Horde_Form - en to ca translation catalogue (86 entries)

en:  (%s days ago)
ca: (fa %s dies)

en:  (in %s days)
ca: (en %s dies)

en:  (today)
ca: (avui)

en:  (tomorrow)
ca: (demà)

en:  (yesterday)
ca: (ahir)

en: %s is required
ca: És necessari %s.

en: -- select --
ca: -- seleccionar --

en: Address
ca: Adreça

en: Assignment columns
ca: Columnes d'assignació

en: Colour selection
ca: Selecció de color

en: Column titles
ca: Títols de les columnes

en: Counted text
ca: Text comptat

en: Credit card number
ca: Número de la targeta de crèdit

en: Date
ca: Data

en: Date selection
ca: Selecció de data

en: Description
ca: Descripció

en: Display format
ca: Format de visualització

en: Drop down list
ca: Llista desplegable

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Email addresses must match.
ca: Les adreces electròniques han de coincidir.

en: Email with confirmation
ca: Correu electrònic amb confirmació

en: End year
ca: Any de finalització

en: Field matrix
ca: Matriu del camp

en: File selection
ca: Selecció d'arxius

en: File upload
ca: Càrrega de l'arxiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Image upload
ca: Càrrega de la imatge

en: Integer
ca: Nombre enter

en: Integer list
ca: Llista de nombres enters

en: Invalid data submitted.
ca: Les dades que s'han tramès no són vàlides.

en: Left header
ca: Capçalera esquerra

en: Left values
ca: Valors de l'esquerra

en: Link
ca: Enllaç

en: Long text
ca: Text llarg

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Month and year
ca: Mes i any

en: Multi-level drop down lists
ca: Listes desplegables enllaçades en diversos nivells

en: Multiple selection
ca: Selecció múltiple

en: Number
ca: Nombre

en: Number of characters
ca: Nombre de caràcters

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Number of rows
ca: Nombre de files

en: Only one email address allowed.
ca: Només és permesa una única adreça electrònica.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Password with confirmation
ca: Contrasenya amb confirmació

en: Passwords must match.
ca: Les contrasenyes han de coincidir.

en: Please enter a month and a year.
ca: Introduïu un mes i un any.

en: Please enter a valid IP address.
ca: Introduïu una adreça IP vàlida.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
ca: Introduïu una data vàlida, comproveu els dies que té el mes.

en: Please enter a valid time.
ca: Introduïu una hora vàlida.

en: Prompt text
ca: Text indicador

en: Radio selection
ca: Botó de selecció

en: Regex
ca: Expressió regular

en: Required Field
ca: Camp sol·licitat

en: Reset
ca: Reinicia

en: Right header
ca: Capçalera dreta

en: Right values
ca: Valors de la dreta

en: Select Files
ca: Seleccionar els arxius

en: Select all date components.
ca: Seleccioneu tots els elements de la data.

en: Set
ca: Defineix

en: Size
ca: Mida

en: Sort order selection
ca: Selecció en el sentit de la classificació

en: Spacer
ca: Espaiador

en: Start year
ca: Any d'inici

en: Storage format
ca: Format d'emmagatzematge

en: String list
ca: Llista de cadenes

en: Submit
ca: Envia

en: Table Set
ca: Taula

en: The name to use when linking to the compose page
ca: El nom que s'ha d'utilitzar en enllaçar amb Crear pàgina

en: The text you entered did not match the text on the screen.
ca: El text que ha introduït no coincideix amb el de la pantalla.

en: This does not seem to be a valid card number.
ca: No sembla que aquest número de targeta sigui vàlid.

en: This field is required.
ca: És necessari aquest camp.

en: This field may only contain integers.
ca: Aquest camp només pot contenir nombres enters.

en: This field may only contain numbers and the colon.
ca: Aquest camp només pot contenir nombres i els dos punts.

en: This field may only contain octal values.
ca: Aquest camp només pot contenir valors octals.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
ca: Aquest camp ha de ser una llista de nombres enters separats per comes o espais.

en: This field must be a valid number.
ca: Aquest camp ha de ser un número vàlid.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
ca: Aquest camp ha de contenir un codi de color de format RGB hexadecimal, per exemple '#1234af'.

en: This form has already been processed.
ca: Ja s'ha processat aquest formulari.

en: Time
ca: Hora

en: Time selection
ca: Selecció de temps

en: True or false
ca: Veritat o fals

en: Values
ca: Valors

en: Values to select from
ca: Valors que s'han seleccionar de

en: Width in CSS units
ca: Amplada de les unitats CSS

en: You did not enter a valid email address.
ca: No heu introduït una adreça electrònica vàlida.
