Horde_Form - en to eu translation catalogue (30 entries)

en:  (today)
eu: (gaur)

en:  (tomorrow)
eu: (bihar)

en:  (yesterday)
eu: (atzo)

en: "%s" is not a valid email address.
eu: "%s" helbide elektronikoa ez da baliozkoa.

en: %s is required
eu: %s beharrezkoa da

en: -- select --
eu: -- hautatu --

en: A temporary directory
eu: Aldi baterako direktorioa

en: Address
eu: Helbidea

en: Allow multiple addresses?
eu: Helbide elektroniko anitzak baimendu?

en: Category
eu: Kategoria

en: Colour selection
eu: Kolore hautapena

en: Column titles
eu: Zutabeen izenburuak

en: Date
eu: Data

en: Date and time selection
eu: Data eta orduaren hautapena

en: Date selection
eu: Data-hautapena

en: Description
eu: Azalpena

en: Email
eu: Helbide elektronikoa

en: Headers
eu: Goiburuak

en: Number
eu: Zenbakia

en: PGP Key
eu: PGP gakoa

en: Password
eu: Pasahitza

en: Passwords must match.
eu: Pasahitzek bat etorri behar dute.

en: Reset
eu: Berrezarri

en: S/MIME Key
eu: S/MIME gakoa

en: Size
eu: Tamaina

en: Submit
eu: Bidali

en: Text
eu: Testua

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Time
eu: Ordua

en: Values
eu: Balioak
