Horde_Form - en to bg translation catalogue (19 entries)

en:  (%s days ago)
bg:  (%s дни назад)

en:  (today)
bg:  (днес)

en:  (yesterday)
bg:  (вчера)

en: %s is required
bg: %s необходим

en: Address
bg: Адрес

en: Email
bg: Писмо

en: Email addresses must match.
bg: Email адресите трябва да съвпадат.

en: Invalid data submitted.
bg: Изпратените данни са невалидни.

en: Password
bg: Парола

en: Passwords must match.
bg: Некоректна парола.

en: Please enter a month and a year.
bg: Моля, въведете месец и година.

en: Size
bg: Размер

en: Submit
bg: Изпрати

en: This field is required.
bg: Това поле е необходимо.

en: This field may only contain integers.
bg: Това поле може да съдържа само цели числа.

en: This field may only contain numbers and the colon.
bg: Това поле може да съдържа само числа и двоеточие.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
bg: Това поле трябва да е запетая или интервал разделен списък променливи

en: This form has already been processed.
bg: Тази форма вече беше обработена.

en: You did not enter a valid email address.
bg: Не въведохте валиден email адрес.
