Horde_Crypt - en to tr translation catalogue (97 entries)

en: %s Fingerprint
tr: %s Parmak İzi

en: A passphrase is required to decrypt a message.
tr: Bir mesajın şifresini açmak için geçiş tümceciği gerekmektedir.

en: A public PGP key is required to verify a signed message.
tr: İmzalanmış iletiyi doğrulamak için PGP açık anahtarı gerekmektedir.

en: A public PGP key, private PGP key, and passphrase are required to sign a message.
tr: İletiyi imzalamak için açık PGP anahtarı,özel PGP anahtarı ve geçiş tümceciği gerekmektedir.

en: A public S/MIME key is required to encrypt a message.
tr: Bir mesajı şifrelemek için S/MIME açık anahtarı gereklidir.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to decrypt a message.
tr: İletinin şifresini çözmek için açık S/MIME anahtarı, özel S/MIME anahtarı ve geçiş tümceciği gerekmektedir.

en: A public S/MIME key, private S/MIME key, and passphrase are required to sign a message.
tr: İletiyi imzalamak için açık S/MIME anahtarı, özel S/MIME anahtarı ve geçiş tümceciği gerekmektedir.

en: CRL Distribution Points
tr: CRL Dağıtım Noktaları

en: Certificate Details
tr: Onay Belgesi Ayrıntıları

en: Certificate Owner
tr: Onay Belgesi Sahibi

en: Certificate Policies
tr: Onay Belgesi Kuralları

en: Comment
tr: Açıklama

en: Common Name
tr: Ortak Adı

en: Connection refused to the public keyserver.
tr: Açık anahtar sunucusuna bağlantı reddedildi.

en: Connection refused to the public keyserver. Reason: %s (%s)
tr: Açık anahtar sunucusuna bağlantı reddedildi. Sebeb: %s (%s)

en: Could not PGP encrypt message:
tr: İleti PGP ile şifrelenemedi:

en: Could not PGP sign message:
tr: İleti PGP ile imzalanamadı:

en: Could not S/MIME encrypt message.
tr: İleti S/MIME ile sifrelenemedi.

en: Could not S/MIME sign message.
tr: İleti S/MIME ile imzalanamadı.

en: Could not decrypt PGP data:
tr: PGP verisinin şifresi açılamadı:

en: Could not decrypt S/MIME data.
tr: S/MIME verisinin şifresi çözülemedi.

en: Could not determine the recipient's e-mail address.
tr: Alıcının elektronik posta adresi belirlenemedi.

en: Could not obtain public key from the keyserver.
tr: Anahtar sunucusundan açık anahtar edinilemedi.

en: Country
tr: Ülke

en: E-Mail
tr: E-Posta

en: Email Address
tr: Elektronik Posta Adresi

en: Error while talking to pgp binary.
tr: Pgp binary ile konuşurken hata oluştu.

en: Error while talking to smime binary.
tr: Smime binary ile konuşurken hata oluştu.

en: Expiration Date
tr: Geçerlilik Son Tarihi

en: Exponent
tr: Üst

en: Given Name
tr: Verilen Ad

en: Hash-Algorithm
tr: Hash Algoritması

en: Issuer
tr: Çıkaran

en: Key Creation
tr: Anahtar Yarat

en: Key Fingerprint
tr: Anahtar Parmakizi

en: Key ID
tr: Anahtar Kimliği

en: Key Length
tr: Anahtar Uzunluğu

en: Key Type
tr: Anahtar Tipi

en: Key Usage
tr: Anahtar Kullanımı

en: Key already exists on the public keyserver.
tr: Açık anahtar sunucusunda anahtar zaten var.

en: Location
tr: Yer

en: Message Verified Successfully but the signer's certificate could not be verified.
tr: İleri başarıyla doğrulandı ama imzalayıcının onay belgesi doğrulanamadı.

en: Modulus
tr: Mod Tabanı

en: Name
tr: Ad

en: Netscape Base URL
tr: Netscape Taban URL

en: Netscape CA Revocation URL
tr: Netscape CA İptal URL

en: Netscape CA policy URL
tr: Netscape CA kural URL

en: Netscape Renewal URL
tr: Netscape Yenileme RL

en: Netscape Revocation URL
tr: Netscape İptal URL

en: Netscape SSL server name
tr: Netscape SSL sunucu adı

en: Netscape certificate comment
tr: Netscape onay belgesi açıklaması

en: Netscape certificate type
tr: Netscape onay belgesi türü

en: Never
tr: Asla

en: No path to the OpenSSL binary provided. The OpenSSL binary is necessary to work with PKCS 12 data.
tr: OpenSSL ikilisine hiçbir yol bulunamadı.OpenSSL ikilisi PKCS 12 verisiyle calışmak için gerekli.

en: None
tr: Hiçbiri

en: Not After
tr: Sonrasında Değil

en: Not Before
tr: Öncesinde Değil

en: OpenSSL error: Could not extract data from signed S/MIME part.
tr: OpenSSL hatası:İmzalanmış S/MIME parçasından veri seçip çıkatılamadı.

en: Organisation
tr: Kuruluş

en: Organisational Unit
tr: Kurumsal Birim

en: PGP Digital Signature
tr: PGP Sayısal İmza

en: PGP Encrypted Data
tr: PGP Şifrelenmiş Veri

en: PGP Public Key
tr: PGP Açık Anahtarı

en: PGP Signed/Encrypted Data
tr: PGP ile İmzalanmış/Şifrelenmiş Veri

en: Password incorrect
tr: Yanlış şifre

en: Private Key
tr: Özel Anahtar

en: Public Key
tr: Açık Anahtar

en: Public Key Algorithm
tr: Açık Anahtar algoritması

en: Public Key Info
tr: Açık Anahtar Bilgisi

en: Public/Private keypair not generated successfully.
tr: Açık/Özel anahtar ikilisi başarıyla yaratılamadı.

en: RSA Public Key (%d bit)
tr: RSA Açık Anahtarı (%d bit)

en: Returned error message:
tr: Dönen hata mesajı:

en: Revocation key not generated successfully.
tr: İptal anahtarı başarıyla oluşturulamadı.

en: S/MIME Cryptographic Signature
tr: S/MIME Şifreleme İmzası

en: S/MIME Encrypted Message
tr: S/MIME ile Şifrelenmiş İleti

en: Serial Number
tr: Seri Numarası

en: Signature
tr: İmza

en: Signature Algorithm
tr: İmza Algoritması

en: State or Province
tr: Eyalet veya İl

en: Street Address
tr: Sokak Adresi

en: Surname
tr: Soyadı

en: Telephone Number
tr: Telefon Numarası

en: The detached PGP signature block is required to verify the signed message.
tr: Çıkartılmış PGP imza öbeği imzalanmış iletinin doğruluğunun sağlanması için gerekmektedir.

en: The openssl module is required for the Horde_Crypt_Smime:: class.
tr: Horde_Crypt_sime:: sınıfı openssl modülü için gerekmektedir.

en: Unable to extract certificate details
tr: Onay belgesi ayrıntıları çıkartılamıyor

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Unsupported Extension
tr: Desteklenmeyen Uzantı

en: Validity
tr: Geçerlilik

en: Verification failed - an unknown error has occurred.
tr: Doğrulama başarısız oldu - bilinmeyen bir hata oluştu.

en: Verification failed - this message may have been tampered with.
tr: Doğrulama başarısız oldu - bu ileti kurcalanmış olabilir.

en: Version
tr: Sürüm

en: X509v3 Basic Constraints
tr: X509v3 Temel Kısıtlamaları

en: X509v3 Extended Key Usage
tr: X509v3 Genişletilmiş Anahtar Kullanımı

en: X509v3 Subject Alternative Name
tr: X509v3 Öteki Konu Adı

en: X509v3 Subject Key Identifier
tr: X509v3 Konu Anahtar Tanıtıcısı

en: X509v3 extensions
tr: X509v3 uzantıları

en: not yet implemented
tr: henüz gerçekleştirilmedi
