Horde_Form - en to hu translation catalogue (146 entries)

en:  (%s days ago)
hu:  (%s nappal ezelőtt)

en:  (in %s days)
hu:  (%s napon belül)

en:  (today)
hu:  (ma)

en:  (tomorrow)
hu:  (holnap)

en:  (yesterday)
hu:  (tegnap)

en: "%s" is not a valid email address.
hu: "%s" nem érvényes email cím.

en: %s is required
hu: %s kitöltése szükséges

en: -- select --
hu: -- válasszon --

en: A temporary directory
hu: Egy ideiglenes mappa.

en: Address
hu: Cím

en: Address Link
hu: Cím hivatkozás

en: Allow multiple addresses?
hu: Több cím is lehetséges?

en: Assignment columns
hu: Hozzárendelési oszlopok

en: Category
hu: Kategória

en: Character to split multiple addresses with
hu: A címeket elválasztó karakter

en: Colour selection
hu: Színválasztás

en: Column titles
hu: Az oszlopok címei

en: Counted text
hu: Korlátos szöveg

en: Country drop down list
hu: Országlista

en: Credit card number
hu: Hitelkártyaszám

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
hu: DSN (adatforrásleíró - lásd http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Database lookup
hu: Adatbázisban való keresés

en: Date
hu: Dátum

en: Date and time selection
hu: Dátum és idő kiválasztása

en: Date selection
hu: Dátum kiválasztása

en: Description
hu: Leírás

en: Display format
hu: Megjelenítési formátum

en: Drop down list
hu: Legördülő lista

en: Email addresses must match.
hu: Az email címeknek egyezniük kell.

en: Email with confirmation
hu: Email visszaigazolással

en: End year
hu: A befejezés éve

en: Field matrix
hu: Mező mátrix

en: Figlet CAPTCHA
hu: Figlet CAPTCHA (betűkirakó humánteszt)

en: Figlet font
hu: Figlet betűtípus

en: File selection
hu: Fájl kijelölés

en: File upload
hu: Fájl feltöltése

en: Font
hu: Betűtípus

en: Header
hu: Fejléc

en: Headers
hu: Fejléc

en: Helpers
hu: Segítségek

en: IP address
hu: IP cím

en: IPv6 address
hu: IPv6 cím

en: Id
hu: Azonosító

en: Image CAPTCHA
hu: Kép CAPTCHA (betűfelismerő humánteszt)

en: Image upload
hu: Kép feltöltése

en: Integer
hu: Egész

en: Integer list
hu: Egész számok listája

en: Invalid data submitted.
hu: Hibás a küldött adat.

en: Left header
hu: Bal oldali fejléc

en: Left values
hu: Bal oldali értékek

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Link CSS class
hu: CSS osztály hivatkozás

en: Link URL
hu: Hivatkozás URL

en: Link access key
hu: Hivatkozás billentyűkombináció

en: Link style
hu: Hivatkozás stílus

en: Link target
hu: Hivatkozás célpont

en: Link text
hu: Hivatkozás szöveg

en: Link the email address to the compose page when displaying?
hu: Emailcím megjelenítésekor hivatkozás új levél írására

en: Link title attribute
hu: Hivatkozás címének tulajdonságai

en: Long text
hu: Hosszú szöveg

en: Maximum file size in bytes
hu: Maximális állományméret bájtban

en: Maximum length
hu: Maximális hossz

en: Mobile phone number
hu: Mobiltelefon-szám

en: Month and year
hu: Hónap és év

en: Multi-level drop down lists
hu: Többszintű legördülő listák

en: Multiple selection
hu: Többszörös választás

en: Multiple selection, preserving keys
hu: Többszörös választás megőrzéssel

en: Number
hu: Szám

en: Number of characters
hu: Karakterek száma

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: Number of rows
hu: Sorok száma

en: Octal
hu: Oktális szám

en: Onclick event
hu: Kattintáskori esemény

en: Only one email address allowed.
hu: Csak egy email cím adható meg.

en: Only one email address is allowed.
hu: Csak egy email cím adható meg.

en: PGP Key
hu: PGP kulcs

en: Password
hu: Jelszó

en: Password with confirmation
hu: Jelszó megerősítéssel

en: Passwords must match.
hu: A jelszavaknak egyezniük kell.

en: Path to the GnuPG binary
hu: A GnuPG program elérési útvonala

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Please choose a sound.
hu: Kérem válasszon hangot.

en: Please enter a month and a year.
hu: Kérem adjon meg egy hónapot és egy évet.

en: Please enter a valid IP address.
hu: Kérem valós IP címet adjon meg.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
hu: Kérem valós dátumot adjon meg, ellenőrizze a hónap napjait.

en: Please enter a valid time.
hu: Kérem valós dátumot adjon meg.

en: Prompt text
hu: A prompt szövege

en: Protect address from spammers?
hu: Legyen a cím védve a spammerektől?

en: Radio selection
hu: Rádiógombos választás

en: Regex
hu: Reguláris kifejezés

en: Relationship browser
hu: Kapcsolat böngésző

en: Required Field
hu: Kötelező mező

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
hu: Hibás az adatcsomag titkos kódja - lehet, hogy rosszindulatú a kérés.

en: Reset
hu: Újrakezdés

en: Right header
hu: Jobb oldali fejléc

en: Right values
hu: Jobb oldali értékek

en: S/MIME Key
hu: S/Mime kulcs

en: SQL statement for value lookups
hu: SQL parancs a kereséshez

en: Select Files
hu: Fájlok kiválasztása

en: Select all date components.
hu: Válassza ki az összes dátumösszetevőt.

en: Set
hu: Halmaz

en: Show icon?
hu: Ikon megjelenítése

en: Show option to keep original?
hu: Az eredeti megtartása lehetőség megjelenítése

en: Show picker?
hu: Dátumválasztó megjelenítése

en: Show seconds?
hu: Másodpercek megjelenítése

en: Show upload?
hu: Feltöltés megjelenítése

en: Size
hu: Méret

en: Sort order selection
hu: A sorbarendezés irányának kiválasztása

en: Sound selection
hu: Hang kiválasztása

en: Spacer
hu: Helykitöltő

en: Start year
hu: Kezdési év

en: Storage format
hu: Mentési formátum

en: String list
hu: Szöveg lista

en: String list returning an array
hu: Szöveglista, mely tömböt ad vissza

en: Submit
hu: Elküldés

en: Table Set
hu: Táblázategyüttes

en: Text
hu: Szöveg

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
hu: A kép mérete vagy nem volt meghatározható, vagy 0 bájt volt. Lehet, hogy a feltöltés megszakadt.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
hu: Az kép mérete meghaladta a maximálisan megengedett értéket (%d bájt).

en: The name to use when linking to the compose page
hu: A levélírásra mutató link elnevezése

en: The text you entered did not match the text on the screen.
hu: Az Ön által beírt szöveg nem felel meg a képernyőn megjelentnek.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
hu[0]: Túl sok karakter van ebben a mezőben. Ön %d karaktert írt be;
hu[1]: Túl sok karakter van ebben a mezőben. Ön %d karaktert írt be;

en: This does not seem to be a valid card number.
hu: Ez nem tűnik érvényes kártyaszámnak.

en: This field is required.
hu: Ez a mező nem maradhat üres.

en: This field may only contain integers.
hu: Ebben a mezőben csak egész számok állhatnak.

en: This field may only contain numbers and the colon.
hu: Ebben a mezőben csak egész számok és kettőspont lehet.

en: This field may only contain octal values.
hu: Ebben a mezőben csak oktális számok állhatnak.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
hu: Ez a mező csak vesszővel vagy szóközzel elválasztott egész számokat tartalmazhat

en: This field must be a valid number.
hu: Ez az érték csak szám lehet.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
hu: Ebben a mezőben hexadecimális RGB színkód állhat, pl. '#1234af'.

en: This form has already been processed.
hu: Ezen adatokkal kapcsolatos feladatokat a szerver már elvégezte.

en: Time
hu: Idő

en: Time selection
hu: Idő választás

en: True or false
hu: Igaz vagy hamis

en: Value is over the maximum length of %d.
hu: Az érték nagyobb, mint a megengedett legnagyobb hosszúság: %d.

en: Values
hu: Értékek

en: Values to select from
hu: Választható értékek

en: Width in CSS units
hu: Szélesség CSS egységben

en: You did not enter a valid email address.
hu: Nem adott meg érvényes email címet.

en: You must choose a date.
hu: Meg kell megadnia egy dátumot.

en: You must choose a time.
hu: Meg kell adnia egy időpontot.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
hu: Érvényes telefonszámot kell megadnia, mely csak számjegyeket tartalmaz, esetleg '+'-t a nemzetközi híváshoz

en: You must enter a valid value.
hu: Elfogadható értéket kell megadnia.

en: You must enter an email address.
hu: Nem adott meg érvényes emailcímet.

en: You must enter at least one email address.
hu: Legalább egy emailcímet meg kell adnia.

en: you must enter less than %d.
hu: Kevesebb, mint %d karakter adható meg.
