Horde_Core - en to hr translation catalogue (211 entries)

en: "%s" group driver not found.
hr: Podrška za grupe "%s" nije pronađena.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
hr: "%s" nije konfiguriran u Horde Registru.

en: "%s" share driver not found.
hr: Nije pronađena metoda dijeljenja "%s".

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
hr[0]: %d kontakt je uspješno dodan u Vaš adresar.
hr[1]: %d kontakta je uspješno dodano u Vaš adresar.
hr[2]: %d kontakata je uspješno dodano u Vaš adresar.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
hr[0]: Lozinka vam ističe za %d dan.
hr[1]: Lozinka vam ističe za %d dana.
hr[2]: Lozinka vam ističe za %d dana.

en: %s is not authorized for %s.
hr: Korisnik %s nije ovlašten za %s.

en: -- select --
hr: -- odaberi --

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 15 minutes
hr: 15 minuta

en: 5 minutes
hr: 5 minuta

en: 6 hours
hr: 6 sati

en: <Previous
hr: <Prethodni

en: A fatal error has occurred
hr: Došlo je do fatalne pogreške.

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
hr: Na adresu "%s" je poslana poruka radi potvrde da je to stvarno vaša adresa. Nova e-mail adresa će biti aktivirana čim potvrdite tu poruku.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
hr: Otvaranje novog korisničkog računa za korisnika "%s" zatraženo je putem forme za registraciju.

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
hr: Nije uspjelo otvaranje novog prozora. Vaš preglednig možda blokira otvaranje novih prozora.

en: Account signup request for "%s"
hr: Zahtjev za korisničkim računom "%s"

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Child Permission
hr: Dodaj pod-dozvolu

en: Add New Permission
hr: Dodaj novu dozvolu

en: Add Permission
hr: Dodaj dozvolu

en: Add a child permission to "%s"
hr: Dodaj pod-dozvolu na "%s"

en: Add source
hr: Dodaj izvor

en: Add to address book:
hr: Dodaj u adresar:

en: Add to my address book
hr: Dodaj u moj adresar

en: Address
hr: Adresa

en: Address Book
hr: Adresar

en: Administration
hr: Administriranje

en: All Authenticated Users
hr: Svi autenticirani korisnici

en: All Permissions
hr: Sve dozvole

en: An illegal value was specified.
hr: Odabrana je nedopuštena vrijednost.

en: Approve the account:
hr: Odobri dodavanje korisničkog računa:

en: April
hr: Travanj

en: August
hr: Kolovoz

en: Available address books:
hr: Dostupni adresari:

en: Birthday
hr: Rođendan

en: Block "%s" of application "%s" not found.
hr: Blok "%s" aplikacije "%s" nije pronađen.

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Cell Phone
hr: Mobilni telefon

en: Choose a password
hr: Izaberite lozinku

en: Choose a username
hr: Izaberite korsničko ime

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
hr: Odaberite redosljed pretraživanja adresara kod proširivanja adresa.

en: Color Picker
hr: Birač boja

en: Company
hr: Tvrtka

en: Confirm new email address
hr: Potvrdite novu e-mail adresu

en: Could not save the backup configuration file %s.
hr: Ne može spremiti %s datoteku pričuvne konfiguracije.

en: Creator Permissions
hr: Dozvole keatora

en: December
hr: Prosinac

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete Permission
hr: Izbriši dozvolu

en: Delete permissions for "%s"
hr: Izbriši dozvole za "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
hr: Izbriši dozvole za "%s" i sve pod-dozvole?

en: Deny the account:
hr: Odbij dodavanje korisničkog računa:

en: Department
hr: Odjel

en: Details
hr: Detalji

en: Details have been logged for the administrator.
hr: Detalji su zabilježeni za administratora.

en: Dial %s
hr: Nazovi %s

en: Dismiss
hr: Zanemari

en: Do not delete
hr: Ne briši

en: Domestic Address
hr: Adresa za tuzemne isporuke

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Permission
hr: Uredi dozvolu

en: Edit permissions for "%s"
hr: Uredi dozvole za "%s"

en: Email
hr: E-mail

en: Email addresses to confirm not found.
hr: Nisu pronađene e-mail adrese koje treba potvrditi.

en: Emoticons
hr: Emotikoni

en: Enter the letters below:
hr: Upišite sljedeća slova:

en: Error
hr: Greška

en: Expand
hr: Proširi

en: February
hr: Veljača

en: Fix ratio
hr: Fiksni omjer

en: Flip
hr: Preokreni

en: Fr
hr: Pet

en: Friday
hr: Petak

en: Global Preferences
hr: Opće postavke

en: Grayscale
hr: Nijanse sive

en: Groups
hr: Grupe

en: Guest Permissions
hr: Dozvole gosta

en: Help
hr: Pomoć

en: Home Address
hr: Kućna adresa

en: Home Phone
hr: Kućni telefon

en: Individual Users
hr: Pojedinačni korisnici

en: International Address
hr: Adresa za međunarodne isporuke

en: Invert selection
hr: Preokreni odabir

en: January
hr: Siječanj

en: July
hr: Srpanj

en: June
hr: Lipanj

en: Keep original?
hr: Zadrži izvorno?

en: Log in
hr: Prijavi se

en: Log out
hr: Odjava

en: MapQuest map
hr: MapQuest mapa

en: March
hr: Ožujak

en: May
hr: Svibanj

en: Message
hr: Poruka

en: Mo
hr: Pon

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Move Down
hr: Pomakni dolje

en: Move Left
hr: Pomakni ulijevo

en: Move Right
hr: Pomakni udesno

en: Move Up
hr: Pomakni gore

en: Move down
hr: Pomakni dolje

en: Move up
hr: Pomakni gore

en: Multimap UK map
hr: Karta Multimap UK

en: Name
hr: Ime

en: Next>
hr: Dalje>

en: No
hr: Ne

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
hr: Nije pronađen OAuth ključili tajna za Twitter API

en: No Sound
hr: Bez zvuka

en: No address book selected.
hr: Nije odabran adresar.

en: No children can be added to this permission.
hr: Ovoj dozvoli se ne mogu dodavati pod-dozvole.

en: No configuration information specified for %s.
hr: Nedostaju konfiguracijski parametri za %s.

en: No valid email address found
hr: Nije pronađena ispravna adresa elektroničke pošte.

en: No values
hr: Nema vrijednosti

en: Notes
hr: Bilješke

en: November
hr: Studeni

en: Object
hr: Objekt

en: October
hr: Listopad

en: Parcel Address
hr: Adresa za isporuku paketa

en: Permission
hr: Dozvola

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Phone
hr: Telefon

en: Photo
hr: Slika

en: Postal Address
hr: Poštanska adresa

en: Preferences
hr: Postavke

en: Preferences for %s
hr: Postavke za aplikaciju %s

en: Preferred Address
hr: Preferirana adresa

en: Preview
hr: Pregled

en: Really delete this block?
hr: Stvarno obrisati ovaj blok?

en: Remove
hr: Obriši

en: Remove source
hr: Obriši izvor

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
hr: Traženo "%s" nije navedeno u %s kofiguraciji.

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Role
hr: Funkcija

en: Rotate 180
hr: Rotiraj za 180

en: Rotate Left
hr: Rotiraj ulijevo

en: Rotate Right
hr: Rotiraj udesno

en: Sa
hr: Sub

en: Saturday
hr: Subota

en: Select a date
hr: Odaberite datum

en: Select all
hr: Označi sve

en: Select an object
hr: Odaberite objekt

en: Select none
hr: Označiti ništa

en: Select the identity you want to change:
hr: Odaberite identitet koji želite izmijeniti:

en: Selected address books:
hr: Odabrani adresari:

en: Send SMS
hr: Pošalji SMS

en: September
hr: Rujan

en: Shrink
hr: Smanji

en: Sign up
hr: Prijava

en: Sign up for an account
hr: Otvori novi račun

en: Snooze...
hr: Odgodi...

en: Su
hr: Ned

en: Success
hr: Uspjeh

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
hr: Uspješno spremljena pričuvna kopija konfiguracijske datoteke %s.

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Th
hr: Čet

en: The History system is disabled.
hr: Sustav za povijest je onemogućen.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
hr: E-mail adresa %s je dodana vašim identitetima. Možete zatvoriti ovaj prozor.

en: The encryption features require a secure web connection.
hr: Svojstva enkripcije zahtijevaju sigurnu vezu prema webu.

en: The file %s should contain a %s setting.
hr: Datoteka %s bi trebala sadržavati %s postavku.

en: The file %s should contain some %s settings.
hr: Datoteka %s bi trebala sadržavati neke %s postavke.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
hr: Došlo je do greške prilikom brisanja korisničkih podataka iz sljedećih aplikacija: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
hr: Puni tekst greške je zapisan u Horde-ov log, a ovdje prikazan samo administratorima. Korisnici bez administratorskih prava neće vidjeti detalje greške.

en: The identity "%s" has been deleted.
hr: Identitet  "%s" je izbrisan.

en: The new from address can't be verified, try again later:
hr: Nije uspjela provjera nove adrese pošiljatelja, pokušajte kasnije:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
hr: Postavka "%s" nije mogla biti spremljena jer sadržaj postavke premašuje maksimalno dozvoljenu veličinu

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
hr: Baza postavki trenutno nije dostupna i vaše postavke nisu mogle biti učitane. Možete nastaviti koristiti sustav sa pretpostavljenim vrijednostima postavki.

en: There are no email addresses to confirm.
hr: Nema e-mail adresa koje treba potvrditi.

en: There are no preferences available for this application.
hr: Nema dostupnih postavki za ovu aplikaciju.

en: There was an error importing the contact data:
hr: Došlo je do greške pri uvoženju kontaktnih informacija:

en: There was an error reading the contact data.
hr: Došlo je do greške pri čitanju kontaktnih informacija.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
hr: Došlo je do greške prilikom ažuriranja vaših postavki.

en: This system is currently deactivated.
hr: Sustav je trenutno deaktiviran.

en: This value must be a number.
hr: Ova vrijednost mora biti broj.

en: This value must be non-zero.
hr: Ovaj broj mora biti različit od nule.

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Title
hr: Naziv

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
hr: Za selektiranje više jedinica, držite pritisnitu tipku Control (PC) ili Command (Mac) dok klikate mišem.

en: Tu
hr: Uto

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Type your password twice to confirm
hr: Dvaput unesite lozinku za potvrdu

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Upload
hr: Prijenos (upload)

en: User "%s" does not exist.
hr: Korisnik "%s" ne postoji.

en: User Preferences
hr: Korisničke postavke

en: Username "%s" already exists.
hr: Korisničko ime "%s" već postoji.

en: Warning
hr: Upozorenje

en: We
hr: Sri

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Whereis Australia map
hr: Karta Whereis Australija

en: Work Address
hr: Adresa tvrtke

en: Work Phone
hr: Službeni telefon

en: Yahoo! map
hr: Yahoo! mapa

en: Yes
hr: Da

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
hr[0]: Nemate ovlasti za dodavanje više od %d bilješke.
hr[1]: Nemate ovlasti za dodavanje više od %d bilješke.
hr[2]: Nemate ovlasti za dodavanje više od %d bilješki.

en: You are not allowed to remove user data.
hr: Nemate ovlasti za brisanje korisničkih podataka.

en: You are not authenticated.
hr: Niste autenticirani.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
hr: Zatražili ste dodavanje e-mail adrese "%s" na popis vaših osobnih e-mail adresa.
    
    Posjetite sljedeću poveznicu kako biste potvrdili da je ovo stvarno vaša adresa:
    %s
    
    Ako ne znate što ova poruka znači, možete ju obrisati.

en: You must configure a VFS backend.
hr: Morate konfigurirati VFS backend.

en: You must provide a setting for "%s".
hr: Unesite postavku za "%s".

en: Your default identity has been changed.
hr: Vaš zadani identitet je promijenjen.

en: Your default identity:
hr: Vaš zadani identitet:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
hr: Vaše postavke su ažurirane do kraja ove sjednice.

en: Your preferences have been updated.
hr: Vaše postavke su ažurirane.

en: [Hide Quoted Text]
hr: [Sakrij citirani tekst]

en: [No Label]
hr: [Bez naziva]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
hr: [Pokaži citirani tekst - %d redova]

en: _Log in
hr: P_rijava

en: _Log out
hr: O_djava

en: _Preferences
hr: _Postavke

en: vCard
hr: Posjetnica (vCard)
