Horde_Crypt - en to ca translation catalogue (84 entries)

en: %s Fingerprint
ca: Empremta dactilar %s

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
ca: Es necessita una clau PGP pública per verificar un missatge signat.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
ca: Es necessiten una clau PGP pública, una clau PGP privada i una contrasenya per signar un missatge.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
ca: Es necessiten una clau S/MIME pública, una clau S/MIME privada i una contrasenya per desxifrar un missatge.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
ca: Es necessiten una clau S/MIME pública, una clau S/MIME privada i una contrasenya per signar un missatge.

en: CRL Distribution Points
ca: Punts de distribució de CRL

en: Certificate Details
ca: Detalls del certificat

en: Certificate Owner
ca: Titular del certificat

en: Certificate Policies
ca: Polítiques de certificació

en: Comment
ca: Comentari

en: Common Name
ca: Nom comú

en: Connection refused to the public keyserver.
ca: S'ha rebutjat la connexió al servidor de claus públiques.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
ca: S'ha rebutjat la connexió al servidor de claus públiques. Raó: %s (%s)

en: Could not S/MIME encrypt message.
ca: No es pot xifrar el missatge amb S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
ca: No es pot signar el missatge amb S/MIME.

en: Could not decrypt S/MIME data.
ca: No s'ha pogut desxifrar les dades S/MIME.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
ca: No s'ha pogut determinar l'adreça electrònica del destinatari.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
ca: No s'ha pogut obtenir una clau pública del servidor de claus.

en: Country
ca: País

en: E-Mail
ca: Correu electrònic

en: Email Address
ca: Adreça electrònica

en: Expiration Date
ca: Data de venciment

en: Given Name
ca: Nom de pila

en: Hash-Algorithm
ca: Algorisme de hash

en: Issuer
ca: Emissor

en: Key Creation
ca: Creació de claus

en: Key Fingerprint
ca: Empremta digital de la clau

en: Key Length
ca: Longitud de la clau

en: Key Type
ca: Tipus de clau

en: Key Usage
ca: Ús de la clau

en: Key already exists on the public keyserver.
ca: Ja existeix una clau en el servidor de claus públiques.

en: Location
ca: Ubicació

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
ca: El missatge ha estat verificat correctament, però no s'ha pogut verificar el certificat el signant.

en: Modulus
ca: Mòdul

en: Name
ca: Nom

en: Netscape Base URL
ca: URL base de Netscape

en: Netscape CA Revocation URL
ca: URL de revocació de CA de Netscape

en: Netscape CA policy URL
ca: URL de polítiques de CA de Netscape

en: Netscape Renewal URL
ca: URL de renovació de Netscape

en: Netscape Revocation URL
ca: URL de revocació de Netscape

en: Netscape SSL server name
ca: Nom del servidor SSL de Netscape

en: Netscape certificate comment
ca: Comentari del certificat de Netscape

en: Netscape certificate type
ca: Tipus de certificat de Netscape

en: Never
ca: Mai

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
ca: No s'ha indicat la via d'accés al binari OpenSSL. Cal el binari OpenSSL per treballar amb les dades PKCS 12.

en: None
ca: Cap

en: Not After
ca: No després

en: Not Before
ca: No abans

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
ca: Error OpenSSL: no s'han pogut extreure les dades de la part S/MIME signada.

en: Organisation
ca: Organització

en: Organisational Unit
ca: Unitat organitzativa

en: PGP Digital Signature
ca: Signatura digital PGP

en: PGP Encrypted Data
ca: Dades xifrades amb PGP

en: PGP Public Key
ca: Clau PGP pública

en: PGP Signed/Encrypted Data
ca: Dades signades/xifrades amb PGP

en: Password incorrect
ca: Contrasenya incorrecta

en: Private Key
ca: Clau privada

en: Public Key
ca: Clau pública

en: Public Key Algorithm
ca: Algorisme de clau pública

en: Public Key Info
ca: Informació de clau pública

en: Public/Private keypair not generated successfully.
ca: No s'ha generat correctament la parella de claus pública/privada

en: RSA Public Key (%d bit)
ca: Clau pública RSA (%d bit)

en: S/MIME Cryptographic Signature
ca: Signatura criptogràfica amb S/MIME

en: S/MIME Encrypted Message
ca: Missatge xifrat amb S/MIME

en: Serial Number
ca: Número de sèrie

en: Signature
ca: Signatura

en: Signature Algorithm
ca: Algorisme de signatura

en: State or Province
ca: Estat o província

en: Street Address
ca: Adreça particular

en: Surname
ca: Cognom

en: Telephone Number
ca: Número de telèfon

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
ca: Es necessita el bloc de signatures PGP separat per verificar el missatge signat.

en: Unable to extract certificate details
ca: No s'ha pogut extreure els detalls del certificat.

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Unsupported Extension
ca: Extensió no implementada

en: Validity
ca: Validesa

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
ca: Ha fallat la verificació: és possible que s'hagi alterat el missatge.

en: Version
ca: Versió

en: X509v3 Basic Constraints
ca: Limitacions bàsiques X509v3

en: X509v3 Extended Key Usage
ca: Ús de la clau estesa x509v3

en: X509v3 Subject Alternative Name
ca: Nom alternatiu d'assumpte X509v3

en: X509v3 Subject Key Identifier
ca: Identificador de clau d'assumpte X509v3

en: X509v3 extensions
ca: Extensions X508v3

en: not yet implemented
ca: encara no s'ha implementat
