Horde_Core - en to et translation catalogue (219 entries)

en:  (Accesskey %s)
et:  (Kiirklahv %s)

en: "%s" group driver not found.
et: "%s" gruppi ajurit ei leitud.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
et: "%s" ei ole Horde registris häälestatud.

en: "%s" share driver not found.
et: "%s" jagatud ketast ei leitud.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
et[0]: %d kontakt lisati aadressiraamatusse.
et[1]: %d kontakti lisati aadressiraamatusse.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
et[0]: Sinu parool aegub %d päeva pärast.
et[1]: Sinu parool aegub %d päeva pärast.

en: %s is not authorized for %s.
et: Kasutajal %s ei ole lubatud %s.

en: -- select --
et: -- vali --

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 15 minutes
et: 15 minutit

en: 5 minutes
et: 5 minutit

en: 6 hours
et: 6 tundi

en: <Previous
et: <Eelmine

en: A fatal error has occurred
et: Juhtus kohutav viga

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
et: Mail on saadetud "%s" kontrollimaks et see on sinu aadress. Uus email aktiviseeritakse kohe kui sa oled kinnitanud.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
et: Kasutajale "%s" on soovitud uut kontot läbi liitumis vormi.

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
et: Uue kirja akent ei saa avada. Võib olla sinu veebilehitseja keelab hüpikaknad.

en: Account signup request for "%s"
et: "%s" liitumissoovi soov

en: Add
et: Lisa

en: Add Child Permission
et: Lisa alamõigus

en: Add New Permission
et: Lisa uus õigus

en: Add Permission
et: Lisa õigusi

en: Add a child permission to "%s"
et: Lisa õigus "%s" alla

en: Add source
et: Lisa allikas

en: Add to address book:
et: Lisa aadressiraamatusse:

en: Add to my address book
et: Lisa minu aadressiraamatusse

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Administration
et: Haldus

en: Alarm
et: Teavitus

en: All Authenticated Users
et: Kõik sisselogitud kasutajad

en: All Permissions
et: Kõik õigused

en: An illegal value was specified.
et: Sisestati lubamatu väärtus.

en: Approve the account:
et: Kinnita konto:

en: April
et: Aprill

en: Available address books:
et: Saadaval olevad aadressiraamatud:

en: Birthday
et: Sünnipäev

en: Block "%s" of application "%s" not found.
et:  "%s" plokki rakendusest "%s" ei leitud.

en: Calendar
et: Kalender

en: Cell Phone
et: Mobiiltelefon

en: Choose a password
et: Vali salasõna

en: Choose a username
et: Vali kasutajanimi

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
et: Valige aadressi raamatute otsimise järiekord aadresside laiendamiseks.

en: Color Picker
et: Värvivalik

en: Company
et: Firma

en: Confirm new email address
et: Kinnita uus aadress

en: Could not save the backup configuration file %s.
et: Ei õnnestunud salvestada seadistuse faili varukoopiat %s.

en: Creator Permissions
et: Autori õigused

en: DD
et: PP

en: December
et: Detsember

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Permission
et: Kustuta õigus

en: Delete permissions for "%s"
et: Kustuta õigused "%s"-le

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
et: Kustuta õigused "%s"-le ja kõik alamõigused?

en: Deny the account:
et: Keeldu kontost:

en: Department
et: Osakond

en: Details
et: Üksikasjad

en: Details have been logged for the administrator.
et: Üksikasjad logiti administraatori jaoks.

en: Dial %s
et: Helista %s

en: Dismiss
et: Lõpeta

en: Do not delete
et: Ära kustuta

en: Domestic Address
et: Kodune Aadress

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Permission
et: Muuda õigust

en: Edit permissions for "%s"
et: Muuda "%s" õigusi

en: Email
et: E-post

en: Email addresses to confirm not found.
et: Maili aadressi kinnitust ei leitud.

en: Emoticons
et: Emotikonid

en: Enter the letters below:
et: Sisesta alla tähed:

en: Error
et: Viga

en: Expand
et: Laienda

en: Fax
et: Faks

en: February
et: Veebruar

en: Fix ratio
et: Säilita suhe

en: Flip
et: Peegelda

en: Fr
et: Re

en: Friday
et: Reede

en: Global Preferences
et: Üldseaded

en: Google Maps
et: Google kaardid

en: Grayscale
et: Halltoonidesse

en: Groups
et: Grupid

en: Guest Permissions
et: Külalise õigused

en: Help
et: Abi

en: Home Address
et: Kodune aadress

en: Home Phone
et: Kodune telefon

en: Individual Users
et: Üksikud kasutajad

en: International Address
et: Rahvusvaheline Aadress

en: Invert selection
et: Pöördvalik

en: January
et: Jaanuar

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: Keep original?
et: Säilita originaal?

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: MM
et: KK

en: MapQuest map
et: MapQuest kaart

en: March
et: Märts

en: May
et: Mai

en: Message
et: Kiri

en: Mirror
et: Peegelda

en: Mo
et: Es

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Move Down
et: Liigu Alla

en: Move Left
et: Liigu Vasakule

en: Move Right
et: Liigu Paremale

en: Move Up
et: Liigu Ülesse

en: Move down
et: Nihuta alla

en: Move up
et: Nihuta üles

en: Multimap UK map
et: Multimap UK kaart

en: Name
et: Nimi

en: Next>
et: Järgmine>

en: No
et: Ei

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
et: Ei leitud OAuth võtit või Saladust Twitteri API'le

en: No Sound
et: Heli Puudub

en: No address book selected.
et: Aadressiraamatut pole valitud.

en: No children can be added to this permission.
et: Sellele õigusele ei saa alamaid lisada.

en: No configuration information specified for %s.
et: %s häälestusinfo puudub.

en: No valid email address found
et: Kehtivat E-posti aadressi ei leitud

en: No values
et: Väärtused puuduvad

en: Notes
et: Märkmed

en: Object
et: Objekt

en: October
et: Oktoober

en: Parcel Address
et: Maatüki Aadress

en: Permission
et: Õigus

en: Permissions
et: Õigused

en: Phone
et: Telefon

en: Photo
et: Foto

en: Postal Address
et: Posti Aadress

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences for %s
et: %s'i eelistused

en: Preferred Address
et: Eelistatud Aadress

en: Preview
et: Eelvaade

en: Problem
et: Probleem

en: Really delete this block?
et: Kindel et tahad kustutada selle plokki?

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove source
et: Eemalda allikas

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
et: Vajalik "%s" puudub %s seadistuses.

en: Reset
et: Lähtesta

en: Role
et: Roll

en: Rotate 180
et: Pööra 180

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate Right
et: Pööra paremale

en: Sa
et: La

en: Saturday
et: Laupäev

en: Select a date
et: Vali kuupäev

en: Select all
et: Vali kõik

en: Select an object
et: Vali objekt

en: Select none
et: Ära vali midagi

en: Select the identity you want to change:
et: Vali identiteet mida soovid muuta:

en: Selected address books:
et: Valitud aadressiraamatud:

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: Shrink
et: Vähenda

en: Sign up
et: Liitu

en: Sign up for an account
et: Registreeri konto

en: Snooze...
et: Tukasta...

en: Su
et: Pü

en: Success
et: Õnnestus

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
et: Konfiguratsiooni faili varukoopia %s õnnestus salvestada.

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Th
et: Ne

en: The History system is disabled.
et: Ajaloo süsteem on välja lülitatud.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
et: Aadress "%s" on lisatud sinu identiteedile. Võid sulgeda selle akna.

en: The encryption features require a secure web connection.
et: Krüptimiseks on vaja turvalist HTTP ühendust.

en: The file %s should contain a %s setting.
et: Fail %s peaks sisaldama %s määrangut.

en: The file %s should contain some %s settings.
et: Fail %s peaks sisaldama mingeid %s määranguid.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
et: Järgnevatel rakendustel tekkis viga kasutaja andmete eemaldamisel: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
et: Täis veateade on logitud Horde log faili ja all pool nähtav ainult administraatoritele. Tavakasutajad ei näe vea detaile.

en: The identity "%s" has been deleted.
et: Identiteet "%s" on kustutatud.

en: The new from address can't be verified, try again later:
et: Uut saaja aadressi ei saanud kinnitada, proovi hiljem uuesti:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
et: Eelistust "%s" ei õnnestunud salvestada kuna andmete maksimaalne suurus on ületatud

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
et: Eelistusi alusrakendust pole hetkel kättesaadav ja sinu eelistusi ei laetud. Saate jätkata süsteemi kasutamist vaike seadetes.

en: There are no email addresses to confirm.
et: Polnudki aadresse, mida kinnitada.

en: There are no preferences available for this application.
et: Selle rakenduse jaoks pole eelistused kättesaadavad.

en: There was an error importing the contact data:
et: Kontaktandmete importimisel tekkis viga:

en: There was an error reading the contact data.
et: Kontaktandmete lugemisel tekkis viga.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
et: Eelistuste uuendamisel juhtus viga.

en: This system is currently deactivated.
et: See süsteem on praegu välja lülitatud.

en: This value must be a number.
et: Selle koha peal peab olema arv.

en: This value must be non-zero.
et: See väärtus peab olema erinev nullist.

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Title
et: Pealkiri

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
et: Mitme objekti valimiseks hoia all Ctrl (PC) või Command (Mac) klahvi ja klõpsa objektidel.

en: Tu
et: Te

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type your password twice to confirm
et: Kirjuta salasõna kinnitamiseks kaks korda

en: Update
et: Kinnita

en: Upload
et: Lae serverisse

en: User "%s" does not exist.
et: Kasutajat "%s" pole olemas.

en: User Preferences
et: Kasutaja Eelistused

en: Username "%s" already exists.
et: Kasutajanimi "%s" on juba olemas.

en: Warning
et: Hoiatus

en: We
et: Ko

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Whereis Australia map
et: Whereis Austraalia kaart

en: Work Address
et: Tööaadress

en: Work Phone
et: Töötelefon

en: YYYY
et: AAAA

en: Yahoo! map
et: Yahoo! kaart

en: Yes
et: Jah

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
et[0]: Sul ei ole lubatud teha rohkem kui %d plokk.
et[1]: Sul ei ole lubatud teha rohkem kui %d plokki.

en: You are not allowed to remove user data.
et: Sul pole lubatud kustutada kasutaja andmeid.

en: You are not authenticated.
et: Sa ei ole sisse logitud.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
et: Teil on palutud lisada aadress "%s" oma personaalsesse aadressi raamatusse.
    
    Järgne antud lingile et kinnitada maili aadressi kuuluvust teile:
    %s
    Kui sa ei saa aru sellest kirjast palun kustuta see.

en: You must configure a VFS backend.
et: Sa pead seadistama VFS süsteemi.

en: You must provide a setting for "%s".
et: Sa pead määrama sätted "%s".

en: Your default identity has been changed.
et: Sinu vaike identiteet on muudetud.

en: Your default identity:
et: Sinu vaike identiteet:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
et: Muudatused on uuendatud selle sessiooni lõpuni.

en: Your preferences have been updated.
et: Muudatused on salvestatud.

en: [Hide Quoted Text]
et: [Peida Osundatud Tekst]

en: [No Label]
et: [Siltitu]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
et: [Näita osundatud teksti - %d rida]

en: _Log in
et: _Logi sisse

en: _Log out
et: _Logi välja

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: h:
et: k:

en: hh
et: tt

en: w:
et: l:
