Horde_Form - en to km translation catalogue (25 entries)

en:  (%s days ago)
km:  (%s ថ្ងៃ​កន្លង​ទៅ)

en:  (today)
km:  (ថ្ងៃ​នេះ)

en:  (tomorrow)
km:  (ថ្ងៃ​ស្អែក)

en:  (yesterday)
km:  (ម្សិលម៉ិញ)

en: -- select --
km: -- ជ្រើស --

en: Address
km: អាសយដ្ឋាន

en: Date
km: កាល​​បរិចេ្ឆទ

en: Description
km: ការពិពណ៌នា

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Email addresses must match.
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល​ត្រូវ​តែ​ដូចគ្នា ។

en: Header
km: បឋមកថា​

en: Headers
km: បឋមកថា

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Link
km: តំណ

en: Month and year
km: ខែ និង ឆ្នាំ

en: Number
km: លេខ

en: Number of characters
km: ចំនួន​តួអក្សរ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Set
km: កំណត់

en: Size
km: ទំហំ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Time
km: ពេល​វេលា​

en: Values
km: តម្លៃ
