Horde_Crypt - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Comment
km: សេចក្តី​​អធិប្បាយ

en: Common Name
km: ឈ្មោះ​ធម្មតា

en: Country
km: ប្រទេស

en: E-Mail
km: អ៊ីមែល

en: Email Address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Exponent
km: អ៊ិចស្បូណង់សែល

en: Given Name
km: នាមខ្លួន

en: Issuer
km: អ្នក​ចេញ

en: Key Length
km: ប្រវែង​កូនសោ

en: Key Type
km: ប្រភេទ​គ្រាប់​ចុច

en: Location
km: ទីតាំង

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Never
km: កុំ

en: None
km: គ្មាន

en: Public Key
km: កូនសោ​សាធារណៈ

en: Serial Number
km: លេខ​សម្គាល់

en: Signature
km: ហត្ថលេខា

en: Telephone Number
km: លេខ​ទូរស័ព្ទ

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Validity
km: សុពលភាព

en: Version
km: កំណែ
