Horde_Crypt - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Certificate Details
eu: Ziurtagiriaren xehetasunak

en: Certificate Owner
eu: Ziurtagiriaren jabea

en: Certificate Policies
eu: Ziurtagiriaren gidalerroak

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Common Name
eu: Izen arrunta

en: Country
eu: Herrialdea

en: Description
eu: Azalpena

en: E-Mail
eu: Posta hel.

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Key Creation
eu: Gakoaren sortzea

en: Key ID
eu: Gakoaren IDa

en: Key Length
eu: Gakoaren luzera

en: Key Type
eu: Gakoaren mota

en: Key Usage
eu: Gakoaren erabilpena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Name
eu: Izena

en: Never
eu: Inoiz ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Organisation
eu: Erakundea

en: PGP Public Key
eu: PGP gako publikoa

en: Password incorrect
eu: Pasahitza ez da zuzena

en: Private Key
eu: Gako pribatua

en: Public Key
eu: Gako publikoa

en: State or Province
eu: Herrialdea edo probintzia

en: Street Address
eu: Kale-helbidea

en: Surname
eu: Abizena

en: Telephone Number
eu: Telefono zenbakia

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Version
eu: Bertsioa

en: not yet implemented
eu: ez da inplementatu oraindik
