Horde_Crypt - en to hu translation catalogue (79 entries)

en: A passphrase is required to decrypt a message.
hu: Egy jelmondat szükséges a titkosítás visszafejtéséhez.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
hu: A digitális aláírás ellenőrzéséhez egy nyilvános PGP kulcs szükséges.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
hu: A digitális aláíráshoz egy nyilvános PGP kulcs, egy titkos PGP kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
hu: A titkosításhoz egy nyilvános S/MIME kulcs szükséges.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
hu: A titkosítás dekódolásához egy nyilvános S/MIME kulcs, egy titkos S/MIME kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
hu: A digitális aláíráshoz egy nyilvános S/MIME kulcs, egy titkos S/MIME kulcs és egy jelmondat szükséges.

en: CRL Distribution Points
hu: A tanúsítványvisszavonási listák (CRL) címei

en: Certificate Details
hu: A tanúsítvány részletei

en: Certificate Owner
hu: A tanúsítvány tulajdonosa

en: Certificate Policies
hu: Tanúsítványfelhasználási irányelvek

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Common Name
hu: Név, elnevezés

en: Could not PGP encrypt message:
hu: Nem sikerült PGP-vel titkosítani a levelet:

en: Could not PGP sign message:
hu: A levelet nem sikerült PGP aláírással ellátni:

en: Could not S/MIME encrypt message.
hu: A levelet nem sikerült az S/MIME szabvány szerint titkosítani.

en: Could not S/MIME sign message.
hu: A levelet nem sikerült S/MIME aláírással ellátni.

en: Could not decrypt PGP data:
hu: Az adatok PGP titkosításból történő dekódolása nem sikerült:

en: Could not decrypt S/MIME data.
hu: Az adatok S/MIME titkosításból történő dekódolása nem sikerült.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
hu: Nem sikerült megállapítani a címzett email címét.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
hu: A nyilvános kulcsot nem sikerült megszerezni a kulcsszerverről.

en: Country
hu: Ország

en: Description
hu: Leírás

en: E-Mail
hu: Email

en: Email Address
hu: Emailcím

en: Error parsing S/MIME certficate: %s
hu: Hiba történt az S/MIME tanúsítvány olvasásakor: %s

en: Error while talking to pgp binary.
hu: Hiba történt a pgp program futtatásakor.

en: Error while talking to smime binary.
hu: Hiba történt az smime program futtatásakor.

en: Expiration Date
hu: Az érvényesség lejárata

en: Given Name
hu: Keresztnév

en: Hash-Algorithm
hu: Hash algoritmus

en: Issuer
hu: A tanúsítvány kiadója

en: Key Creation
hu: Kulcs létrehozása

en: Key Fingerprint
hu: A kulcs lenyomata

en: Key ID
hu: Kulcsazonosító

en: Key Length
hu: Kulcshossz

en: Key Type
hu: Kulcstípus

en: Key Usage
hu: A kulcs használata

en: Key already exists on the public keyserver.
hu: A kulcs már létezik a nyilvános kulcsszerveren.

en: Location
hu: Hely

en: Message verified successfully but the signer's certificate could not be verified.
hu: A digitálisan aláírt üzenet hiteles, de az aláíró tanúsítványát nem sikerült ellenőrizni.

en: Message verified successfully.
hu: A levél digitális aláírása érvényes.

en: Name
hu: Név

en: Never
hu: Soha

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
hu: Nincs megadva az OpenSSL program elérési útvonala. Az OpenSSL program szükséges a PKCS12 adatok kezeléséhez.

en: None
hu: Nincs

en: Not After
hu: Nem később

en: Not Before
hu: Nem korábban

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
hu: OpenSSL hiba: Nem sikerült kinyerni az adatokat az aláírt S/MIME részből

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Organisational Unit
hu: Szervezeti egység

en: PGP Digital Signature
hu: PGP digitális aláírás

en: PGP Encrypted Data
hu: PGP-vel titkosított adat

en: PGP Public Key
hu: PGP nyilvános kulcs

en: PGP Signed/Encrypted Data
hu: PGP-vel aláírt/titkosított adat

en: Password incorrect
hu: Nem megfelelő jelszó

en: Private Key
hu: Titkos kulcs

en: Public Key
hu: Nyilvános kulcs

en: Public/Private keypair not generated successfully.
hu: A nyilvános/titkos kulcspárt nem sikerült létrehozni.

en: Returned error message:
hu: A kapott hibaüzenet:

en: S/MIME Encrypted Message
hu: S/MIME szabvány szerint titkosított levél

en: S/MIME Signature
hu: S/MIME digitális aláírás

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: State or Province
hu: Állam vagy tartomány

en: Street Address
hu: Utcanév

en: Surname
hu: Családnév

en: Telephone Number
hu: Telefonszám

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
hu: Különálló PGP aláírási blokk szükséges a digitálisan aláírt üzenet hitelességének ellenőrzéséhez.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_Smime:: class.
hu: Az openssl modul szükséges a Horde_Crypt_smime osztály használatához.

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Validity
hu: Érvényesség

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
hu: Az ellenőrzés sikertelen - ismeretlen hiba történt.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
hu: Az ellenőrzés sikertelen - lehet, hogy a levél megváltozott.

en: Version
hu: Verzió

en: X509v3 Basic Constraints
hu: X509v3 alapvető korlátozások

en: X509v3 Extended Key Usage
hu: X509v3 kiterjesztett kulcshasználat

en: X509v3 Subject Alternative Name
hu: X509v3 tulajdonos alternatív elnevezése

en: X509v3 Subject Key Identifier
hu: X509v3 tulajdonos kulcsazonosító

en: X509v3 extensions
hu: X509v3 kiterjesztések

en: not yet implemented
hu: A programnak ez a része még nincs megvalósítva.
