možnosti lze využít pouze při bezpečném spojení s webem (https).

en: The file %s should contain a %s setting.
cs: Soubor %s by měl obsahovat nastavení %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
cs: Soubor %s by měl obsahovat některá z nastavení %s.

en: The identity "%s" has been deleted.
cs: Identita "%s" byla smazána.

en: This is the notification log.
cs: Toto je historie notifikací.

en: This system is currently deactivated.
cs: Tento systém je v současnosti deaktivovaný.

en: This value must be a number.
cs: Tato hodnota musí být číslo.

en: This value must be non-zero.
cs: Toto číslo musí být nejméně jedna.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Title
cs: Titul

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
cs: Pokud si přejete vybrat více položek, zmáčkněte klávesu Control (PC) nebo Command (Mac) a klikněte na položku.

en: Toggle Alerts Log
cs: Historie notifikací

en: Trash
cs: Koš

en: Tu
cs: Út

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Type your password twice to confirm
cs: Pro potvrzení napište heslo dvakrát.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Upload
cs: Přenos

en: User Preferences
cs: Předvolby

en: Username "%s" already exists.
cs: Uživatelské jméno "%s" již existuje.

en: Warning
cs: Upozornění

en: We
cs: St

en: Wednesday
cs: Středa

en: Whereis Australia map
cs: Mapa Austrálie

en: Work Address
cs: Pracovní adresa

en: Work Phone
cs: Pracovní telefon

en: YYYY
cs: RRRR

en: Yahoo! map
cs: Mapa Yahoo!

en: Yes
cs: Ano

en: You must configure a VFS backend.
cs: Musíte konfigurovat VFS backend.

en: Your default identity has been changed.
cs: Vaše implicitní identita byla upravena.

en: Your default identity:
cs: Vaše implicitní identita

en: Your preferences have been updated.
cs: Vaše nastavení bylo aktualizováno.

en: [Hide Quoted Text]
cs: [Ukrýt citovaný text]

en: loading
cs: načítání
