Horde_Core - en to sk translation catalogue (239 entries)

en:  (Accesskey %s)
sk:  (Klávesová skratka %s)

en: "%s" is not configured in the Horde Registry.
sk: "%s" nie je nastavené v registri Horde.

en: %d contact was successfully added to your address book. | %d contacts were successfully added to your address book.
sk[0]: %d kontakt bol úspešne vložený do Vášho adresára.
sk[1]: %d kontakty boli úspešne vložené do Vášho adresára.
sk[2]: %d kontaktov bolo úspešne vložených do Vášho adresára.

en: %d day until your password expires. | %d days until your password expires.
sk[0]: %d deň do vypršania platnosti hesla.
sk[1]: %d dni do vypršania platnosti hesla.
sk[2]: %d dní do vypršania platnosti hesla.

en: -- select --
sk: -- vyberte si --

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: <Previous
sk: <Naspäť

en: A fatal error has occurred
sk: Vyskytla sa závažná chyba

en: A message has been sent to "%s" to verify that this is really your address. The new email address is activated as soon as you confirm this message.
sk: Na adresu "%s" bola odoslaná správa na kontrolu, či je to naozaj Vača adresa. Nová e-mailová adresa bude aktivovaná ihneď ako potvrdíte túto správu.

en: A new account for the user "%s" has been requested through the signup form.
sk: Pre používateľa "%s" bol pomocou prihlasovacieho formulára vyžiadaný nový účet.

en: A popup window could not be opened. Your browser may be blocking popups.
sk: Vyskakovacie okno nemohlo byť otvorené. Váš prehliadač možno blokuje vyskakovacie okná.

en: Account signup request for "%s"
sk: Žiadosť o používateľský účet "%s"

en: Add
sk: Pridať

en: Add Child Permission
sk: Pridať podprávo

en: Add New Permission
sk: Pridať nové právo

en: Add Permission
sk: Pridať nové právo

en: Add a child permission to "%s"
sk: Pridať pod-právo do "%s"

en: Add source
sk: Pridať zdroj

en: Add to address book:
sk: Pridať do adresára:

en: Add to my address book
sk: Pridať do môjho adresára

en: Address
sk: Adresa

en: Address Book
sk: Adresár

en: Admin authentication requested, but no admin users defined in configuration.
sk: Vyžiadali ste administrátorský prístup avšak žiadne administrátorské kontá nie su nakonfigurované.

en: Administration
sk: Administrácia

en: All Authenticated Users
sk: Všetci overení používatelia

en: All Permissions
sk: Všetky práva

en: An illegal value was specified.
sk: Bola zadaná neplatná hodnota

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Approve the account:
sk: Potvrdiť používateľský účet:

en: April
sk: Apríl

en: Available address books:
sk: Dostupné adresáre:

en: Back
sk: Naspäť

en: Birthday
sk: Narodeniny

en: Block "%s" of application "%s" not found.
sk: Blok "%s" z aplikácie "%s" nebol nájdený.

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cell Phone
sk: Mobilný telefón

en: Choose a password
sk: Zvoľte si heslo

en: Choose a username
sk: Zvoľte si používateľské meno

en: Choose the order of address books to search when expanding addresses.
sk: Vyberte poradie adresárov použitých na hľadanie pri rozbaľovaní adries.

en: Click to add caption...
sk: Kliknite pre pridanie popisku...

en: Close
sk: Zavrieť

en: Color Picker
sk: Výber farby

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Confirm new email address
sk: Potvrdiť novú e-mailovú adresu

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Could not save the backup configuration file %s.
sk: Nepodarilo sa uložiť záložný súbor s konfiguráciou %s.

en: Creator Permissions
sk: Práva tvorcu

en: Delete
sk: Vymazať

en: Delete Permission
sk: Vymazať právo

en: Delete permissions for "%s"
sk: Vymazať práva pre "%s"

en: Delete permissions for "%s" and any sub-permissions?
sk: Naozaj chcete vymazať práva a všetky podpráva pre "%s"?

en: Deny the account:
sk: Odmietnuť používateľský účet:

en: Department
sk: Oddelenie

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Details have been logged for the administrator.
sk: Detaily boli zaznamenané pre administrátora.

en: Dial %s
sk: Vytočiť %s

en: Dismiss
sk: Odvolať

en: Do not delete
sk: Nevymazať

en: Domestic Address
sk: Domáca adresa

en: Edit
sk: Updaviť

en: Edit Permission
sk: Upraviť právo

en: Edit permissions for "%s"
sk: Upraviť práva pre "%s"

en: Email addresses to confirm not found.
sk: E-mailová adresa na potvrdenie nebola nájdená.

en: Emoticons
sk: Emotikony

en: End forwarded message
sk: Koniec preposlanej správy

en: Enter the letters below:
sk: Zadajte písmená nižšie:

en: Error
sk: Chyba

en: Error when communicating with the server.
sk: Chyba pri komunikácii so serverom.

en: Expand
sk: Rozšíriť

en: February
sk: Február

en: Fix ratio
sk: Pevný pomer

en: Flip
sk: Otočiť

en: Forwarded message
sk: Preposlaná správa

en: Forwarded message from %s
sk: Preposlaná správa od %s

en: Fr
sk: Pia

en: Friday
sk: Piatok

en: Global Preferences
sk: Všeobecné nastavenia

en: Grayscale
sk: Odtiene šedej

en: Groups
sk: Skupiny

en: Guest Permissions
sk: Práva anonymných používateľov

en: Help
sk: Pomocník

en: Help file not found.
sk: Súbor s pomocou nebol nájdený.

en: Home Address
sk: Domáca adresa

en: Home Phone
sk: Telefón domov

en: Inbox
sk: Prijaté správy

en: Individual Users
sk: Jednotliví používatelia

en: Inline
sk: V prehliadači

en: International Address
sk: Medzinárodná adresa

en: Invert selection
sk: Invertovať výber

en: January
sk: Január

en: July
sk: Júl

en: June
sk: Jún

en: Keep original?
sk: Ponechať originál?

en: Log out
sk: Odhlásiť sa

en: MapQuest map
sk: Mapa MapQuest

en: March
sk: Marec

en: May
sk: Máj

en: Message
sk: Správa

en: Mirror
sk: Zrkadlovo obrátiť

en: Mo
sk: Pon

en: Monday
sk: Pondelok

en: Move Down
sk: Presunúť dolu

en: Move Left
sk: Presunúť vľavo

en: Move Right
sk: Presunúť vpravo

en: Move Up
sk: Presunúť hore

en: Move down
sk: Presunúť dolu

en: Move up
sk: Presunúť hore

en: Name
sk: Meno

en: Next>
sk: Ďalej>

en: No
sk: Nie

en: No Alerts
sk: Žiadne upozornenia

en: No OAuth Key or Secret found for the Twitter API
sk: Nebol nájdený kľúč OAuth alebo secret  pre API Twitter

en: No Sound
sk: Bez zvuku

en: No address book selected.
sk: Žiaden adresár nebol vybraný.

en: No children can be added to this permission.
sk: K tomuto právu nemožno pridať žiadne podriadené práva.

en: No configuration information specified for %s.
sk: Pre %s nebola určená konfigurácia.

en: No message body text
sk: Žiaden text v tele správy

en: No valid email address found
sk: Nebola nájdená žiadna platná e-mailová adresa

en: No values
sk: Žiadne hodnoty

en: Not an admin
sk: Nie je admin

en: Notes
sk: Poznámky

en: Object
sk: Objekt

en: October
sk: Október

en: Out Of Office
sk: Mimo pracovisko

en: Parcel Address
sk: Adresa pre balíky

en: Permission
sk: Právo

en: Permission denied.
sk: Oprávnenie odopreté.

en: Permissions
sk: Práva

en: Phone
sk: Telefón

en: Photo
sk: Fotografia

en: Play a sound?
sk: Prehrať zvuk?

en: Postal Address
sk: Poštová adresa

en: Preferences
sk: Nastavenia

en: Preferences for %s
sk: Nastavenia pre %s

en: Preferred Address
sk: Preferovaná adresa

en: Preview
sk: Ukážka

en: Problem
sk: Problém

en: Quoted
sk: Citovaný

en: Quoting %s
sk: Citát %s

en: Really delete this block?
sk: Naozaj zmazať tento blok?

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove source
sk: Odstrániť zdroj

en: Required "%s" not specified in %s configuration.
sk: V konfigurácii %s nie je zadaná požadovaná položka "%s".

en: Reset
sk: Vymazať formulár

en: Role
sk: Rola

en: Rotate 180
sk: Otočiť o 180

en: Rotate Left
sk: Otočiť vľavo

en: Rotate Right
sk: Otočiť vpravo

en: Sa
sk: So

en: Saturday
sk: Sobota

en: Script must be run from the command line
sk: Skript musí byť spustený cez príkazový riadok

en: Select a date
sk: Vyberte dátum

en: Select all
sk: Vyberte všetko

en: Select an object
sk: Vyberte objekt

en: Select none
sk: Nevybrať nič

en: Select the identity you want to change:
sk: Vyberte identitu, ktorú chcete zmeniť:

en: Select...
sk: vybrať...

en: Selected address books:
sk: Vybrané adresáre:

en: Send SMS
sk: Poslať SMS

en: Sent
sk: Odoslané

en: Shrink
sk: Zmenšiť

en: Sign up
sk: Zaregistrovať sa

en: Sign up for an account
sk: Získať prístupový účet

en: Snooze...
sk: Odložiť...

en: Su
sk: Ne

en: Success
sk: Úspech

en: Successfully saved the backup configuration file %s.
sk: Záložný súbor s konfiguráciou %s bol úspešne uložený.

en: Successfully wrote %s
sk: Úspešne uložené: %s

en: Sunday
sk: Nedeľa

en: Tasks
sk: Úlohy

en: Th
sk: Št

en: The History system is disabled.
sk: Systém histórie je vypnutý.

en: The connection to the server has been restored.
sk: Spojenie so serverom bolo opätovne nadviazané.

en: The email address %s has been added to your identities. You can close this window now.
sk: E-mailová adresa %s bola pridaná do Vaších identít. Toto okno môžete zavrieť.

en: The encryption features require a secure web connection.
sk: Šifrovanie vyžaduje bezpečné pripojenie (https).

en: The file %s should contain a %s setting.
sk: Súbor %s by mal obsahovať nastavenie %s.

en: The file %s should contain some %s settings.
sk: Súbor %s by mal obsahovať niektoré nastavenia %s.

en: The following applications encountered errors removing user data: %s
sk: Tieto aplikácie ohlásili chyby pri odstraňovaní používateľských dát: %s

en: The full error message is logged in Horde's log file, and is shown below only to administrators. Non-administrative users will not see error details.
sk: Úplná správa o chybe bola zaznamenaná do logového súboru Horde a je nižšie zobrazená iba administrátorom. Ostatným užívateľom podrobnosti chyby zobrazené nie sú.

en: The identity "%s" has been deleted.
sk: Identita "%s" bola vymazaná.

en: The new from address can't be verified, try again later:
sk: Nová adresa odosielateľa nemohla byť overená, skúste neskôr:

en: The preference "%s" could not be saved because its data exceeds the maximum allowable size
sk: Nastavenie "%s" nemohlo byť uložené, lebo jeho dáta presahujú maximálnu povolenú veľkosť

en: The preferences backend is currently unavailable and your preferences have not been loaded. You may continue to use the system with default preferences.
sk: Backend nastavení je momentálne nedostupný a Vaše nastavenia s anenahrali. Môžete pokračovať s použitím štandardných systémových nastavení.

en: There are no email addresses to confirm.
sk: Žiadne e-mailové adresy na potvrdenie.

en: There are no preferences available for this application.
sk: Pre túto aplikáciu nie sú k dispozícii žiadne nastavenia.

en: There has been no contact with the server for several minutes. The server may be temporarily unavailable or network problems may be interrupting your session. You will not see any updates until the connection is restored.
sk: So serverom sa už niekoľko minút nepodarilo nadviazať kontakt. Server môže byť dočasne nedostupný alebo nastali problémy so sieťou. Pokiaľ nedôjde k opätovnému nadviazaniu spojenie, nebudú vykonané žiadne aktualizácie.

en: There was an error importing the contact data:
sk: Nastala chyba pri importe údajov kontaktu:

en: There was an error reading the contact data.
sk: Nastala chyba pri čítaní údajov o kontakte.

en: There were errors encountered while updating your preferences.
sk: Pri aktualizovaní Vaších nastavení sa vyskytli chyby.

en: This is the notification log.
sk: Toto je záznam upozornení.

en: This system is currently deactivated.
sk: Systém je momentálne deaktivovaný.

en: This value must be a number.
sk: Táto hodnota musí byť číselná.

en: This value must be non-zero.
sk: Hodnota musí byť vyššia ako nula.

en: Thursday
sk: Štvrtok

en: Title
sk: Titulok

en: To select multiple items, hold down the Control (PC) or Command (Mac) key while clicking.
sk: Pre výber viacerých položiek držte počas klikania klávesu Control (PC) alebo Command (Mac).

en: Toggle Alerts Log
sk: Zapnúť / Vypnúť log upozornení

en: Trash
sk: Kôš

en: Tu
sk: Ut

en: Tuesday
sk: Utorok

en: Type your password twice to confirm
sk: Pre potvrdenie zadajte heslo dvakrát

en: Update
sk: Aktualizácia

en: Upload
sk: Nahrať

en: User "%s" does not exist.
sk: Používateľ "%s" neexistuje

en: User Preferences
sk: Používateľské nastavenia

en: Username "%s" already exists.
sk: Používateľské meno "%s" už existuje.

en: Warning
sk: Varovanie

en: We
sk: St

en: Weather support not configured.
sk: Podpora pre zobrazovanie počasia nie je nakonfigurovaná.

en: Wednesday
sk: Streda

en: Whereis Australia map
sk: Whereis mapa Austrálie

en: Work Address
sk: Adresa do práce

en: Work Phone
sk: Telefón do práce

en: Yes
sk: Ano

en: You are not allowed to create more than %d block. | You are not allowed to create more than %d blocks.
sk[0]: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d blok.
sk[1]: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d bloky.
sk[2]: Nemáte právo vytvoriť viac ako %d blokov.

en: You are not allowed to remove user data.
sk: Nemáte oprávnenie na vymazanie používateľských údajov.

en: You are using an old, unsupported version of Internet Explorer. You need at least Internet Explorer 8. If you already run IE8 or higher, disable the Compatibility View. Minimal view will be used until you upgrade your browser.
sk: Používate starú, nepodporovanú verziu prehliadača Internet Explorer. Potrebujete aspoň Internet Explorer 8. Ak už používate IE8, vypnite Compatibility View. Pokiaľ prehliadač neaktualizujete, bude dostupný len minimalistický režim.

en: You can snooze it for %s or %s dismiss %s it entirely
sk: Možete odložiť o %s alebo viac %s nepripomínať %s

en: You have requested to add the email address "%s" to the list of your personal email addresses.
    
    Go to the following link to confirm that this is really your address:
    %s
    
    If you don't know what this message means, you can delete it.
sk: Požiadali ste o pridanie e-mailovej adresy "%s" do zoznamu Vaších osobných e-mailových adries.
    
    Kliknite na nasledujúci odkaz pre potvrdenie, že je to naozaj Vaša adresa:
    %s
    
    Ak neviete, čo táto správa znamená, môžete ju vymazať.

en: You must configure a VFS backend.
sk: Musíte nastaviť backend pre VFS.

en: You must provide a setting for "%s".
sk: Musíte zadať nastavenie pre "%s".

en: Your browser does not support javascript. Using minimal view instead.
sk: Váš prehliadač nepodporuje javascript. Použije sa minimalistický režim.

en: Your browser does not support the dynamic view. Using basic view instead.
sk: Váš prehliadač je na zobrazenie dynamického režimu príliš starý. Použije sa základný režim.

en: Your browser does not support the dynamic view. Using minimal view instead.
sk: Váš prehliadač je na zobrazenie dynamického režimu príliš starý. Použije sa minimalistický režim.

en: Your default identity has been changed.
sk: Vaša prednastavená identita bola zmenená.

en: Your default identity:
sk: Prednastavená identita:

en: Your preferences have been updated for the duration of this session.
sk: Vaše nastavenia boli aktualizované pre túto reláciu.

en: Your preferences have been updated.
sk: Vaše nastavenia boli aktualizované.

en: [Hide Quoted Text]
sk: [Skryť citovaný text]

en: [No Label]
sk: [bez nadpisu]

en: [Show Quoted Text - %d lines]
sk: [Zobraziť citovaný text - %d riadkov]

en: h:
sk: v:

en: loading
sk: nahráva sa

en: w:
sk: š:
