Horde_Core - en to lt translation catalogue (218 entries)

en:  (Accesskey %s)
lt:  (mygtukas %s)

en: "%s" group driver not found.
lt: Nėra "%s" grupės tvarkyklės.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
lt: Modulis "%s" nesukonfigūruotas Horde registre.

en: "%s" share driver not found.
lt: Nėra "%s" dalinimosi tvarkyklės.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
lt[0]: %d kontaktas sėkmingai įtrauktas į Jūsų adresų knygelę.
lt[1]: %d kontaktai sėkmingai įtraukti į Jūsų adresų knygelę.
lt[2]: %d kontaktų sėkmingai įtraukta į Jūsų adresų knygelę.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
lt[0]: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d diena.
lt[1]: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d dienos.
lt[2]: Iki jūsų slaptažodžio galiojimo pabaigos liko %d dienų.

en: %s is not authorized for %s.
lt: Vartotojas %s neautorizuotas priėjimui prie %s.

en: -- select --
lt: -- pasirinkite --

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 15 minutes
lt: 15 minučių

en: 5 minutes
lt: 5 minutės

en: 6 hours
lt: 6 valandos

en: <Previous
lt: <Ankstesnis

en: A fatal error has occurred
lt: Įvyko rimta klaida

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
lt: Adresu "%s" išsiųstas laiškas, kad patikrinti, jog tai tikrai jūsų el. pašto adresas. Naujas el. pašto adresas bus aktyvuotas tada, kai jį patvirtinsite.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
lt: Vartotojas "%s" prašo suteikti priėjimą.

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
lt: Nepavyko atidaryti naujo lango. Jūsų naršyklė greičiausiai blokuoja naujus iššokančius langus.

en: Account signup request for "%s"
lt: "%s" registracijos prašymas

en: Add
lt: Sukurti

en: Add Child Permission
lt: Sukurti poteises

en: Add New Permission
lt: Sukurti naujas teises

en: Add Permission
lt: Sukurti teisę

en: Add a child permission to "%s"
lt: Poteisės teisei "%s" sukūrimas

en: Add source
lt: Pridėti šaltinį

en: Add to address book:
lt: Įtraukti į adresų knygelę:

en: Add to my address book
lt: Įtraukti į mano adresų knygelę:

en: Address
lt: Adresas

en: Address Book
lt: Adresai

en: Administration
lt: Valdymas

en: Alarm
lt: Perspėjimas

en: Alias
lt: Pravardė

en: All Authenticated Users
lt: Visi prisijungę vartotojai

en: All Permissions
lt: Visos teisės

en: An illegal value was specified.
lt: Įvedėte neleistiną reikšmę.

en: Approve the account:
lt: Patvirtinti vartotojo vardą:

en: April
lt: Balandis

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Available address books:
lt: Galimos adresų knygelės:

en: Birthday
lt: Gimtadienis

en: Block "%s" of application "%s" not found.
lt: Bloko "%s" modulyje "%s" nėra.

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Cell Phone
lt: Mobilus telefonas

en: Choose a password
lt: Pasirinkite slaptažodį

en: Choose a username
lt: Pasirinkite vartotojo vardą

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
lt: Pasirinkite adresų knygelių tvarką, naudojamą adresų patikrinimui.

en: Color Picker
lt: Spalvų paletė

en: Company
lt: Kompanija

en: Confirm new email address
lt: Patvirtinti naują el. pašto adresą

en: Could not save the backup configuration file %s.
lt: Nepavyko padaryti atsarginės %s nustatymų failo kopijos.

en: Creator Permissions
lt: Savininko teisės

en: December
lt: Gruodis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Permission
lt: Ištrinti teisę

en: Delete permissions for "%s"
lt: "%s" teisių trynimas

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
lt: Ar tikrai norite ištrinti "%s" teises ir visas poteises?

en: Deny the account:
lt: Atmesti vartotojo vardą:

en: Department
lt: Departamentas

en: Details
lt: Smulkiau

en: Details have been logged for the administrator.
lt: Administratoriui išsiųstas detalus aprašymas.

en: Dial %s
lt: Rinkti %s

en: Dismiss
lt: Atlikta

en: Do not delete
lt: Netrinti

en: Domestic Address
lt: Namų adresas

en: Edit
lt: Keisti

en: Edit Permission
lt: Keisti teises

en: Edit permissions for "%s"
lt: "%s" teisių keitimas

en: Email
lt: El. paštas

en: Email addresses to confirm not found.
lt: Nepavyko rasti patvirtinamo el. pašto adreso.

en: Emoticons
lt: Šypsenėlės

en: Enter the letters below:
lt: Įrašykite raides apačioje:

en: Error
lt: Klaida

en: Expand
lt: Išskleisti

en: Fax
lt: Faksas

en: February
lt: Vasaris

en: Fix ratio
lt: Nustatytas koeficientas

en: Flip
lt: Atvirkščias

en: Fr
lt: Penk.

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Global Preferences
lt: Bendri nustatymai

en: Google Maps
lt: Google žemėlapis

en: Grayscale
lt: Nespalvotas

en: Groups
lt: Grupės

en: Guest Permissions
lt: Svečių teisės

en: Help
lt: Pagalba

en: Home Address
lt: Namų adresas

en: Home Phone
lt: Namų telefonas

en: Individual Users
lt: Individualūs vartotojai

en: International Address
lt: Tarptautinis adresas

en: Invert selection
lt: Apversti pasirinkimą

en: January
lt: Sausis

en: July
lt: Liepa

en: June
lt: Birželis

en: Keep original?
lt: Išsaugoti originalą?

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: MapQuest map
lt: MapQuest žemėlapis

en: March
lt: Kovas

en: May
lt: Gegužė

en: Message
lt: Žinutė

en: Mirror
lt: Atspindys

en: Mo
lt: Pirm.

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Move Down
lt: Perkelti žemyn

en: Move Left
lt: Perkelti kairėn

en: Move Right
lt: Perkelti dešinėn

en: Move Up
lt: Perkelti aukštyn

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Multimap UK map
lt: Multimap UK žemėlapis

en: Name
lt: Vardas

en: Next>
lt: Toliau>

en: No
lt: Ne

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
lt: Twitter'io API reikalingas OAuth raktas arba slaptažodis

en: No Sound
lt: Be garso

en: No address book selected.
lt: Nepasirinkta adresų knygelė.

en: No children can be added to this permission.
lt: Šios teisės negali turėti poteisių.

en: No configuration information specified for %s.
lt: Nėra informacijos apie %s konfigūraciją.

en: No valid email address found
lt: El. pašto adreso nėra

en: No values
lt: Nėra reikšmių

en: Notes
lt: Užrašai

en: November
lt: Lapkritis

en: Object
lt: Objektas

en: October
lt: Spalis

en: Parcel Address
lt: Pristatymo adresas

en: Permission
lt: Teisės

en: Permissions
lt: Teisės

en: Phone
lt: Telefonas

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: Postal Address
lt: Pašto adresas

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preferences for %s
lt: %s nustatymai

en: Preferred Address
lt: Pageidautinas adresas

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Problem
lt: Problema

en: Really delete this block?
lt: Tikrai ištrinti šį bloką?

en: Remove
lt: Ištrinti

en: Remove source
lt: Ištrinti šaltinį

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
lt: Parametras "%s" nenurodytas %s konfigūracijoje.

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Role
lt: Rolė

en: Rotate 180
lt: Pasukti 180

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

en: Sa
lt: Šešt.

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Select a date
lt: Pasirinkite datą

en: Select all
lt: Pažymėti viską

en: Select an object
lt: Pasirinkite objektą

en: Select none
lt: Nepažymėti nieko

en: Select the identity you want to change:
lt: Pasirinkite aprašą kurį norite redaguoti:

en: Selected address books:
lt: Pasirinktos adresų knygelės:

en: Send SMS
lt: Siųsti SMS

en: September
lt: Rugsėjis

en: Shrink
lt: Sumažinti

en: Sign up
lt: Registracija

en: Sign up for an account
lt: Sukurti vartotojo vardą

en: Snooze...
lt: Miegoti...

en: Su
lt: Sekm.

en: Success
lt: Sėkminga

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
lt: Atsarginė konfigūracijos kopija sėkmingai išsaugota į failą %s.

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Th
lt: Ketv.

en: The History system is disabled.
lt: Istorijos sistema yra išjungta.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
lt: El. pašto adresas %s įtrauktas į jūsų aprašą. Dabar galite uždaryti šį langą.

en: The encryption features require a secure web connection.
lt: PGP užkodavimo galimybė reikalauja saugaus prisijungimo. Bandykite rašyti https:// adreso pradžioje.

en: The file %s should contain a %s setting.
lt: Failas %s privalo turėti %s parametrą.

en: The file %s should contain some %s settings.
lt: Failas %s privalo turėti kai kuriuos %s parametrus.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
lt: Valant vartotojo duomenis šiuose moduliuose įvyko klaida: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
lt: Pilnas klaidos pranešimas užregistruotas Horde registre, ir tik administratoriams rodomas apačioje. Ne administratoriai nematys detalaus pranešimo.

en: The identity "%s" has been deleted.
lt: Aprašas "%s" ištrintas.

en: The new from address can't be verified, try again later:
lt: Naujas adresas nepatvirtintas, pabandykite vėliau:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
lt: Nustatymas "%s" neišsaugotas, nes viršyjo leistina duomenų kiekį

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
lt: Nustatymų posistemė šiuo metu nepasiekiama ir jūsų nustatymai neužkrauti. Galite ir toliau naudotis sistema su standartiniais nustatymais.

en: There are no email addresses to confirm.
lt: Nepatvirtintų adresų nėra.

en: There are no preferences available for this application.
lt: Šis modulis neturi nustatymų.

en: There was an error importing the contact data:
lt: Klaida įkeliant kontaktinius duomenis:

en: There was an error reading the contact data.
lt: Klaida perskaitant kontaktinius duomenis.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
lt: Klaida atnaujinant jūsų nustatymus.

en: This system is currently deactivated.
lt: Ši sistema dabar išjungta.

en: This value must be a number.
lt: Ši reikšmė turi būti skaičius.

en: This value must be non-zero.
lt: Ši reikšmė turi būti nelygi nuliui.

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Title
lt: Pareigos

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
lt: Norėdami pasirinkti keletą elementų, laikykite Control (PC) arba Commnad (Mac) klavišą, ir pasirinkite pele.

en: Tu
lt: Antr.

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Type your password twice to confirm
lt: Slaptažodį turite įrašyti du kartus

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Upload
lt: Nusiųsti

en: User "%s" does not exist.
lt: Vartotojas "%s" neegzistuoja.

en: User Preferences
lt: Vartotojo nustatymai

en: Username "%s" already exists.
lt: Vartotojo vardas "%s" jau egzistuoja.

en: Warning
lt: Dėmesio

en: We
lt: Treč.

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Whereis Australia map
lt: Whereis Australia žemėlapis

en: Work Address
lt: Darbo adresas

en: Work Phone
lt: Darbo telefonas

en: Yahoo! map
lt: Yahoo! žemėlapis

en: Yes
lt: Taip

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
lt[0]: Jūs negalite sukurti daugiau kaip %d bloką.
lt[1]: Jūs negalite sukurti daugiau kaip %d blokus.
lt[2]: Jūs negalite sukurti daugiau kaip %d blokų.

en: You are not authenticated.
lt: Jūs neprisijungę.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
lt: Jūs paprašėte į savo asmeninių el. pašto adresų sąrašą įtraukti adresą "%s".
    
    Paspauskite ant šios nuorodos, kad patvirtintumėte, jog tai tikrai jūsų adresas:
    %s
    
    Jeigu nežinote ką reiškia šis laiškas, galite jį ištrinti.

en: You must configure a VFS backend.
lt: Norėdami naugotis registracijos sistema, turite sukonfigūruoti duomenų medžio posistemę.

en: You must provide a setting for "%s".
lt: Jūs turite nurodyti "%s" nustatymo parametrą.

en: Your default identity has been changed.
lt: Jūsų standartinis aprašas buvo pakeistas.

en: Your default identity:
lt: Jūsų standartinis aprašas:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
lt: Jūsų nustatymai atnaujinti tik iki šios sesijos pabaigos.

en: Your preferences have been updated.
lt: Jūsų nustatymai atnaujinti.

en: [Hide Quoted Text]
lt: [Paslėpti cituojamą tekstą]

en: [No Label]
lt: [be pavadinimo]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
lt: [Rodyti cituojamą tekstą - %d eilutės(ių)]

en: _Log in
lt: Prisi_jungti

en: _Log out
lt: Atsi_jungti

en: _Preferences
lt: Nustatymai

en: h:
lt: a:

en: w:
lt: p:
