Horde_Crypt - en to lv translation catalogue (98 entries)

en: %s Fingerprint
lv: %s Pirkstu nospiedums

en: A passphrase is required to decrypt a message.
lv: Vēstules atšifrēšanai nepieciešama parole.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
lv: Vēstules verificēšanai nepieciešama publiskā PGP atslēga.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
lv: Vēstules parakstīšanai nepieciešamas publiskā un privātā PGP atslēgas un parole.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
lv: Vēstules šifrēšanai nepieciešama publiskā S/MIME atslēga.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
lv: Vēstules atšifrēšanai nepieciešamas publiskā un privātā S/MIME atslēgas un parole.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
lv: Vēstules parakstīšanai nepieciešamas publiskā un privātā S/MIME atslēgas un parole.

en: CRL Distribution Points
lv: CLR apmaiņas punkti

en: Certificate Details
lv: Sertifikāta detaļas

en: Certificate Owner
lv: Sertifikāta īpašnieks

en: Certificate Policies
lv: Sertifikāta politikas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Common Name
lv: Kopējais nosaukums

en: Connection refused to the public keyserver.
lv: Pieslēgums publiskajam atslēgu serverim atteikts.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
lv: Pieslēgums publiskajam atslēgu serverim atteikts. Iemesls: %s (%s)

en: Could not PGP encrypt message:
lv: Nav iespējams šifrēt vēstuli ar PGP:

en: Could not PGP sign message:
lv: Nav iespējams parakstīt vēstuli ar PGP:

en: Could not S/MIME encrypt message.
lv: Nav iespējams šifrēt vēstuli ar S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
lv: Nav iespējams parakstīt vēstuli ar S/MIME.

en: Could not decrypt PGP data:
lv: Nav iespējams atšifrēt PGP datus:

en: Could not decrypt S/MIME data.
lv: Nav iespējams atšifrēt S/MIME datus.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
lv: Nevar noteikt saņēmēja e-pasta adresi.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
lv: Nav iespējams saņemt publisko atslēgu no atslēgu servera.

en: Country
lv: Valsts

en: E-Mail
lv: E-Pasts

en: Email Address
lv: E-pasta adrese

en: Error while talking to pgp binary.
lv: PGP programmatūras kļūda.

en: Error while talking to smime binary.
lv: SMIME programmatūras kļūda.

en: Expiration Date
lv: Beigu datums

en: Exponent
lv: Eksponente

en: Given Name
lv: Vārds

en: Hash-Algorithm
lv: Hash-algoritms

en: Issuer
lv: Izsniedzējs

en: Key Creation
lv: Atslēgas radīšana

en: Key Fingerprint
lv: Atslēgas pirkstu nospiedums

en: Key ID
lv: Atslēgas ID

en: Key Length
lv: Atslēgas garums

en: Key Type
lv: Atslēgas tips

en: Key Usage
lv: Atslēgas lietošana

en: Key already exists on the public keyserver.
lv: Atslēga jau eksistē uz publiskā atslēgu servera.

en: Location
lv: Vieta

en: Message verified successfully but the signer's certificate could not be verified.
lv: Vēstule veiksmīgi verificēta, taču parakstītāja sertifikāts nav verificējams.

en: Message verified successfully.
lv: Vēstule veiksmīgi verificēta.

en: Modulus
lv: Modulis

en: Name
lv: Nosaukums

en: Netscape Base URL
lv: Netscape bāzes URL

en: Netscape CA Revocation URL
lv: Netscape CA atsaukšanas URL

en: Netscape CA policy URL
lv: Netscape CA politikas URL

en: Netscape Renewal URL
lv: Netscape atjaunošanas URL

en: Netscape Revocation URL
lv: Netscape atsaukšanas URL

en: Netscape SSL server name
lv: Netscape SSL servera vārds

en: Netscape certificate comment
lv: Netscape sertifikāta komentārs

en: Netscape certificate type
lv: Netscape sertifikāta tips

en: Never
lv: Nekad

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
lv: Nav norādīts ceļš līdz OpenSSL programmai. Tā ir nepieciešama darbībām ar PKCS 12 datiem.

en: None
lv: Nekas

en: Not After
lv: Ne vēlāk ka

en: Not Before
lv: Ne agrāk kā

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
lv: OpenSSL kļūda: nav iespējams ekstraģēt  datus no S/MIME daļa.

en: Organisation
lv: Organizācija

en: Organisational Unit
lv: Organizācija vienība

en: PGP Digital Signature
lv: PGP digitālais paraksts

en: PGP Encrypted Data
lv: PGP šifrēti dati

en: PGP Public Key
lv: PGP publiskā atslēga

en: PGP Signed/Encrypted Data
lv: PGP šifrēti/parakstīti dati

en: Password incorrect
lv: Nepareiza parole

en: Private Key
lv: Privātā atslēga

en: Public Key
lv: Publiskā atslēga

en: Public Key Algorithm
lv: Publiskās atslēgas algoritms

en: Public Key Info
lv: Publiskā atslēgas informācija

en: Public/Private keypair not generated successfully.
lv: Publiskās/privātās atslēgu pāra ģenerēšana nav izdevusies.

en: RSA Public Key (%d bit)
lv: RSA publiskā atslēga (%d biti)

en: Returned error message:
lv: Saņemtais kļūdas paziņojums:

en: Revocation key not generated successfully.
lv: Atsaukšanas atslēgas ģenerēšana nav izdevusies.

en: S/MIME Cryptographic Signature
lv: S/MIME kriptogrāfiskais paraksts

en: S/MIME Encrypted Message
lv: S/MIME šifrēta vēstule

en: Serial Number
lv: Sērijas numurs

en: Signature
lv: Paraksts

en: Signature Algorithm
lv: Paraksta algoritms

en: State or Province
lv: Valsts vai province

en: Street Address
lv: Iela

en: Surname
lv: Uzvārds

en: Telephone Number
lv: Tālruņa numurs

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
lv: Lai verificētu parakstīto vēstuli, ir nepieciešams nodalīts PGP paraksta bloks.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_Smime:: class.
lv: Horde_Crypt_Smime:: class ir nepieciešams openssl modulis.

en: Unable to extract certificate details
lv: Nevar ekstraģēt sertifikāta detaļas

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unsupported Extension
lv: Neatbalstīts paplašinājums

en: Validity
lv: Derīgums

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
lv: Verifikācija kļūme - nezināma kļūda.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
lv: Verifikācija neveiksmīga - iespējama ārēja iejaukšanās vēstules tekstā.

en: Version
lv: Versija

en: X509v3 Basic Constraints
lv: X509v3 Pamatierobežojumi

en: X509v3 Extended Key Usage
lv: X509v3 Extended Key lietojums

en: X509v3 Subject Alternative Name
lv: X509v3 Subject alternatīvais vārds

en: X509v3 Subject Key Identifier
lv: X509v3 Subject Key identifikators

en: X509v3 extensions
lv: X509v3 paplašinājumi

en: not yet implemented
lv: vēl nav ieviests
