Horde_Core - en to km translation catalogue (67 entries)

en:  (Accesskey %s)
km:  (គ្រាប់​ចុច​ផ្លូវ​កាត់ %s)

en: -- select --
km: -- ជ្រើស --

en: <Previous
km: <មុន

en: Add
km: បន្ថែម

en: Address
km: អាសយដ្ឋាន

en: Address Book
km: សៀវភៅ​អាសយដ្ឋាន

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: April
km: មេសា

en: August
km: សីហា

en: Birthday
km: ថ្ងៃកំណើត

en: Calendar
km: ប្រតិទិន

en: Company
km: ក្រុមហ៊ុន

en: Confirm new email address
km: អះអាង​អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ថ្មី

en: December
km: ធ្នូ

en: Delete
km: លុប​

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Emoticons
km: សញ្ញា​អារម្មណ៍

en: Error
km: កំហុស

en: Fax
km: ទូរសារ

en: February
km: កុម្ភៈ

en: Flip
km: ត្រឡប់

en: Grayscale
km: មាត្រដ្ឋាន​ប្រផេះ

en: Groups
km: ក្រុម

en: Help
km: ជំនួយ

en: Home Address
km: អាសយដ្ឋាន​ផ្ទះ

en: Home Phone
km: ទូរស័ព្ទ​ផ្ទះ

en: January
km: មករា

en: July
km: កក្កដា

en: June
km: មិថុនា

en: Log in
km: ចូល

en: Log out
km: ចេញ

en: March
km: មីនា

en: May
km: ឧសភា

en: Message
km: សារ

en: Mirror
km: ឆ្លុះ

en: Move down
km: ចុះ​ក្រោម

en: Move up
km: ឡើង​លើ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: No
km: ទេ

en: Notes
km: ចំណាំ

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: Object
km: វត្ថុ

en: October
km: តុលា

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Phone
km: ទូរស័ព្ទ

en: Preview
km: មើល​ជា​​​មុន

en: Remove
km: យក​ចេញ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Role
km: តួនាទី

en: Rotate Left
km: បង្វិល​ទៅ​ឆ្វេង

en: Rotate Right
km: បង្វិល​ទៅ​ស្ដាំ

en: Select a date
km: ជ្រើស​កាលបរិច្ឆេទ

en: Select all
km: ជ្រើស​ទាំងអស់

en: Select none
km: ជ្រើស​គ្មាន

en: September
km: កញ្ញា

en: Success
km: ជោគជ័យ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Update
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ទាន់​សម័យ

en: Upload
km: ផ្ទុក​ឡើង

en: Warning
km: ព្រមាន

en: Work Address
km: អាសយដ្ឋាន​កន្លែង​ធ្វើ​ការ

en: Work Phone
km: ទូរស័ព្ទ​​​កន្លែង​​​ធ្វើការ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: _Log out
km: _Lចេញ

en: mm
km: ម.ម.
