Horde_Core - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Address Book
is: Netfangabók

en: An illegal value was specified.
is: Ótækt gildi tilgreint.

en: April
is: apríl

en: August
is: ágúst

en: December
is: desember

en: Delete
is: Eyða

en: Error
is: Villa

en: February
is: febrúar

en: Help
is: Hjálp

en: January
is: janúar

en: July
is: júlí

en: June
is: júní

en: Log in
is: Tengjast

en: Log out
is: Útskrá

en: March
is: mars

en: May
is: maí

en: Message
is: Skeyti

en: Mirror
is: Spegla

en: Mo
is: Má

en: Name
is: Nafn

en: No
is: Nei

en: November
is: nóvember

en: October
is: október

en: Reset
is: Endursetja

en: September
is: september

en: Success
is: Framkvæmt

en: The identity "%s" has been deleted.
is: Kenninu "%s" hefur verið eytt.

en: This value must be a number.
is: Þetta gildi verður að vera tala.

en: Warning
is: Aðvörun

en: Yes
is: Já

en: Your default identity:
is: Sjálfgefið kenni þitt:

en: _Log out
is: Útskrá
