Horde_Core - en to lv translation catalogue (218 entries)

en: "%s" group driver not found.
lv: "%s" grupas dzinis nav atrodams.

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
lv: "%s" nav konfigurēts Horde reģistrā.

en: "%s" share driver not found.
lv: "%s" koplietošanas dzinis nav atrodams.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
lv[0]: %d kontakts pievienota Jūsu adrešu grāmatai.
lv[1]: %d kontakti pievienota Jūsu adrešu grāmatai.
lv[2]: %d kontakti pievienota Jūsu adrešu grāmatai.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
lv[0]: %d diena līdz paroles derīguma termiņa beigām.
lv[1]: %d dienas līdz paroles derīguma termiņa beigām.
lv[2]: %d dienas līdz paroles derīguma termiņa beigām.

en: %s is not authorized for %s.
lv: %s nav autorizēts %s.

en: -- select --
lv: -- izvēlieties --

en: 1 day
lv: Vienu dienu

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 15 minutes
lv: 15 minūtes

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 6 hours
lv: 6 stundas

en: <Previous
lv: <Iepriekšējais

en: A fatal error has occurred
lv: Ir notikusi kritiska kļūme

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
lv: Lai pārliecinātos, ka adrese ir Jūs, uz "%s" ir nosūtīta vēstule. Jaunā e-pasta adrese tiks aktivēta tiklīdz kā Jūs apstiprināsiet vēstules saņemšanu.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
lv: Izmantojot reģistrēšanās formu, ir iesniegts pieteikums reģistrēt lietotāju "%s".

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
lv: Izlecošais logs nav atverams. Var būt Jūsu pārlūkā ir bloķēti izlecošie logi?

en: Account signup request for "%s"
lv: Konta reģistrēšanas pieprasījums "%s"

en: Add
lv: Pievienot

en: Add Child Permission
lv: Pievienot atvasinātās pieejas tiesības

en: Add New Permission
lv: Pievienot jaunas pieejas tiesības

en: Add Permission
lv: Pievienot pieejas tiesības

en: Add a child permission to "%s"
lv: Pievienot atvasinātās pieejas tiesības "%s"

en: Add source
lv: Pievienot pirmtekstu

en: Add to address book:
lv: Pievienot adrešu grāmatai:

en: Add to my address book
lv: Pievienot manai adrešu grāmatai

en: Address
lv: Adrese

en: Address Book
lv: Adrešu grāmata

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Alarm
lv: Atgādinājums

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: All Authenticated Users
lv: Visi autentificētie lietotāji

en: All Permissions
lv: Visas pieejas tiesības

en: An illegal value was specified.
lv: Norādīta nederīga vērtība

en: Approve the account:
lv: Apstipriniet kontu:

en: April
lv: Aprīlis

en: August
lv: Augusts

en: Available address books:
lv: Pieejamās adrešu grāmatas:

en: Birthday
lv: Dzimšanas diena

en: Block "%s" of application "%s" not found.
lv: Bloks "%s" aplikācijai "%s" nav atrodams.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Cell Phone
lv: Mobilais tālrunis

en: Choose a password
lv: Izvēlieties paroli

en: Choose a username
lv: Izvēlieties lietotāja vārdu

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
lv: Izvēlieties adrešu grāmatu, kurās meklēt izvēršamās adreses.

en: Color Picker
lv: Krāsu izvēlne

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Confirm new email address
lv: Apstipriniet jauno E-pasta adresi

en: Could not save the backup configuration file %s.
lv: Nav iespējams saglabāt konfigurācijas rezerves kopiju failā %s.

en: Creator Permissions
lv: Izveidotāja pieejas tiesības

en: December
lv: Decembris

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Permission
lv: Dzēst pieejas tiesības

en: Delete permissions for "%s"
lv: Dzēst pieejas tiesības "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
lv: Dzēst "%s" pieejas tiesības un visas apakštiesības?

en: Deny the account:
lv: Atteikt kontu:

en: Department
lv: Departaments

en: Details
lv: Detaļas

en: Details have been logged for the administrator.
lv: Sīkāka informācija nosūtīta administratoram.

en: Dial %s
lv: Zvanīt %s

en: Dismiss
lv: Noraidīt

en: Do not delete
lv: Nedzēst

en: Domestic Address
lv: Mājas adrese

en: Edit
lv: Labot

en: Edit Permission
lv: Labot pieejas tiesības

en: Edit permissions for "%s"
lv: Labot pieejas tiesības "%s"

en: Email
lv: E-pasts

en: Email addresses to confirm not found.
lv: Nav atrastas apstiprināmas e-pasta adreses.

en: Emoticons
lv: Emotikonas

en: Enter the letters below:
lv: Ievadiet zemāk redzamos burtus:

en: Error
lv: Kļūda

en: Expand
lv: Izvērst

en: Fax
lv: Fakss

en: February
lv: Februāris

en: Fix ratio
lv: Proporcijas

en: Flip
lv: Apmest

en: Fr
lv: Pk

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Global Preferences
lv: Globālie iestatījumi

en: Google Maps
lv: Google kartes

en: Grayscale
lv: Pelēks

en: Groups
lv: Grupas

en: Guest Permissions
lv: Viesa pieejas tiesības

en: Help
lv: Palīdzība

en: Home Address
lv: Mājas adrese

en: Home Phone
lv: Mājas telefons

en: Individual Users
lv: Individuālie lietotāji

en: International Address
lv: Starptautiskā adrese

en: Invert selection
lv: Invertēt iezīmēto

en: January
lv: Janvāris

en: July
lv: Jūlijs

en: June
lv: Jūnijs

en: Keep original?
lv: Saglabāt oriģinālu?

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log out
lv: Iziet

en: MapQuest map
lv: MapQuest karte

en: March
lv: Marts

en: May
lv: Maijs

en: Message
lv: Vēstule

en: Mirror
lv: Spogulis

en: Mo
lv: P

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Move Down
lv: Pārvietot lejup

en: Move Left
lv: Pārvietot pa kreisi

en: Move Right
lv: Pārvietot pa labi

en: Move Up
lv: Pārvietot augšup

en: Move down
lv: Pārvietoties uz leju

en: Move up
lv: Uz augšu

en: Multimap UK map
lv: Multimap UK kartes

en: Name
lv: Nosaukums

en: Next>
lv: Nākošais>

en: No
lv: Nē

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
lv: OAuth Key vai Secret nav atrasti Twitter API

en: No Sound
lv: Nav skaņas

en: No address book selected.
lv: Nav izvēlēta adrešu grāmata

en: No children can be added to this permission.
lv: Šīm tiesībām nav iespējams pievienot atvasinātās tiesības.

en: No configuration information specified for %s.
lv: %s nav norādīta konfigurācijas informācija.

en: No valid email address found
lv: Nav atrasta derīga e-pasta adrese

en: No values
lv: Nav vērtību

en: Notes
lv: Piezīmes

en: November
lv: Novembris

en: Object
lv: Objekts

en: October
lv: Oktobris

en: Parcel Address
lv: Pasta adrese

en: Permission
lv: Atļauja

en: Permissions
lv: Pieejas tiesības

en: Phone
lv: Tālrunis

en: Photo
lv: Foto

en: Postal Address
lv: Pasta adrese

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Preferences for %s
lv: %s Iestatījumi

en: Preferred Address
lv: Galvenā adrese

en: Preview
lv: Priekšskats

en: Problem
lv: Problēma

en: Really delete this block?
lv: Tiešām dzēst šo bloku?

en: Remove
lv: Aizvākt

en: Remove source
lv: Aizvākt pirmtekstu

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
lv: Nepieciešamais "%s" nav norādīts %s konfigurācijā.

en: Reset
lv: Atsākt no jauna

en: Role
lv: Loma

en: Rotate 180
lv: Griezt par 180

en: Rotate Left
lv: Griezt pa kreisi

en: Rotate Right
lv: Griezt pa labi

en: Sa
lv: S

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Select a date
lv: Izvēlieties datumu

en: Select all
lv: Iezīmēt visus

en: Select an object
lv: Izvēlēties objektu

en: Select none
lv: Neizvēlēties neko

en: Select the identity you want to change:
lv: Izvēlieties maināmo identitāti:

en: Selected address books:
lv: Izvēlētās adrešu grāmatas:

en: Send SMS
lv: Sūtīt SMS

en: September
lv: Septembris

en: Shrink
lv: Sašaurināt

en: Sign up
lv: Reģistrēties

en: Sign up for an account
lv: Nav konta? Reģistrējieties.

en: Snooze...
lv: Iemidzināt...

en: Su
lv: Sv

en: Success
lv: Veiksme

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
lv: Konfigurācijas kopija veiksmīgi saglabāta failā %s.

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Th
lv: C

en: The History system is disabled.
lv: Vēstures sistēma ir atslēgta.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
lv: E-pasta adrese %s pievienota Jūsu identitātēm. Varat aizvērt šo logu.

en: The encryption features require a secure web connection.
lv: Šifrēšanas izmantošanai nepieciešams drošais tīmekļa savienojums.

en: The file %s should contain a %s setting.
lv: Failam %s jāsatur %s iestatījumu.

en: The file %s should contain some %s settings.
lv: Failam %s jāsatur daži %s iestatījumi.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
lv: Sekojošās aplikācijas sastapa kļūdas dzēšot lietotāja datus: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
lv: Pilns kļūdas paziņojums saglabāts Horde žurnālā un tiks parādīts tikai administratoriem. Pārējie lietotāji kļūdas paziņojuma detaļas neredzēs.

en: The identity "%s" has been deleted.
lv: Identitāte "%s" veiksmīgi izdzēsta.

en: The new from address can't be verified, try again later:
lv: Jauno nosūtītāja adrese nav iespējams pārbaudīt, atkārtojiet vēlāk:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
lv: Iestatījumu "%s" nav iespējams saglabāt, jo tā dati pārsniedz maksimālo pieļaujamo izmēru.

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
lv: Sistēmas iestatījumu dzinis šobrīd nav pieejams un Jūsu iestatījumi nav ielādēti. Jūs varat turpināt darbu, izmantojot sistēmas vispārējos iestatījumus.

en: There are no email addresses to confirm.
lv: Nav apstiprināmu e-pasta adrešu.

en: There are no preferences available for this application.
lv: Šai aplikācijai nav iestatījumu.

en: There was an error importing the contact data:
lv: Kļūda importējot kontakta datus:

en: There was an error reading the contact data.
lv: Kļūda lasot kontakta datus.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
lv: Radās kļūdas saglabājot Jūsu iestatījumus.

en: This system is currently deactivated.
lv: Šī sistēma šobrīd ir deaktivēta.

en: This value must be a number.
lv: Vērtībai jābūt skaitlim.

en: This value must be non-zero.
lv: Vērtība nedrīkst būt nulle.

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Title
lv: Virsraksts

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
lv: Lai iezīmētu vairākus objektus, klikšķinot turiet nospiestu Control (PC) vai Command (MAC) pogu.

en: Tu
lv: O

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Type your password twice to confirm
lv: Lai apstiprinātu, ievadiet paroli divreiz

en: Update
lv: Mainīt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: User "%s" does not exist.
lv: Lietotājs "%s" neeksistē.

en: User Preferences
lv: Lietotāja iestatījumi

en: Username "%s" already exists.
lv: Lietotāja vārds "%s" jau eksistē.

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: We
lv: T

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Whereis Australia map
lv: Whereis Austrālijas karte

en: Work Address
lv: Darba adrese

en: Work Phone
lv: Darba tālrunis

en: YYYY
lv: GGGG

en: Yahoo! map
lv: Yahoo! karte

en: Yes
lv: Jā

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
lv[0]: Jūs nedrīkstat radīt vairāk kā %d bloku.
lv[1]: Jūs nedrīkstat radīt vairāk kā %d blokus.
lv[2]: Jūs nedrīkstat radīt vairāk kā %d blokus.

en: You are not authenticated.
lv: Jūs neesat autentificējies.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
lv: Jūs pieprasījāt pievienot adresi "%s" savām personīgajām e-pasta adresēm.
    
    Izmantojiet šo saiti lai apstiprinātu, ka šī adrese patiešām ir Jūsu:
    %s
    
    Ja nezināt, ko šī vēstule nozīmē, varat to izdzēst.

en: You must configure a VFS backend.
lv: Nepieciešams konfigurēt VFS palīgmoduli.

en: You must provide a setting for "%s".
lv: Jānorāda iestatījums priekš "%s".

en: Your default identity has been changed.
lv: Jūsu galvenā identitāte ir izmainīta.

en: Your default identity:
lv: Jūsu galvenā identitāte:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
lv: Jūsu iestatījumi saglabāti šai sesijai.

en: Your preferences have been updated.
lv: Jūsu iestatījumi saglabāti.

en: [Hide Quoted Text]
lv: [Slēpt citēto tekstu]

en: [No Label]
lv: [Nav iezīmes]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
lv: [Rādīt citēto tekstu - %d rindas]

en: _Log in
lv: Pieslēgties

en: _Log out
lv: Iziet

en: _Preferences
lv: Iestatījumi

en: h:
lv: a:

en: w:
lv: p:
