Horde_Crypt - en to lt translation catalogue (98 entries)

en: %s Fingerprint
lt: %s antspaudas

en: A passphrase is required to decrypt a message.
lt: Norėdami atkoduoti laišką privalote žinoti slaptąją frazę.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
lt: Norėdami patikrinti pasirašytą laišką privalote turėti viešąjį PGP raktą.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
lt: Norėdami pasirašyti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį PGP raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
lt: Norėdami užkoduoti laišką privalote turėti viešąjį S/MIME raktą.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
lt: Norėdami atkoduoti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį S/MIME raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
lt: Norėdami pasirašyti laišką privalote turėti viešąjį ir slaptąjį S/MIME raktus, bei žinoti slaptąją frazę.

en: CRL Distribution Points
lt: CRL paskirstymo punktai

en: Certificate Details
lt: Sertifikato detalės

en: Certificate Owner
lt: Sertifikato savininkas

en: Certificate Policies
lt: Sertifikato teisės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Common Name
lt: Vardas/pavardė

en: Connection refused to the public keyserver.
lt: Prisijungti prie viešųjų raktų serverio nepavyko.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
lt: Prisijungti prie viešųjų raktų serverio nepavyko, nes: %s (%s)

en: Could not PGP encrypt message:
lt: Nepavyko užkoduoti PGP laiško:

en: Could not PGP sign message:
lt: Nepavyko pasirašyti PGP laiško:

en: Could not S/MIME encrypt message.
lt: Nepavyko užkoduoti S/MIME laiško.

en: Could not S/MIME sign message.
lt: Nepavyko pasirašyti S/MIME laiško.

en: Could not decrypt PGP data:
lt: Nepavyko atkoduoti PGP duomenų:

en: Could not decrypt S/MIME data.
lt: Nepavyko atkoduoti S/MIME duomenų.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
lt: Nepavyko nustatyti gavėjo el. pašto adreso.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
lt: Nepavyko gauti viešojo rakto iš raktų serverio.

en: Country
lt: Valstybė

en: E-Mail
lt: El. pašto adresas

en: Email Address
lt: El. pašto adresas

en: Error while talking to pgp binary.
lt: Klaida paleidžiant pgp programa.

en: Error while talking to smime binary.
lt: Klaida paleidžiant smime programą.

en: Expiration Date
lt: Galiojimo data

en: Exponent
lt: Eksponentė

en: Given Name
lt: Vardas

en: Hash-Algorithm
lt: Hash-Algoritmas

en: Issuer
lt: Išdavėjas

en: Key Creation
lt: Rakto kūrimas

en: Key Fingerprint
lt: Rakto atspaudas

en: Key ID
lt: Rakto ID

en: Key Length
lt: Rakto ilgis

en: Key Type
lt: Rakto tipas

en: Key Usage
lt: Rakto panaudojimas

en: Key already exists on the public keyserver.
lt: Raktas jau yra viešųjų raktų serveryje.

en: Location
lt: Vieta

en: Message verified successfully but the signer's certificate could not be verified.
lt: Laiškas pavirtintas, tačiau nepatvirtintas pasirašiusio asmens sertifikatas.

en: Message verified successfully.
lt: Laiškas patvirtintas sėkmingai.

en: Modulus
lt: Modulis

en: Name
lt: Vardas

en: Netscape Base URL
lt: Netscpape bazinis URL

en: Netscape CA Revocation URL
lt: Netscpae serifikato atšaukimo URL

en: Netscape CA policy URL
lt: Netscpae sertifikato teisių URL

en: Netscape Renewal URL
lt: Netscape atnaujinomo URL

en: Netscape Revocation URL
lt: Netscape atšaukimo URL

en: Netscape SSL server name
lt: Netscape SSL serverio vardas

en: Netscape certificate comment
lt: Netscape sertifikato aprašymas

en: Netscape certificate type
lt: Netscape sertifikato tipas

en: Never
lt: Niekada

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
lt: Neįvestas kelias iki OpenSSL pagrindinių failų. OpenSSL reikalinga darbui su PKCS 12 duomenimis.

en: None
lt: Nenurodyta

en: Not After
lt: Ne po to

en: Not Before
lt: Ne prieš tai

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
lt: OpenSSL klaida: nepavyko gauti duomenų iš pasirašytos S/MIME dalies.

en: Organisation
lt: Organizacija

en: Organisational Unit
lt: Padalinys

en: PGP Digital Signature
lt: PGP skaitmeninis parašas

en: PGP Encrypted Data
lt: PGP užkoduota informacija

en: PGP Public Key
lt: PGP viešasis raktas

en: PGP Signed/Encrypted Data
lt: PGP pasirašyti/užkoduoti duomenys

en: Password incorrect
lt: Slaptažodis neteisingas

en: Private Key
lt: Slaptasis raktas

en: Public Key
lt: Viešasis raktas

en: Public Key Algorithm
lt: Viešojo rakto algoritmas

en: Public Key Info
lt: Informacija apie viešąjį raktą

en: Public/Private keypair not generated successfully.
lt: Viešojo/slaptojo raktų pora nesugeneruota.

en: RSA Public Key (%d bit)
lt: RSA viešasis raktas (%d bitai)

en: Returned error message:
lt: Klaidos pranešimas:

en: Revocation key not generated successfully.
lt: Atšaukimo raktas nesugeneruotas.

en: S/MIME Cryptographic Signature
lt: S/MIME parašas

en: S/MIME Encrypted Message
lt: S/MIME užkoduotas laiškas

en: Serial Number
lt: Serijos numeris

en: Signature
lt: Parašas

en: Signature Algorithm
lt: Parašo algoritmas

en: State or Province
lt: Rajonas arba provincija

en: Street Address
lt: Gatvės adresas

en: Surname
lt: Pavardė

en: Telephone Number
lt: Telefono numeris

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
lt: Norėdami patikrinti laišką privalote turėti atskirą PGP parašo bloką.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_Smime:: class.
lt: Horde_Crypt_Smime:: klasei reikalingas openssl modulis.

en: Unable to extract certificate details
lt: Nepavyko gauti sertifikato aprašymo

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unsupported Extension
lt: Plėtinys nepalaikomas

en: Validity
lt: Galiojimas

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
lt: Patvirtinimas nebaigtas - įvyko nežinoma klaida.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
lt: Patvirtinimas nebaigtas - šis laiškas sugadintas.

en: Version
lt: Versija

en: X509v3 Basic Constraints
lt: X509v3 pagrindiniai nustatymai

en: X509v3 Extended Key Usage
lt: X509v3 išplėsto rakto panaudojimas

en: X509v3 Subject Alternative Name
lt: X509v3 alternatyvus vardas

en: X509v3 Subject Key Identifier
lt: X509v3 rakto identifikatorius

en: X509v3 extensions
lt: X509v3 moduliai

en: not yet implemented
lt: dar nerealizuota
