Horde_Core - en to nl translation catalogue (236 entries)

en:  (Accesskey %s)
nl: (Toegangssleutel %s)

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
nl: "%s" is niet geconfigureerd in de Horde Registry.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
nl[0]: %d contact met succes aan uw adresboek toegevoegd.
nl[1]: %d contacten met succes aan uw adresboek toegevoegd.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
nl[0]: Uw wachtwoord verloopt over %d dag.
nl[1]: Uw wachtwoord verloopt over %d dagen.

en: -- select --
nl: -- selecteer --

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: <Previous
nl: <Vorige

en: A fatal error has occurred
nl: Er is een onherstelbare fout opgetreden

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
nl: Er is een bericht naar "%s" gestuurd om te controleren of dit echt uw adres is.Het nieuwe e-mailadres wordt geactiveerd zodra u dit bericht bevestigd.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
nl: Er is een nieuwe account aangevraagd voor gebruiker "%s" via het aanmeldingsformulier.

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
nl: Een popup venster kon niet worden geopend. Uw browser blokkeert mogelijk popup vensters.

en: Account signup request for "%s"
nl: Aanvraag voor registratie account "%s"

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add Child Permission
nl: Onderliggend recht toevoegen

en: Add New Permission
nl: Nieuw recht toevoegen

en: Add Permission
nl: Rechten toevoegen

en: Add a child permission to "%s"
nl: Onderliggende rechten aan "%s" toevoegen

en: Add source
nl: Bron toevoegen

en: Add to address book:
nl: Aan adresboek toevoegen

en: Add to my address book
nl: Aan mijn adresboek toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: Address Book
nl: Adresboek

en: Admin authentication requested, but no admin users defined in configuration.
nl: Beheerder authenticatie vereist, maar er zijn geen beheerders gedefinieerd in de configuratie.

en: Administration
nl: Beheer

en: All Authenticated Users
nl: Alle geauthenticeerde gebruikers

en: All Permissions
nl: Rechten toevoegen

en: An illegal value was specified.
nl: Ongeldige waarde opgegeven.

en: Applications
nl: Toepassingen

en: Approve the account:
nl: Account goedkeuren:

en: August
nl: Augustus

en: Available address books:
nl: Beschikbare adresboeken:

en: Back
nl: Terug

en: Birthday
nl: Verjaardag

en: Block "%s" of application "%s" not found.
nl: Blok "%s" van applicatie "%s" niet gevonden.

en: Calendar
nl: Agenda

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cell Phone
nl: Mobiele telefoon

en: Choose a password
nl: Kies een wachtwoord

en: Choose a username
nl: Kies een gebruikersnaam

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
nl: Kies de volgorde van het doorzoeken van adresboeken bij het uitbreiden van adressen.

en: Click to add caption...
nl: Klik om bijschrift toe te voegen...

en: Close
nl: Sluiten

en: Color Picker
nl: Kleurenkiezer

en: Company
nl: Bedrijf

en: Confirm new email address
nl: Bevestig nieuw e-mailadres

en: Contacts
nl: Contactpersonen

en: Could not save the backup configuration file %s.
nl: Kon backupconfiguratie niet opslaan in %s.

en: Creator Permissions
nl: Rechten maker

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Permission
nl: Verwijder rechten

en: Delete permissions for "%s"
nl: Rechten van "%s" verwijderen

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
nl: Verwijder toestemming voor "%s" en alle afgeleide toestemmingen?

en: Deny the account:
nl: Weiger deze account:

en: Department
nl: Afdeling

en: Details have been logged for the administrator.
nl: Details zijn gelogd voor de systeembeheerder.

en: Dial %s
nl: Kies %s

en: Dismiss
nl: Afwijzen

en: Do not delete
nl: Niet verwijderen

en: Domestic Address
nl: Huisadres

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Permission
nl: Toestemming bewerken

en: Edit permissions for "%s"
nl: Rechten van "%s" bewerken

en: Email
nl: E-mail

en: Email addresses to confirm not found.
nl: Geen e-mailadressen om te bevestigen gevonden.

en: End forwarded message
nl: Einde doorgestuurd bericht

en: Enter the letters below:
nl: Voer onderstaande letters in:

en: Error
nl: Fout

en: Error when communicating with the server.
nl: Een fout bij het communiceren met de server.

en: Expand
nl: Uitklappen

en: February
nl: Februari

en: Fix ratio
nl: Vast kengetal

en: Flip
nl: Omkeren

en: Forwarded message
nl: Doorgestuurd bericht

en: Forwarded message from %s
nl: Doorgestuurd bericht van %s

en: Fr
nl: Vr

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Global Preferences
nl: Globale voorkeuren

en: Grayscale
nl: Grijswaardeschaal

en: Groups
nl: Groepen

en: Guest Permissions
nl: Gast rechten

en: Help file not found.
nl: Help bestand niet gevonden.

en: Home Address
nl: Adres (privé)

en: Home Phone
nl: Tel.nr. (privé)

en: Individual Users
nl: Individuele gebruikers

en: Inline
nl: inline

en: International Address
nl: Internationaal adres

en: Invert selection
nl: Selectie omkeren

en: January
nl: Januari

en: July
nl: Juli

en: June
nl: Juni

en: Keep original?
nl: Origineel behouden?

en: Log out
nl: Afmelden

en: MapQuest map
nl: MapQuest kaart

en: March
nl: Maart

en: May
nl: Mei

en: Message
nl: Bericht

en: Mirror
nl: Spiegelen

en: Mo
nl: Ma

en: Monday
nl: Maandag

en: Move Down
nl: Naar beneden verschuiven

en: Move Left
nl: Naar links verschuiven

en: Move Right
nl: Naar rechts verschuiven

en: Move Up
nl: Naar boven verschuiven

en: Move down
nl: Naar beneden verschuiven

en: Move up
nl: Naar boven verschuiven

en: Multimap UK map
nl: Multimap UK kaart

en: Name
nl: Naam

en: Next>
nl: Volgende>

en: No
nl: Nee

en: No Alerts
nl: Geen waarschuwingen

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
nl: Geen OAuth sleutel of geheim gevonden voor de Twitter API

en: No Sound
nl: Geen geluid

en: No address book selected.
nl: Geen adresboeken geselecteerd.

en: No children can be added to this permission.
nl: U mag geen onderliggende rechten aan dit bovenliggende recht toevoegen.

en: No configuration information specified for %s.
nl: Geen configuratie informatie gespecificeerd voor %s.

en: No message body text
nl: Geen berichtbodytekst

en: No valid email address found
nl: Geen geldig e-mailadres gevonden

en: No values
nl: Geen waardes

en: Not an admin
nl: Geen beheerder

en: Notes
nl: Notities

en: October
nl: Oktober

en: Ok
nl: OK

en: Out Of Office
nl: Niet aanwezig

en: Parcel Address
nl: Afleveradres

en: Permission
nl: Toegang

en: Permission denied.
nl: Toegang geweigerd.

en: Permissions
nl: Rechten

en: Phone
nl: Telefoon

en: Photo
nl: Foto

en: Play a sound?
nl: Geluid afspelen?

en: Postal Address
nl: Postadres

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Preferences for %s
nl: Voorkeuren voor %s

en: Preferred Address
nl: Voorkeursadres

en: Preview
nl: Beoordelen

en: Problem
nl: Probleem

en: Quoted
nl: Citaat

en: Quoting %s
nl: Citaat %s

en: Really delete this block?
nl: Echt dit blok verwijderen?

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove source
nl: Verwijder hulpbron

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
nl: Vereiste "%s" niet gevonden in de %s configuratie.

en: Reset
nl: Herstellen

en: Role
nl: Rol

en: Rotate 180
nl: Draai 180

en: Rotate Left
nl: Draai linksom

en: Rotate Right
nl: Draai rechtsom

en: Sa
nl: Za

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Script must be run from the command line
nl: Script moet vanaf de commando regel worden gestart

en: Select a date
nl: Selecteer een datum

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Select an object
nl: Selecteer een object

en: Select none
nl: Selecteer niets

en: Select the identity you want to change:
nl: Kies de identiteit die u wilt wijzigen:

en: Select...
nl: Selecteer...

en: Selected address books:
nl: Geselecteerde adresboeken:

en: Send SMS
nl: SMS verzenden

en: Sent
nl: Verzonden berichten

en: Shrink
nl: Verkleinen

en: Sign up
nl: Aanmelden

en: Sign up for an account
nl: Aanmelden voor een account

en: Snooze...
nl: Sluimeren...

en: Su
nl: Zo

en: Success
nl: Succes

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
nl: Backupconfiguratie met success opgeslagen in bestand %s.

en: Successfully wrote %s
nl: %s met succes geschreven

en: Sunday
nl: Zondag

en: Tasks
nl: Taken

en: Th
nl: Do

en: The History system is disabled.
nl: Het geschiedenis systeem is uitgeschakeld.

en: The connection to the server has been restored.
nl: De verbinding met de server is hersteld.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
nl: Het adres "%s" is aan uw identiteiten toegevoegd. U kunt dit venster nu afsluiten.

en: The encryption features require a secure web connection.
nl: De versleuteling vereist een beveiligde webverbinding.

en: The file %s should contain a %s setting.
nl: Het bestand %s zou een %s instelling moeten bevatten.

en: The file %s should contain some %s settings.
nl: Het bestand %s zou enkele %s instellingen moeten bevatten.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
nl: Er zijn fouten opgetreden bij het verwijderen van gebruikers gegevens in de volgende toepassingen: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
nl: Het volledige fout rapport is opgeslagen in de Horde log file and wordt hier onderalleen aan beheerders getoond. Niet-beheerders krijgen geen fout details te zien.

en: The identity "%s" has been deleted.
nl: De identiteit "%s" is verwijderd.

en: The new from address can't be verified, try again later:
nl: Het nieuwe afzender adres kan niet worden gecontroleerd, probeer het later nog eens:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
nl: De voorkeur "%s" kon niet worden opgeslagen omdat de gegevens demaximale toegestane grootte overschrijden

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
nl: Het voorkeuren backend is op dit moment niet beschikbaar en uw voorkeuren zijnniet geladen. U kunt het systeem verder gebruiken zonder standaard voorkeuren.

en: There are no email addresses to confirm.
nl: Er zijn geen e-mailadressen om te bevestigen.

en: There are no preferences available for this application.
nl: Er zijn geen voorkeuren beschikbaar voor deze toepassing.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
nl: Er is enige tijd geen verbinding geweest met de server. De server is mogelijktijdelijk niet beschikbaar of netwerk problemen onderbreken uw sessie. U zultgeen aanpassingen zien totdat de verbinding is hersteld.

en: There was an error importing the contact data:
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van contact gegevens:

en: There was an error reading the contact data.
nl: Er is een fout opgetreden bij het lezen van dit contact gegevens.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
nl: Er zijn fouten opgetreden bij het aanpassen van uw voorkeuren.

en: This is the notification log.
nl: Dit is de mededelingen log.

en: This system is currently deactivated.
nl: Het systeem is momenteel niet beschikbaar.

en: This value must be a number.
nl: Deze waarde moet een getal zijn.

en: This value must be non-zero.
nl: Deze waarde mag niet nul zijn.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Title
nl: Titel

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
nl: Om meerdere onderdelen te selecteren, houd de Control (PC) of Command (Mac) toets vast tijdens klikken.

en: Toggle Alerts Log
nl: Omschakelen waarschuwingen log

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Tu
nl: Di

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Type your password twice to confirm
nl: Voer ter bevestiging het wachtwoord tweemaal in

en: Update
nl: Bijwerken

en: User "%s" does not exist.
nl: Gebruiker "%s" bestaat niet.

en: User Preferences
nl: Gebruikersvoorkeuren.

en: Username "%s" already exists.
nl: De gebruiker "%s" bestaat al.

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: We
nl: Wo

en: Weather support not configured.
nl: Weerinformatie niet geconfigureerd.

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Whereis Australia map
nl: Whereis Australië kaart

en: Work Address
nl: Adres (werk)

en: Work Phone
nl: Tel.nr. (werk)

en: YYYY
nl: JJJJ

en: Yahoo! map
nl: Yahoo! kaart

en: Yes
nl: Ja

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
nl[0]: U mag niet meer dan %d blok aanmaken.
nl[1]: U mag niet meer dan %d blokken aanmaken.

en: You are not allowed to remove user data.
nl: U mag geen gebruikersdata verwijderen.

en: You are using an old, unsupported version of Internet Explorer. You need at least Internet Explorer 8. If you already run IE8 or higher, disable the Compatibility View. Minimal view will be used until you upgrade your browser.
nl: U gebruikt een oude, niet ondersteunde versie van Internet Explorer. U heeft minimaal Internet Explorer 8 nodig. Als u al IE8 of hoger gebruikt, zet dan de Compatibiliteits Modus uit. U kunt alleen de minimale weergave gebruiken totdat u uw browser heeft geüpgrade.

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
nl: U kunt het voor %s sluimeren of volledig %s afwijzen %s

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
nl: U heeft aangevraagd om het e-mailadres "%s" toe te voegen aan de lijstmet uw persoonlijke e-mailadressen.
    
    Ga naar de volgende link om te bevestigen dat dit echt uw adres is:
    %s
    
    Als u geen idee heeft wat dit bericht betekent, kunt u het verwijderen.

en: You must configure a VFS backend.
nl: U dient een VFS backend in te stellen.

en: You must provide a setting for "%s".
nl: U dient een waarde in te stellen voor "%s".

en: Your browser does not support javascript. Using minimal view instead.
nl: Uw browser ondersteunt geen javascript. Gebruik in plaats daarvan de minimale weergave.

en: Your browser does not support the dynamic view. Using basic view instead.
nl: Uw browser ondersteunt geen dynamische weergave. Gebruik in plaats daarvan de eenvoudige weergave.

en: Your browser does not support the dynamic view. Using minimal view instead.
nl: Uw browser ondersteunt geen dynamische weergave. Gebruik in plaats daarvan de minimale weergave.

en: Your default identity has been changed.
nl: Uw standaard identiteit is aangepast.

en: Your default identity:
nl: Uw standaard identiteit:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
nl: Uw voorkeuren zijn aangepast voor de duur van deze sessie.

en: Your preferences have been updated.
nl: Uw voorkeuren zijn aangepast.

en: [Hide Quoted Text]
nl: [verberg aangehaalde tekst]

en: [No Label]
nl: [geen label]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
nl: [Laat aangehaalde tekst zien - %d regels]

en: loading
nl: laden
