Horde_Crypt - en to et translation catalogue (98 entries)

en: %s Fingerprint
et: %s sõrmejälg

en: A passphrase is required to decrypt a message.
et: Kirja dekrüpteerimiseks on vajalik parool.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
et: Allkirja kontrollimiseks on vaja avalikku PGP võtit.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
et: Kirja allkirjastamiseks on vaja avalikku PGP võtit, salajast PGP võtit ja salasõna.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
et: Kirja krüpteerimiseks on vaja avalikku S/MIME võtit.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
et: Krüpteeritud kirja avamiseks on vaja avalikku S/MIME võtit, salajast S/MIME võtit ja salasõna.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
et: Kirja allkirjastamiseks on vaja avalikku S/MIME võtit, salajast S/MIME võtit ja salasõna.

en: CRL Distribution Points
et: Tühistusnimekirja jaotuspunktid

en: Certificate Details
et: Sertifikaadi üksikasjad

en: Certificate Owner
et: Sertifikaadi omanik

en: Certificate Policies
et: Sertifikaadi poliitikad

en: Comment
et: Kommentaar

en: Common Name
et: Lihtnimi

en: Connection refused to the public keyserver.
et: Avalik võtmeserver ei anna ühendust.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
et: Avalik võtmeserver ei anna ühendust. Põhjus: %s (%s)

en: Could not PGP encrypt message:
et: Ei saanud kirja PGPga krüpteerida:

en: Could not PGP sign message:
et: Ei saanud kirja PGPga allkirjastada:

en: Could not S/MIME encrypt message.
et: Ei saanud kirja S/MIMEga krüpteerida.

en: Could not S/MIME sign message.
et: Ei saanud kirja S/MIMEga allkirjastada.

en: Could not decrypt PGP data:
et: Ei saanud PGP andmeid dekrüpteerida:

en: Could not decrypt S/MIME data.
et: Ei saanud S/MIME andmeid dekrüpteerida.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
et: Ei suutnud välja selgitada adressaadi e-posti aadress.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
et: Ei saanud võtmeserverist avalikku võtit kätte.

en: Country
et: Riik

en: E-Mail
et: E-post

en: Email Address
et: E-posti Aadress

en: Error while talking to pgp binary.
et: Viga pgp programmiga suhtlemisel.

en: Error while talking to smime binary.
et: Viga smime programmiga suhtlemisel.

en: Expiration Date
et: Aegumise kuupäev

en: Exponent
et: Eksponent

en: Given Name
et: Eesnimi

en: Hash-Algorithm
et: Räsialgoritm

en: Issuer
et: Väljaandja

en: Key Creation
et: Võtme loomine

en: Key Fingerprint
et: Võtme sõrmejälg

en: Key ID
et: Võtme ID

en: Key Length
et: Võtme pikkus

en: Key Type
et: Võtme tüüp

en: Key Usage
et: Võtme kasutus

en: Key already exists on the public keyserver.
et: Võti on avalikus serveris juba olemas.

en: Location
et: Asukoht

en: Message verified successfully but the signer's certificate could not be verified.
et: Kiri on edukalt kontrollitud, ent allkirjastaja sertifikaati ei saanud kontrollida.

en: Message verified successfully.
et: Kiri edukalt kontrollitud.

en: Modulus
et: Jääk

en: Name
et: Nimi

en: Netscape Base URL
et: Netscape Baas URL

en: Netscape CA Revocation URL
et: Netscape CA tühistuse URL

en: Netscape CA policy URL
et: Netscape CA poliisi URL

en: Netscape Renewal URL
et: Netscape uuenduse URL

en: Netscape Revocation URL
et: Netscape tühistuse URL

en: Netscape SSL server name
et: Netscape SSL serveri nimi

en: Netscape certificate comment
et: Netscape sertifikaadi kommentaar

en: Netscape certificate type
et: Netscape sertifikaadi tüüp

en: Never
et: Mitte kunagi

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
et: OpenSSL programmi asukoht ei ole määratud. OpenSSL programm on vajalik PKCS#12 andmetega töötamiseks.

en: None
et: Määramata

en: Not After
et: Mitte hiljem kui

en: Not Before
et: Mitte varem kui

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
et: OpenSSL viga: Andmete eraldamine allkirjastatud S/MIME osast nurjus.

en: Organisation
et: Organisatsioon

en: Organisational Unit
et: Allüksus

en: PGP Digital Signature
et: PGP digitaalallkiri

en: PGP Encrypted Data
et: PGP krüpteeritud andmed

en: PGP Public Key
et: PGP avalik võti

en: PGP Signed/Encrypted Data
et: PGP allkirjastatud/krüpteeritud andmed

en: Password incorrect
et: Vale salasõna

en: Private Key
et: Salajane võti

en: Public Key
et: Avalik võti

en: Public Key Algorithm
et: Avaliku võtme algoritm

en: Public Key Info
et: Avaliku võtme info

en: Public/Private keypair not generated successfully.
et: Võtmepaari genereerimine ei õnnestunud.

en: RSA Public Key (%d bit)
et: RSA avalik võti (%d bitti)

en: Returned error message:
et: Tagastatud veateade:

en: Revocation key not generated successfully.
et: Tühistus võtme genereerimine ei õnnestunud.

en: S/MIME Cryptographic Signature
et: S/MIME krüptograafiline allkiri

en: S/MIME Encrypted Message
et: S/MIME krüpteeritud kiri

en: Serial Number
et: Järjenumber

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature Algorithm
et: Allkirja algoritm

en: State or Province
et: Osariik või maakond

en: Street Address
et: Tänav ja maja

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Telephone Number
et: Telefoninumber

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
et: Allkirjastatud kirja kontrollimiseks on vaja eraldi PGP allkirjablokki.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_Smime:: class.
et: Horde_Crypt_smime:: klass vajab openssl moodulit.

en: Unable to extract certificate details
et: Ei saa kätte sertifikaadi üksikasju

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unsupported Extension
et: Toetamata laiendus

en: Validity
et: Kehtivus

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
et: Kontrollimine ebaõnnestus - juhtus tundmatu viga.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
et: Kontrollimine nurjus - see kiri võib olla pahatahtlikult muudetud.

en: Version
et: Järjenumber

en: X509v3 Basic Constraints
et: X509v3 põhilised piirangud

en: X509v3 Extended Key Usage
et: X509v3 võtme laiendatud kasutus

en: X509v3 Subject Alternative Name
et: X509v3 subjekti alternatiivne nimi

en: X509v3 Subject Key Identifier
et: X509v3 subjekti võtme identifikaator

en: X509v3 extensions
et: X509v3 laiendused

en: not yet implemented
et: pole veel teostatud
