Horde_Crypt - en to sk translation catalogue (82 entries)

en: A passphrase is required to decrypt a message.
sk: Na dešifrovanie správy je potrebné heslo.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
sk: Na overenie podpísanej správy je potrebný verejný PGP kľúč.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
sk: Na podpísanie správy sú potrebné: vrejný PGP kľúč, privátny PGP kľúč a heslo.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
sk: Na zašifrovanie správy je potrebný verejný SMIME kľúč.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
sk: Na dešifrovanie správy sú potrebné: verejný S/MIME kľúč, privátny S/MIME kľúč a heslo.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
sk: Na podpísanie správy sú potrebné: verejný S/MIME kľúč, privátny S/MIME kľúč a heslo.

en: CRL Distribution Points
sk: Distribučné body CRL

en: Certificate Details
sk: Podrobné informácie o certifikáte

en: Certificate Owner
sk: Vlastník certifikátu

en: Certificate Policies
sk: Pravidlá pre certifikáty

en: Comment
sk: Komentár

en: Common Name
sk: Bežné meno

en: Connection refused to the public keyserver.
sk: Kľúč bol zamietnutý serverom verejných kľúčov.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
sk: Kľúč bol zamietnutý serverom verejných kľúčov. Dôvod: %s (%s)

en: Could not PGP encrypt message:
sk: Nepodarilo sa zašifrovať správu pomocou PGP:

en: Could not PGP sign message:
sk: Nepodarilo sa podpísať správu pomocou PGP:

en: Could not S/MIME encrypt message.
sk: Nepodarilo sa zašifrovať správu pomocou S/MIME.

en: Could not S/MIME sign message.
sk: Nepodarilo sa podpísať správu pomocou S/MIME.

en: Could not decrypt PGP data:
sk: Nepodarilo sa dešifrovať údaje pomocou PGP:

en: Could not decrypt S/MIME data.
sk: Nepodarilo sa dešifrovať S/MIME údaje.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
sk: Nepodarilo sa určiť e-mailovú adresu príjemcu.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
sk: Nepodarilo sa získať verejný kľúč zo servera kľúčov.

en: Country
sk: Krajina

en: Description
sk: Popis

en: E-Mail
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa:

en: Error parsing S/MIME certficate: %s
sk: Chyba pri spracovaní S/MIME certifikátu: %s

en: Error while talking to pgp binary.
sk: Chyba pri komunikácii s pgp.

en: Error while talking to smime binary.
sk: Chyba pri komunikácii s smime.

en: Expiration Date
sk: Dátum expirácie

en: Given Name
sk: Krstné meno

en: Hash-Algorithm
sk: Algoritmus hashovacej funkcie

en: Issuer
sk: Vydavateľ

en: Key Creation
sk: Vytvorenie kľúča

en: Key Fingerprint
sk: Digitálny odtlačok kľúča

en: Key ID
sk: ID kľúča

en: Key Length
sk: Dĺžka kľúča

en: Key Type
sk: Typ kľúča

en: Key Usage
sk: Použitie kľúča

en: Key already exists on the public keyserver.
sk: Kľúč už existuje na serveri verejných kľúčov.

en: Location
sk: Lokalita

en: Message verified successfully but the signer's certificate could not be verified.
sk: Správa bola úspešne overená, ale certifikát podpisu sa nepodarilo overiť.

en: Message verified successfully.
sk: Správa bola úspešne overená.

en: Name
sk: Meno

en: Never
sk: Nikdy

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
sk: Nebola zadaná cesta k programu OpenSSL. Program OpenSSL je potrebný na prácu s údajmi PKCS 12.

en: None
sk: Žiaden

en: Not After
sk: Neplatí po

en: Not Before
sk: Neplatí pred

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
sk: Chyba OpenSSL: nepodarilo sa získať údaje z podpísanej časti S/MIME.

en: Organisation
sk: Organizácia

en: Organisational Unit
sk: Organizačná jednotka

en: PGP Digital Signature
sk: Digitálny podpis PGP

en: PGP Encrypted Data
sk: Údaje zašifrované pomocou PGP

en: PGP Public Key
sk: PGP verejný kľúč

en: PGP Signed/Encrypted Data
sk: Údaje podpísané/zašifrované pomocou PGP

en: Password incorrect
sk: Nesprávne heslo

en: Private Key
sk: Privátny kľúč

en: Public Key
sk: Verejný kľúč

en: Public/Private keypair not generated successfully.
sk: Verejný/privátny kľúčový pár nebol úspešne vygenerovaný.

en: Returned error message:
sk: Navrátené chybové hlásenie:

en: Revocation key not generated successfully.
sk: Revokačný kľúč nebol úspešne vytvorený.

en: S/MIME Encrypted Message
sk: Správa zašifrovaná pomocou S/MIME

en: S/MIME Signature
sk: S/MIME podpis

en: Serial Number
sk: Sériové číslo

en: State or Province
sk: Štát alebo provincia

en: Street Address
sk: Bydlisko

en: Surname
sk: Priezvisko

en: Telephone Number
sk: Telefónne číslo

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
sk: Na overenie podpísanej správy je požadovaný oddelený blok s PGP podpisom.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_Smime:: class.
sk: Trieda Horde_Crypt_smime:: vyžaduje modul openssl.

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Validity
sk: Platnosť

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
sk: Overenie zlyhalo - nastala neznáma chyba.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
sk: Overenie zlyhalo - táto správa mohla byť sfalšovaná.

en: Version
sk: Verzia

en: X509v3 Basic Constraints
sk: Základné obmedzenia X509v3

en: X509v3 Extended Key Usage
sk: Použitie rozšíreného kľúča X509v3

en: X509v3 Subject Alternative Name
sk: Alternatívne meno subjektu X509v3

en: X509v3 Subject Key Identifier
sk: Identifikátor kľúča subjektu X509v3

en: X509v3 extensions
sk: X509v3 rozšírenia

en: not yet implemented
sk: zatiaľ neimplementované
