Horde_Core - en to pl translation catalogue (200 entries)

en:  (Accesskey %s)
pl: (klucz dostępu %s)

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
pl: "%s" nie jest skonfigurowany w rejestrze Horde.

en: "%s" share driver not found.
pl: Sterownik udziałów "%s" nie został znaleziony.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
pl[0]: %d kontakt został pomyślnie dodany do Twojej książki adresowej.
pl[1]: %d kontakty zostały pomyślnie dodane do Twojej książki adresowej.
pl[2]: %d kontaktów zostało pomyślnie dodanych do Twojej książki adresowej.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
pl[0]: %d dzień do wygaśnięcia Twojego hasła.
pl[1]: %d dni do wygaśnięcia Twojego hasła.
pl[2]: %d dni do wygaśnięcia Twojego hasła.

en: %s Sign Up
pl: Rejestracja %s

en: %s is not authorized for %s.
pl: %s nie jest autoryzowany dla %s.

en: -- select --
pl: -- wybierz --

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: 15 minutes
pl: 15 minut

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: <Previous
pl: <Poprzedni

en: A fatal error has occurred
pl: Nastąpił błąd krytyczny

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
pl: Wysłano wiadomość do "%s" w celu werfyfikacji, czy to naprawdę Twój adres email. Nowy adres email zostanie aktywowany po potwierdzeniu tej wiadomości.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
pl: Za pomocą formularza zapisu zażądano nowego konta dla użytkownika "%s".

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
pl: Nie można było otworzyć wyskakującego okienka. Twoja przeglądarka może blokować wyskakujące okienka.

en: Account signup request for "%s"
pl: Żądanie zapisania się dla "%s"

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Child Permission
pl: Dodaj uprawnienie potomne

en: Add New Permission
pl: Dodaj nowe uprawnienie

en: Add Permission
pl: Dodaj uprawnienie

en: Add a child permission to "%s"
pl: Dodaj uprawnienie potomne do "%s"

en: Add source
pl: Dodaj źródło

en: Add to address book:
pl: Dodaj do książki adresowej:

en: Add to my address book
pl: Dodaj do mojej ksiązki adresowej

en: Address
pl: Adres

en: Address Book
pl: Książka adresowa

en: Administration
pl: Administracja

en: All Authenticated Users
pl: Wszyscy uwierzytelnieni użytkownicy

en: All Permissions
pl: Wszystkie uprawnienia

en: An illegal value was specified.
pl: Została podana nieprawidłowa wartość.

en: Approve the account:
pl: Akceptuj konto:

en: April
pl: Kwiecień

en: August
pl: Sierpień

en: Available address books:
pl: Dostępne książki adresowe:

en: Birthday
pl: Data urodzenia

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Cell Phone
pl: Telefon komórkowy

en: Choose a password
pl: Podaj hasło

en: Choose a username
pl: Podaj nazwę użytkownika

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
pl: Wybierz kolejność książek adresowych do wyszukiwania przy rozwijaniu adresów.

en: Color Picker
pl: Wybierz kolor

en: Company
pl: Firma

en: Confirm new email address
pl: Potwierdź nowy adres email

en: Creator Permissions
pl: Uprawnienia autora

en: December
pl: Grudzień

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Permission
pl: Usuń uprawnienia

en: Delete permissions for "%s"
pl: Usuń uprawnienia dla "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
pl: Czy usunąć uprawnienia dla "%s" i wszystkie pod-uprawnienia?

en: Deny the account:
pl: Odrzuć konto:

en: Department
pl: Dział

en: Details
pl: Szczegóły

en: Details have been logged for the administrator.
pl: Szczegóły zostały zalogowane dla administratora.

en: Dial %s
pl: Wybierz %s

en: Dismiss
pl: Odrzuć

en: Do not delete
pl: Nie usuwaj

en: Domestic Address
pl: Adres domowy

en: Edit Permission
pl: Zmień uprawnienie

en: Edit permissions for "%s"
pl: Zmień uprawnienia dla "%s"

en: Email addresses to confirm not found.
pl: Nie znaleziono adresów email do potwierdzenia.

en: Emoticons
pl: Emotikony

en: Enter the letters below:
pl: Wprowadź litery poniżej:

en: Error
pl: Błąd

en: Fax
pl: Faks

en: February
pl: Luty

en: Fix ratio
pl: Popraw proporcje

en: Flip
pl: Odwróć

en: Fr
pl: Pt

en: Friday
pl: Piątek

en: Global Preferences
pl: Preferencje ogólne

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Grayscale
pl: Skala szarości

en: Groups
pl: Grupy

en: Guest Permissions
pl: Uprawnienia gościa

en: Help
pl: Pomoc

en: Home Address
pl: Adres domowy

en: Home Phone
pl: Telefon domowy

en: Individual Users
pl: Użytkownicy indywidualni

en: International Address
pl: Adres międzynarodowy

en: Invert selection
pl: Odwróć zaznaczenie

en: January
pl: Styczeń

en: July
pl: Lipiec

en: June
pl: Czerwiec

en: Keep original?
pl: Zachować oryginał?

en: Log in
pl: Zaloguj

en: Log out
pl: Wyloguj

en: MapQuest map
pl: Mapa MapQuest

en: March
pl: Marzec

en: May
pl: Maj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Mirror
pl: Kopia

en: Mo
pl: Pn

en: Monday
pl: Poniedziałek

en: Move down
pl: Przenieś w dół

en: Move up
pl: Przesuń w górę

en: Multimap UK map
pl: Multimap mapa UK

en: Name
pl: Nazwisko

en: Next>
pl: Następne>

en: No
pl: Nie

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
pl: Nie znaleziono klucza OAuth lub Secret dla API Twittera

en: No Sound
pl: Bez dźwięku

en: No address book selected.
pl: Nie wybrano książki adresowej.

en: No children can be added to this permission.
pl: Do tego uprawnienia nie można dodać uprawnień potomnych.

en: No configuration information specified for %s.
pl: Brak konfiguracji dla %s.

en: No valid email address found
pl: Nie znaleziono ważnego adresu email.

en: No values
pl: Nie ma wartości

en: Notes
pl: Notatki

en: November
pl: Listopad

en: Object
pl: Obiekt

en: October
pl: Październik

en: Parcel Address
pl: Adres paczki

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Phone
pl: Telefon

en: Photo
pl: Zdjęcie

en: Postal Address
pl: Adres pocztowy

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Preferences for %s
pl: Preferencje dla %s

en: Preferred Address
pl: Adres preferowany

en: Preview
pl: Podgląd

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove source
pl: Usuń źródło

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
pl: Wymagane "%s" nie jest wyspecyfikowane w konfiguracji %s.

en: Role
pl: Stanowisko

en: Rotate 180
pl: Obróć o 180 stopni

en: Rotate Left
pl: Obróć w lewo

en: Rotate Right
pl: Obróć w prawo

en: Sa
pl: So

en: Saturday
pl: Sobota

en: Select a date
pl: Wybierz datę

en: Select all
pl: Wybierz wszystko

en: Select an object
pl: Wybierz obiekt

en: Select none
pl: Nie wybieraj niczego

en: Select the identity you want to change:
pl: Wybierz tożsamość do zmiany:

en: Selected address books:
pl: Wybrane książki adresowe:

en: Send SMS
pl: Wyślij SMS

en: September
pl: Wrzesień

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Snooze...
pl: Drzemka...

en: Su
pl: N

en: Success
pl: Powodzenie

en: Sunday
pl: Niedziela

en: Th
pl: Cz

en: The History system is disabled.
pl: System historii jest wyłączony.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
pl: Adres email %s został dodany do twoich tożsamości. Możesz zamknąć to okno.

en: The encryption features require a secure web connection.
pl: Właściwości szyfrowania wymagają bezpiecznego połączenia WWW.

en: The file %s should contain a %s setting.
pl: Plik %s powinien zawierać ustawienie %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
pl: Plik %s powinien zawierać jakieś ustawienia %s.

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
pl: Pełny komunikat błędu został zapisany w dzienniku Horde, i jest pokazany poniżej jedynie administratorom. Użytkownicy, niebędący administratorami, nie zobaczą szczegółów błędu.

en: The identity "%s" has been deleted.
pl: Tożsamość "%s" została usunięta.

en: The new from address can't be verified, try again later:
pl: Nowy adres From nie może być zweryfikowany, spróbuj znowu później:

en: There are no email addresses to confirm.
pl: Nie ma adresów email do potwierdzenia.

en: There are no preferences available for this application.
pl: Nie ma żadnych dostępnych opcji.

en: There was an error importing the contact data:
pl: Wystąpił błąd poczas importowania danych kontaktu:

en: There was an error reading the contact data.
pl: Wystąpił błąd poczas czytania danych kontaktu.

en: This number must be non-zero.
pl: Ta liczba nie może być zerem.

en: This request cannot be completed because the link you followed or the form you submitted was only valid for %s minutes. Please try again now.
pl: Te żądanie nie może być zrealizowane, ponieważ łącznik, który wybrałeś, lub formularz, który przesłałeś, był ważny jedynie przez %s minut. Proszę teraz spróbować znów.

en: This system is currently deactivated.
pl: Ten system jest aktualnie nieaktywny.

en: This value must be a number.
pl: Ta wartość musi być liczbą.

en: Thursday
pl: Czwartek

en: Title
pl: Tytuł

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
pl: Aby wybrać wielokrotne pola przytrzymaj przycisk Ctrl (PC) lub Command (Mac) podczas klikania.

en: Tu
pl: Wt

en: Tuesday
pl: Wtorek

en: Update
pl: Uaktualnij

en: Upload
pl: Załaduj

en: User "%s" does not exist.
pl: Użytkownik "%s" nie istnieje.

en: User Preferences
pl: Preferencje Użytkownika

en: Username "%s" already exists.
pl: Użytkownik o nazwie "%s" już istnieje.

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: We
pl: Śr

en: We cannot verify that this request was really sent by you. It could be a malicious request. If you intended to perform this action, you can retry it now.
pl: Nie możemy zweryfikować, że te żądanie zostało naprawdę przesłane przez Ciebie. Mogłoby to być złośliwe żądanie. Jeśli zamierzałeś wykonać tę akcję, możesz teraz ją powtórzyć.

en: Wednesday
pl: Środa

en: Whereis Australia map
pl: Mapa Australii Whereis

en: Work Address
pl: Adres do pracy

en: Work Phone
pl: Tel. do pracy

en: YYYY
pl: RRRR

en: Yahoo! map
pl: Mapa Yahoo!

en: Yes
pl: Tak

en: You are not authenticated.
pl: Nie jesteś uwierzytelniony.

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
pl: Zażądano dodania adresu "%s" do listy twoich osobistych adresów emailowych.
    
    Przejdź do następującego linku, aby potwierdzić, że to naprawdę twój adres:
    %s
    
    Jeśli nie wiesz co oznacza ta wiadomość, możesz ją usunąć.

en: You must configure a VFS backend.
pl: Musisz skonfigurować backend VFS.

en: You must provide a setting for "%s".
pl: Musisz podać ustawienie dla "%s".

en: Your default identity has been changed.
pl: Twoja domyślna tożsamość została zmieniona.

en: Your default identity:
pl: Domyślna tożsamość:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
pl: Twoje preferencje zostały uaktualnione na czas trwania tej sesji.

en: Your preferences have been updated.
pl: Twoje ustawienia zostały uaktualnione.

en: [Hide Quoted Text]
pl: [Ukryj cytowany tekst]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
pl: [Pokaż cytowany tekst - %d linii]

en: _Home
pl: Początek

en: _Log in
pl: _Zaloguj

en: _Log out
pl: _Wyloguj

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: h:
pl: godz:

en: hh
pl: gg

en: type the password twice to confirm
pl: wpisz hasło dwa razy, by potwierdzić

en: w:
pl: S:
