Horde_Core - en to hu translation catalogue (253 entries)

en:  (Accesskey %s)
hu:  (Alt-billentyű %s)

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
hu: "%s" nincs konfigurálva a Horde Registryben.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
hu[0]: %d névjegy sikeresen hozzáadva a címjegyzékéhez.
hu[1]: %d névjegy sikeresen hozzáadva a címjegyzékéhez.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
hu[0]: Jelszavának érvényessége %d nap múlva lejár.
hu[1]: Jelszavának érvényessége %d nap múlva lejár.

en: -- select --
hu: -- válasszon --

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: <Previous
hu: <Előző

en: A fatal error has occurred
hu: Helyrehozhatatlan hiba történt

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
hu: Egy ellenőrző levél el lett küldve a "%s" címre, ellenőrizendő, hogy ez valóban az Ön emailcíme-e. Miután Ön visszaigazolja ezt a levelet, az új email cím aktiválódik.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
hu: Egy új felhasználót, "%s" névvel igényeltek a regisztrációs oldalon.

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
hu: Egy felugró ablak nyitása nem sikerült. Lehetséges, hogy a böngészőprogramja blokkolja őket

en: Account signup request for "%s"
hu: Egy új felhasználót, "%s" névvel igényeltek a regisztrációs oldalon.

en: Add
hu: Bevitel

en: Add Child Permission
hu: Jogosultsági alcsoport létrehozása

en: Add New Permission
hu: Új jogosultság létrehozása

en: Add Permission
hu: Jogosultság hozzáadása

en: Add a child permission to "%s"
hu: Jogosultsági alcsoport hozzáadása "%s"-hez

en: Add source
hu: Új forrás hozzáadása

en: Add to address book:
hu: Hozzáadás a címjegyzékhez:

en: Add to my address book
hu: Hozzáadás a címjegyzékéhez

en: Address
hu: Cím

en: Address Book
hu: Címjegyzék

en: Admin authentication requested, but no admin users defined in configuration.
hu: Admin jogosultság szükséges, de nincs ilyen jogosultságú felhasználó megadva a konfigurációban.

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Alarm
hu: Emlékeztető

en: All Authenticated Users
hu: Minden nem vendég felhasználó

en: All Permissions
hu: Minden jog

en: An illegal value was specified.
hu: A megadott érték nem fogadható el.

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Approve the account:
hu: A felhasználó jóváhagyása:

en: April
hu: április

en: August
hu: augusztus

en: Available address books:
hu: Elérhető címjegyzékek:

en: Back
hu: Vissza

en: Birthday
hu: Születésnap

en: Block "%s" of application "%s" not found.
hu: A "%s" blokk ("%s" alkalmazás) nem található

en: Calendar
hu: Naptár

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cell Phone
hu: Mobil telefon

en: Choose a password
hu: Válasszon jelszót

en: Choose a username
hu: Válasszon egy felhasználónevet

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
hu: A címjegyzékek sorrendje címrészlet teljes címmé alakításakor.

en: Clear All
hu: Mind törlése

en: Click to add caption...
hu: Felirt hozzáadásához kattintson

en: Close
hu: Bezárás

en: Color Picker
hu: Színválasztó

en: Company
hu: Cég

en: Confirm new email address
hu: Az új email cím megerősítése

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Could not save the backup configuration file %s.
hu: A %s konfigurációs fájl mentése nem sikerült.

en: Creator Permissions
hu: Létrehozó jogosultságai

en: DD
hu: NN

en: December
hu: december

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Permission
hu: A jogosultság törlése

en: Delete permissions for "%s"
hu: "%s" jogosultságainak törlése

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
hu: "%s" jogosultságainam és minden al-jogosultságának törlése?

en: Deny the account:
hu: Felhasználó elutasítása:

en: Department
hu: Részleg

en: Desktop notification (with certain browsers)
hu: Asztali emlékeztető (erre alkalmas böngészővel)

en: Details
hu: Részletek

en: Details have been logged for the administrator.
hu: A részletek a rendszergazda számára készülő naplófájlba kerültek.

en: Dial %s
hu: %s tárcsázása

en: Dismiss
hu: Bezárás

en: Do not delete
hu: Ne legyen törlés

en: Domestic Address
hu: Otthoni cím

en: Edit
hu: Módosítás

en: Edit Permission
hu: Jogosultság módosítása

en: Edit permissions for "%s"
hu: "%s" jogosultságainak módosítása

en: Email address to confirm not found.
hu: A megerősítendő email cím nem található.

en: Emoticons
hu: Hangulatjelek

en: End forwarded message
hu: Vége a továbbított levélnek

en: Enter the letters below:
hu: Írja be az alábbi betűket:

en: Error
hu: Hiba

en: Error when communicating with the server.
hu: Hiba történt a szerverrel való kommunikációban.

en: Expand
hu: Kinyitás

en: February
hu: február

en: Fix ratio
hu: Változatlan méretarány

en: Flip
hu: Tükrözés (föl-le)

en: Forwarded message
hu: Továbbított levél

en: Forwarded message from %s
hu: Továbbított levél %s címről

en: Fr
hu: Pé

en: Friday
hu: péntek

en: Global Preferences
hu: Globális beállítások

en: Google Maps
hu: Google térkép

en: Grayscale
hu: Fekete-fehér

en: Groups
hu: Csoportok

en: Guest Permissions
hu: Vendég jogosultságok

en: Help
hu: Segítség

en: Help file not found.
hu: A súgófájl nem található.

en: Home Address
hu: Otthoni cím

en: Home Phone
hu: Otthoni telefon

en: Inbox
hu: Beérkezett

en: Individual Users
hu: Egyes felhasználók

en: Inline
hu: Szövegközi

en: International Address
hu: Nemzetközi cím

en: Invert selection
hu: A kijelölt rész invertálása

en: January
hu: január

en: July
hu: július

en: June
hu: június

en: Keep original?
hu: Tartsuk meg az eredetit?

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: MM
hu: HH

en: MapQuest map
hu: MapQuest térkép

en: March
hu: március

en: May
hu: május

en: Message
hu: Üzenet

en: Mirror
hu: Tükrözés (jobb-bal)

en: Mo
hu: Hé

en: Monday
hu: hétfő

en: Move Down
hu: Lefelé

en: Move Left
hu: Balra

en: Move Right
hu: Jobbra

en: Move Up
hu: Fölfelé

en: Move down
hu: Lefelé

en: Move up
hu: Fölfelé

en: Multimap UK map
hu: Multimap Nagy-Britannia térkép

en: Name
hu: Név

en: Next>
hu: Következő>

en: No
hu: Nem

en: No Alerts
hu: Nincs emlékeztető

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
hu: Nincs OAuth kulcs, vagy Secret a Twitter API-hoz

en: No Sound
hu: Nincs hang

en: No address book selected.
hu: Címjegyzék nincs kiválasztva.

en: No children can be added to this permission.
hu: Ehhez a jogosultsághoz nem hozható létre jogosultsági alcsoport.

en: No configuration information specified for %s.
hu: Hiányoznak a konfigurációs adatok %s-hez.

en: No message body text
hu: A levéltörzs üres

en: No valid email address found
hu: Érvényes emailcím nem található

en: No values
hu: Nincs adat

en: Not an admin
hu: Nem admin

en: Notes
hu: Feljegyzések

en: November
hu: november

en: Object
hu: Objektum

en: October
hu: október

en: Out Of Office
hu: Házon kívül

en: Parcel Address
hu: Csomagcím

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Permission denied.
hu: Hozzáférés megtagadva.

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Phone
hu: Telefon

en: Photo
hu: Fénykép

en: Play a sound?
hu: Hang lejátszása

en: Postal Address
hu: Postacím

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Preferences for %s
hu: %s beállításai

en: Preferred Address
hu: Preferált cím

en: Preview
hu: Betekintés

en: Problem
hu: Hibabejelentés

en: Quoted
hu: Idézett

en: Quoting %s
hu: %s idézése

en: Really delete this block?
hu: A blokk törlése?

en: Remove
hu: Törlés

en: Remove source
hu: A forrás törlése

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
hu: A kötelezően megadandó "%s" nem szerepel %s konfigurációjában.

en: Role
hu: Szerep

en: Rotate 180
hu: Forgatás 180 fokkal

en: Rotate Left
hu: Balra forgatás

en: Rotate Right
hu: Jobbra forgatás

en: Sa
hu: Szo

en: Saturday
hu: szombat

en: Script must be run from the command line
hu: A szkript parancssorból futtatandó

en: Select a date
hu: Dátum kiválasztása

en: Select all
hu: Mind kijelölése

en: Select an object
hu: Elem kiválasztása

en: Select none
hu: Kijelölés törlése

en: Select the identity you want to change:
hu: Válassza ki, melyik azonosítóját kívánja megváltoztatni:

en: Select...
hu: Kijelölés...

en: Selected address books:
hu: A kiválasztott címjegyzék:

en: Send SMS
hu: SMS küldése

en: Sent
hu: Elküldött

en: September
hu: szeptember

en: Shrink
hu: Keskenyítés

en: Sign up
hu: Jelentkezés

en: Sign up for an account
hu: Felhasználó regisztrálása

en: Snooze...
hu: Szundi...

en: Su
hu: Va

en: Success
hu: Sikerült

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
hu: A %s konfigurációs fájl sikeresen elmentve.

en: Successfully wrote %s
hu: A %s állomány sikeresen elmentetve.

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Tasks
hu: Feladatok

en: Th
hu: Csü

en: The alarm was dismissed.
hu: Az emlékeztető elnémítva.

en: The connection to the server has been restored.
hu: A kapcsolat a szerverhez helyreállt.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
hu: A %s emailcím hozzáadva az Ön azonosítóihoz. Most már becsukhatja ezt az ablakot.

en: The encryption features require a secure web connection.
hu: A titkosítási szolgáltatásokhoz biztonságos web kapcsolat (https) kell.

en: The file %s should contain a %s setting.
hu: A %s állományban szerepelnie kell egy %s beállításnak.

en: The file %s should contain some %s settings.
hu: A %s állományban szerepelnie kellene valamilyen %s beállításnak.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
hu: A %s alkalmazás hibába ütközött a felhasználói adatok törlése során.

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
hu: A teljes hibaüzenet a rendszernaplóban rögzítésre került. Nem adminisztrátor felhasználók ezt nem láthtják.

en: The identity "%s" has been deleted.
hu: A "%s" azonosító törölve.

en: The new from address can't be verified, try again later:
hu: Az új feladói címet nem sikerült ellenőrizni, próbálja később:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
hu: A "%s" beállítás mentése nem sikerült, mert a mérete meghaladja a megengedett legnagyobb méretet.

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
hu: A beállításainak betöltése nem sikerült. Folytathatja a rendszer használatát az alapértelmezett beállításokkal.

en: There are no preferences available for this application.
hu: Nincs beállítási lehetőség ehhez az alkalmazáshoz.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
hu: Nincs kapcsolat a szerverrel néhány perce. Lehetséges, hogy a szerver ideiglenesen nem elérhető, vagy hálózati probléma szakította meg a kapcsolatot. A kapcsolat helyreálltáig frissítések nem lesznek láthatók.

en: There was an error importing the contact data:
hu: A névjegy importálása során hiba történt:

en: There was an error reading the contact data.
hu: A névjegy beolvasása során hiba történt.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
hu: Hiba történt a beállítások mentése során.

en: This is the notification log.
hu: Ez az emlékeztető napló.

en: This system is currently deactivated.
hu: A rendszer jelenleg inaktiválva van.

en: This value must be a number.
hu: Ez az érték csak szám lehet.

en: This value must be non-zero.
hu: Ez a szám nem lehet nulla.

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Title
hu: Titulus

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
hu: Ha több elemet is ki akar jelölni, tartsa lenyomva a Control (PC) vagy a Command (Mac) billentyűt a kattintás közben.

en: Toggle Alerts Log
hu: Emlékeztető napló

en: Trash
hu: Szemetes

en: Tu
hu: Ke

en: Tuesday
hu: Kedd

en: Type your password twice to confirm
hu: Megerősítésként kétszer írja be a jelszót

en: Update
hu: Módosítás

en: Upload
hu: Feltöltés

en: User "%s" does not exist.
hu: A "%s" felhasználó nem létezik

en: User Preferences
hu: Felhasználói beállítások

en: Username "%s" already exists.
hu: A "%s" felhasználói név már foglalt.

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: We
hu: Sze

en: Weather support not configured.
hu: Az időjárás szolgáltatás nincs beállítva.

en: Wednesday
hu: szerda

en: Whereis Australia map
hu: Whereis Ausztrália térkép

en: Work Address
hu: Munkahelyi cím

en: Work Phone
hu: Munkahelyi telefon

en: YYYY
hu: ÉÉÉÉ

en: Yahoo! map
hu: Yahoo! térkép

en: Yes
hu: Igen

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
hu[0]: Nincs jogosultsága több, mint %d blokk létrehozására
hu[1]: Nincs jogosultsága több, mint %d blokk létrehozására

en: You are not allowed to remove user data.
hu: Nincs jogosultsága felhasználói adatok törlésére.

en: You are using an old, unsupported version of Internet Explorer. You need at least Internet Explorer 8. If you already run IE8 or higher, disable the Compatibility View. Minimal view will be used until you upgrade your browser.
hu: Ön az Internet Explorer egy régi, elavult változatát használja. Legalább Internet Explorer 8 szükséges ennek a weboldalnak a megtekintéséhez. Ha Ön IE8-at, vagy újabbat használ, kapcsolja ki a Kompatibilitási nézetet. Addig is a minimális nézet működik.

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
hu: %s szundi, vagy %s kikapcsolás %s

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
hu: A(z) "%s" email címet hozzá kívánja adni az eddig használt személyes azonosítóihoz.
    
    Kattintson a következő linkre, megerősítendő, hogy ez valóban az Ön címe:
    %s
    Ha a fenti email cím nem az Öné, vagy nem tudja miért kapta ezt a levelet, akkor nyugodtan törölje ki.

en: You must configure a VFS backend.
hu: A VFS alrendszer nincs beállítva.

en: You must provide a setting for "%s".
hu: Meg kell adnia "%s" beállítását.

en: Your browser does not support javascript. Using minimal view instead.
hu: A böngészőprogramja nem futtat Javascriptet. A minimális nézet beállítva.

en: Your browser does not support the dynamic view. Using basic view instead.
hu: A böngészőprogramja nem támogatja a dinamikus nézetet. Az egyszerű nézet beállítva.

en: Your browser does not support the dynamic view. Using minimal view instead.
hu: A böngészőprogramja nem támogatja a dinamikus nézetet. Az minimális nézet beállítva.

en: Your default identity has been changed.
hu: Az Ön alapértelmezés szerinti azonosítója megváltozott.

en: Your default identity:
hu: Az Ön alapértelmezés szerinti azonosítója:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
hu: Az Ön új beállításai elmentve a jelenlegi bejelentkezés idejére.

en: Your preferences have been updated.
hu: A beállítások elmentve.

en: [Hide Quoted Text]
hu: [Ne mutassuk a beidézett szöveget]

en: [No Label]
hu: [Név nélkül]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
hu: [A beidézett szöveg megjelenítése - %d sor]

en: h:
hu: m:

en: hh
hu: óó

en: loading
hu: Töltés

en: mm
hu: pp

en: ss
hu: mp

en: w:
hu: sz:
