Horde_Form - en to lt translation catalogue (142 entries)

en:  (%s days ago)
lt:  (prieš %s dienas)

en:  (in %s days)
lt:  (po %s dienų)

en:  (today)
lt:  (šiandien)

en:  (tomorrow)
lt:  (rytoj)

en:  (yesterday)
lt:  (vakar)

en: "%s" is not a valid email address.
lt: "%s" yra neteisingas el. pašto adresas.

en: %s is required
lt: %s yra privalomas

en: -- select --
lt: -- pasirinkite --

en: A temporary directory
lt: Laikinasis katalogas.

en: Address
lt: Adresas

en: Address Link
lt: Adreso nuoroda

en: Allow multiple addresses?
lt: Leisti keletą adresų?

en: Assignment columns
lt: Priskyrimo stulpeliai

en: Category
lt: Kategorija

en: Character to split multiple addresses with
lt: Simbolis adresų atskyrimui

en: Colour selection
lt: Spalvos pasirinkimas

en: Column titles
lt: Stulpelių pavadinimai

en: Counted text
lt: Ribotas tekstas

en: Country drop down list
lt: Išsiskleidžiantis valstybių sąrašas

en: Credit card number
lt: Kreditinės kortelės numeris

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
lt: DSN (žiūrėkite http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Database lookup
lt: Duomenų bazės turinys

en: Date
lt: Data

en: Date and time selection
lt: Datos ir laiko pasirinkimas

en: Date selection
lt: Datos pasirinkimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Display format
lt: Vaizdavimo formatas

en: Drop down list
lt: Išsiskleidžiantis sąrašas

en: Email
lt: El. paštas

en: Email addresses must match.
lt: El. pašto adresai turi sutapti.

en: Email with confirmation
lt: El. pašto adresas su patvirtinimu

en: End year
lt: Galiniai metai

en: Field matrix
lt: Laukelių matrica

en: Figlet font
lt: Šriftas

en: File selection
lt: Failo pasirinkimas

en: File upload
lt: Failo siuntimas

en: Font
lt: Šriftas

en: Header
lt: Antraštė

en: Headers
lt: Antraštės

en: Helpers
lt: Pagalbininkai

en: IP address
lt: IP adresas

en: IPv6 address
lt: IPv6 adresas

en: Image CAPTCHA
lt: Paveikslėlio CAPTCHA

en: Image upload
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Integer
lt: Skaičius

en: Integer list
lt: Skaičių sąrašas

en: Invalid data submitted.
lt: Įvesti neteisingi duomenys.

en: Left header
lt: Kairioji antraštė

en: Left values
lt: Kairiosios reikšmės

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link URL
lt: Nuorodos URL

en: Link access key
lt: Nuorodos mygtukas

en: Link style
lt: Nuorodos stilius

en: Link target
lt: Nuorodos tikslas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Link the email address to the compose page when displaying?
lt: Padaryti el. pašto adresą nuoroda į laiško rašymo puslapį?

en: Link title attribute
lt: Nuorodos pavadinimo atributas

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Maximum file size in bytes
lt: Maksimalus failo dydis baitais

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Mobile phone number
lt: Mobilaus telefono numeris

en: Month and year
lt: Mėnesiai ir metai

en: Multi-level drop down lists
lt: Keleto lygių išsiskleidžiantis sąrašas

en: Multiple selection
lt: Keletas pasirinkimų

en: Number
lt: Numeris

en: Number of characters
lt: Simbolių skaičius

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Number of rows
lt: Eilučių skaičius

en: Octal
lt: Aštuntainis

en: Onclick event
lt: Įvykis vykdomas paspaudus pele

en: Only one email address allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas el. pašto adresas.

en: Only one email address is allowed.
lt: Leidžiamas tik vienas el. pašto adresas.

en: PGP Key
lt: PGP raktas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password with confirmation
lt: Slaptažodis su patvirtinimu

en: Passwords must match.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: Path to the GnuPG binary
lt: Kelias iki GnuPG bibliotekos

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Please choose a sound.
lt: Pasirinkite garsą.

en: Please enter a month and a year.
lt: Įveskite mėnesį ir metus.

en: Please enter a valid IP address.
lt: Įveskite teisingą IP adresą.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
lt: Įveskite teisingą datą, patikrinkite dienų skaičių mėnesyje.

en: Please enter a valid time.
lt: Įveskite teisingą laiką.

en: Prompt text
lt: Prašymas tekstui

en: Protect address from spammers?
lt: Apsaugoti adresą nuo interneto šiukšlių?

en: Radio selection
lt: 'Radio' pasirinkimas

en: Relationship browser
lt: Sąryšių naršyklė

en: Required Field
lt: Privalomas laukas

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
lt: Privalomas slaptas laukas yra neteisingas - gali būti kad turite piktavališkų kėslų.

en: Reset
lt: Iš naujo

en: Right header
lt: Dešinioji antraštė

en: Right values
lt: Dešiniosios reikšmės

en: S/MIME Key
lt: S/MIME raktas

en: SQL statement for value lookups
lt: SQL užklausa reikšmėms gauti

en: Select Files
lt: Pasirinkite failus

en: Select all date components.
lt: Pasirinkite visus datos komponentus.

en: Set
lt: Rinkinys

en: Show icon?
lt: Rodyti piktogramą?

en: Show option to keep original?
lt: Rodyti galimybę palikti originalą?

en: Show picker?
lt: Rodyti spalvų paletę?

en: Show seconds?
lt: Rodyti sekundes?

en: Show upload?
lt: Rodyti failų įkėlimą?

en: Size
lt: Dydis

en: Sort order selection
lt: Rūšiavimo tvarkos pasirinkimas

en: Sound selection
lt: Garso pasirinkimas

en: Spacer
lt: Tarpas

en: Start year
lt: Pradiniai metai

en: Storage format
lt: Saugojimo formatas

en: String list
lt: Žodžių sąrašas

en: String list returning an array
lt: Žodžių sąrašas gražinantis masyvą

en: Submit
lt: Siųsti

en: Table Set
lt: Lentelė

en: Text
lt: Tekstas

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
lt: Nepavyko nustatyti paveikslėlio failo dydžio arba jo dydis buvo 0 baitų. Įkėlimas nutrauktas.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
lt: Paveikslėio failas yra didesnis negu leidžiamas dydis (%d baitai).

en: The name to use when linking to the compose page
lt: Pavadinimas kurį naudosite nuorodoje į laiško rašymo puslapį

en: The text you entered did not match the text on the screen.
lt: Tekstas, kūrį įrašėte, nesutampa su tekstu rodomu ekrane.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
lt[0]: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %d simbolį;
lt[1]: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %d simbolius;
lt[2]: Šiame lauke įvesta per daug simbolių. Jūs įvedėte %d simbolių;

en: This does not seem to be a valid card number.
lt: Atrodo, kad tai neteisingas kortelės numeris.

en: This field is required.
lt: Šis laukas yra privalomas.

en: This field may only contain integers.
lt: Šiame lauke gali būti tik sveikieji skaičiai.

en: This field may only contain numbers and the colon.
lt: Šiame lauke gali būti tik skaičiai ir dvitaškiai.

en: This field may only contain octal values.
lt: Šiame lauke gali būti tik aštuntainiai skaičiai.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
lt: Šiame lauke turi būti kableliais arba tarpais atskirti sveikieji skaičiai

en: This field must be a valid number.
lt: Ši reikšmė turi būti skaičius.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
lt: Šiame lauke gali būti tik spalvos kodas RGB Hex formate, pavyzdžiui '#1234AF'.

en: This form has already been processed.
lt: Ši forma jau apdorota.

en: Time
lt: Laikas

en: Time selection
lt: Laiko pasirinkimas

en: True or false
lt: Taip arba ne

en: Value is over the maximum length of %d.
lt: Reikšmė ilgesnė nei %d.

en: Values
lt: Reikšmės

en: Values to select from
lt: Reikšmės iš kurių galima pasirinkti

en: Width in CSS units
lt: Plotis CSS matais

en: You did not enter a valid email address.
lt: Įvedėte neteisingą el. pašto adresą.

en: You must choose a date.
lt: Turite pasirinkti datą.

en: You must choose a time.
lt: Turite pasirinkti laiką.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
lt: Turite įvesti teisingą telefono numerį (tik skaičius ir '+', jeigu norite nurodyti tarptautinį kodą).

en: You must enter a valid value.
lt: Turite įvesti teisingą reikšmę.

en: You must enter an email address.
lt: Jūs turite įrašyti el. pašto adresą.

en: You must enter at least one email address.
lt: Jūs turite įrašyti bent vieną el. pašto adresą.

en: you must enter less than %d.
lt: turite įrašyti mažiau nei %d.
