Horde_Crypt - en to cs translation catalogue (82 entries)

en: %s Fingerprint
cs: %s otisk

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
cs: Pro verifikaci podepsané zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
cs: Pro podepsání zprávy je nutno použít veřejný PGP klíč, privátní PGP klíč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
cs: Pro dešifrování zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč, privátní S/MIME klíč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
cs: Pro podepsání zprávy je nutno použít veřejný S/MIME klíč, privátní S/MIME klíč a heslo.

en: CRL Distribution Points
cs: CRL distribuční body

en: Certificate Details
cs: Podrobnosti certifikátu

en: Certificate Owner
cs: Vlastník certifikátu

en: Certificate Policies
cs: Podmínky certifikátu

en: Comment
cs: Poznámka

en: Common Name
cs: Obecné jméno

en: Connection refused to the public keyserver.
cs: Bylo zamítnuto spojení s veřejným klíčovým serverem.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
cs: Bylo zamítnuto spojení s veřejným klíčovým serverem. Důvod : %s (%s)

en: Could not PGP encrypt message:
cs: Zprávu nelze šifrovat pomocí PGP:

en: Could not PGP sign message:
cs: Zprávu nelze podepsat pomocí PGP:

en: Could not S/MIME encrypt message.
cs: Zprávu nelze šifrovat pomocí S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
cs: Zprávu nelze podepsat pomocí S/MIME.

en: Could not decrypt PGP data:
cs: Nelze dešifrovat PGP data:

en: Could not decrypt S/MIME data.
cs: Nelze dešifrovat S/MIME data.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
cs: Nelze zjistit e-mailovou adresu příjemce.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
cs: Nelze získat veřejný klíč z klíčového serveru.

en: Country
cs: Země

en: E-Mail
cs: E-mail

en: Email Address
cs: Emailová adresa

en: Expiration Date
cs: Datum pro konec platnosti

en: Given Name
cs: Křestní jméno

en: Hash-Algorithm
cs: Hash-algoritmus

en: Issuer
cs: Poskytovatel

en: Key Creation
cs: Vytvoření klíče

en: Key Fingerprint
cs: Vytvoření otisku klíče

en: Key Length
cs: Délka klíče

en: Key Type
cs: Typ klíče

en: Key Usage
cs: Užití klíče

en: Key already exists on the public keyserver.
cs: Klíč již existuje na veřejném klíčovém serveru.

en: Location
cs: Místo

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
cs: Zpráva byla ověřena v pořádku, ale nelze ověřit podpisový certifikát.

en: Modulus
cs: Modul

en: Name
cs: Jméno

en: Netscape SSL server name
cs: Jméno Netscape SSL serveru

en: Netscape certificate comment
cs: Poznámka k certifikátu Netscapu

en: Netscape certificate type
cs: Typ certifikátu Netscapu

en: Never
cs: Nikdy

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
cs: Nebyla poskytnuta cesta k binárnímu souboru OpenSSL. Binární soubor OpenSSL je zapotřebí pro práci s PKCS 12 daty.

en: None
cs: Žádný

en: Not After
cs: Není po

en: Not Before
cs: Není před

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
cs: Chyba OpenSSL: Nelze získat data z podepsané části S/MIME.

en: Organisation
cs: Organizace

en: Organisational Unit
cs: Organizační jednotka

en: PGP Digital Signature
cs: PGP digitální podpis

en: PGP Encrypted Data
cs: PGP šifrovaná data

en: PGP Public Key
cs: Veřejný PGP klíč

en: PGP Signed/Encrypted Data
cs: Data podepsaná/šifrovaná pomocí PGP

en: Password incorrect
cs: Nesprávné heslo

en: Private Key
cs: Privátní klíč

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Public Key Algorithm
cs: Algoritmus pro veřejný klíč

en: Public Key Info
cs: Veřejný klíč

en: Public/Private keypair not generated successfully.
cs: Veřejný/privátní klíčový pár nebyl úspěšně vytvořen.

en: RSA Public Key (%d bit)
cs: RSA veřejný klíč (%d bitů)

en: S/MIME Cryptographic Signature
cs: S/MIME šifrovaný podpis

en: S/MIME Encrypted Message
cs: S/MIME šifrovaná zpráva

en: Serial Number
cs: Sériové číslo

en: Signature
cs: Podpis

en: Signature Algorithm
cs: Algoritmus pro podpis

en: State or Province
cs: Stát či provincie

en: Street Address
cs: Ulice

en: Surname
cs: Příjmení

en: Telephone Number
cs: Telefonní číslo

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
cs: K ověření podepsané zprávy je třeba oddělený blok s PGP podpisem.

en: Unable to extract certificate details
cs: Nelze zjistit podrobnosti o certifikátu.

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unsupported Extension
cs: Nepodporovaná přípona

en: Validity
cs: Platnost

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
cs: Selhala verifikace - tato zpráva mohla být zfalšována.

en: Version
cs: Verze

en: X509v3 Basic Constraints
cs: X509v3 základní omezení

en: X509v3 Extended Key Usage
cs: X509v3 rozšířené použití klíče

en: X509v3 Subject Alternative Name
cs: X509v3 alternativní jméno osoby

en: X509v3 Subject Key Identifier
cs: X509v3 identifikátor klíče

en: X509v3 extensions
cs: X509v3 rozšíření

en: not yet implemented
cs: není dosud implementováno
