Horde_Form - en to sk translation catalogue (143 entries)

en:  (%s days ago)
sk:  (pred %s dňami)

en:  (in %s days)
sk:  (o %s dní)

en:  (today)
sk: (dnes)

en:  (tomorrow)
sk:  (zajtra)

en:  (yesterday)
sk:  (včera)

en: "%s" is not a valid email address.
sk: "%s" nie je platná e-mailová adresa.

en: %s is required
sk: Požaduje sa %s

en: -- select --
sk: -- vyberte si --

en: A temporary directory
sk: Dočasný adresár

en: Address
sk: Adresa

en: Address Link
sk: Odkaz na adresu

en: Allow multiple addresses?
sk: Povoliť viaceré adresy?

en: Assignment columns
sk: Priraďovacie polia

en: Category
sk: Kategória

en: Character to split multiple addresses with
sk: Znak, ktorým sa majú oddeliť viaceré adresy

en: Colour selection
sk: Výber farby

en: Column titles
sk: Nadpisy stĺpcov

en: Counted text
sk: Počítaný text

en: Country drop down list
sk: Výber krajín

en: Credit card number
sk: Číslo kreditnej karty

en: DSN (see http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)
sk: DSN (pozri http://pear.php.net/manual/en/package.database.db.intro-dsn.php)

en: Database lookup
sk: Hľadanie v databáze

en: Date
sk: Dátum

en: Date and time selection
sk: Výber dátumu a času

en: Date selection
sk: Výber dátumu

en: Description
sk: Popis

en: Display format
sk: Formát zobrazenia

en: Drop down list
sk: Zoznam s výberom

en: Email addresses must match.
sk: E-mailové adresy musia byť rovnaké.

en: Email with confirmation
sk: E-mail s potvrdením

en: End year
sk: Koniec roka

en: Field matrix
sk: Maticové pole

en: Figlet font
sk: Figlet písmo

en: File selection
sk: Výber súboru

en: File upload
sk: Nahratie súboru

en: Font
sk: Písmo

en: Header
sk: Hlavička

en: Headers
sk: Hlavičky

en: Helpers
sk: Pomocníci

en: IP address
sk: IP adresa

en: IPv6 address
sk: IPv6 adresa

en: Image CAPTCHA
sk: Obrázok CAPTCHA

en: Image upload
sk: Nahratie obrázku

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Integer list
sk: Zoznam celých čisel

en: Invalid data submitted.
sk: Boli odoslané neplatné údaje.

en: Left header
sk: Hlavička vľavo

en: Left values
sk: Hodnoty vľavo

en: Link
sk: Linka

en: Link CSS class
sk: CSS class odkazu

en: Link URL
sk: Odkaz URL

en: Link access key
sk: Klávesová skratka pre odkaz

en: Link style
sk: Štýl odkazu

en: Link target
sk: Cieľ odkazu

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Link the email address to the compose page when displaying?
sk: Prepojiť e-mailovú adresu so stránkou na písanie pošty

en: Link title attribute
sk: Atribút link title

en: Long text
sk: Dlhý text

en: Maximum file size in bytes
sk: Maximálna dĺžka v bajtoch

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Mobile phone number
sk: Mobilné číslo

en: Month and year
sk: Mesiac a rok

en: Multi-level drop down lists
sk: Viacúrovňové vyberacie zoznamy

en: Multiple selection
sk: Viacnásobný výber

en: Multiple selection, preserving keys
sk: Viacnásobný výber, klávesové skratky neboli nastavené

en: Number
sk: Číslo

en: Number of characters
sk: Počet znakov

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Number of rows
sk: Počet riadkov

en: Octal
sk: Osmičkový

en: Onclick event
sk: Operácia pri kliknutí

en: Only one email address allowed.
sk: Je prípustná iba jedna e-mailová adresa.

en: Only one email address is allowed.
sk: Je prípustná iba jedna e-mailová adresa.

en: PGP Key
sk: PGP kľúč

en: Password
sk: Heslo

en: Password with confirmation
sk: Heslo s potvrdením

en: Passwords must match.
sk: Heslá musia byť rovnaké.

en: Path to the GnuPG binary
sk: Cesta k binárnemu súboru GnuPG

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Please choose a sound.
sk: Prosím vyberte zvuk.

en: Please enter a month and a year.
sk: Zadajte prosím mesiac a rok.

en: Please enter a valid IP address.
sk: Zadajte prosím platnú IP adresu.

en: Please enter a valid date, check the number of days in the month.
sk: Zadajte prosím platný dátum, skontrolujte počet dní v mesiaci.

en: Please enter a valid time.
sk: Zadajte prosím platný čas.

en: Prompt text
sk: Výzva na zadanie textu

en: Protect address from spammers?
sk: Ochrániť adresu pred spamermi?

en: Radio selection
sk: Prepínač s výberom

en: Regex
sk: Regulárny výraz

en: Relationship browser
sk: Prehliadač vzťahov

en: Required Field
sk: Vyžadované pole

en: Required secret is invalid - potentially malicious request.
sk: Vyžadovaný kód je neplatný - možná zlomyseľná požiadavka.

en: Reset
sk: Vymazať formulár

en: Right header
sk: Hlavička vpravo

en: Right values
sk: Hodnoty vpravo

en: S/MIME Key
sk: S/MIME kľúč

en: SQL statement for value lookups
sk: Príkaz SQL pre vyhľadávanie hodnôt

en: Select Files
sk: Vyberte súbory

en: Select all date components.
sk: Vyberte všetky komponenty dátumu

en: Set
sk: Množina hodnôt

en: Show icon?
sk: Zobraziť ikonu?

en: Show option to keep original?
sk: Zobraziť možnosť na ponechanie originálu?

en: Show picker?
sk: Zobraziť nástroj na výber farieb?

en: Show seconds?
sk: Zobraziť sekundy?

en: Show upload?
sk: Zobraziť upload?

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sort order selection
sk: Výber smeru triedenia

en: Sound selection
sk: Výber zvuku

en: Spacer
sk: Oddeľovač

en: Start year
sk: Počiatočný rok

en: Storage format
sk: Formát uloženia

en: String list
sk: Zoznam reťazcov

en: String list returning an array
sk: Zoznam reťazcov navracajúcich array

en: Submit
sk: Odoslať

en: Table Set
sk: Tabuľka

en: The image file size could not be determined or it was 0 bytes. The upload may have been interrupted.
sk: Veľkosť súboru s obrázkom nemohla byť zistená alebo to bolo 0 bajtov. Upload mohol byť prerušený.

en: The image file was larger than the maximum allowed size (%d bytes).
sk: Súbor s obrázkom je väčší ako najväčšia povolená veľkosť (%d bajtov).

en: The name to use when linking to the compose page
sk: Meno, ktoré sa má použiť pri linkovaní na stránku na písanie správ

en: The text you entered did not match the text on the screen.
sk: Zadaný text neodpovedá textu na obrazovke.

en: There are too many characters in this field. You have entered %d character;  | There are too many characters in this field. You have entered %d characters;
sk[0]: V tomto poli je príliš veľa znakov. Zadali ste %d znak;
sk[1]: V tomto poli je príliš veľa znakov. Zadali ste %d znaky;
sk[2]: V tomto poli je príliš veľa znakov. Zadali ste %d znakov;

en: This does not seem to be a valid card number.
sk: Toto pravdepodobne nie je platné číslo karty.

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: This field may only contain integers.
sk: Toto pole môže obsahovať iba čísla.

en: This field may only contain numbers and the colon.
sk: Toto pole môže obsahovať iba čísla a dvojbodku.

en: This field may only contain octal values.
sk: Toto pole môže obsahovať iba osmičkové hodnoty.

en: This field must be a comma or space separated list of integers
sk: Toto pole musí byť zoznam čísel oddelených čiarkou alebo medzerou

en: This field must be a valid number.
sk: Toto pole musí byť platné číslo.

en: This field must contain a color code in the RGB Hex format, for example '#1234af'.
sk: Toto pole musí obsahovať kód farby v šestnástkovom formáte RGB, napríklad '#1234af'.

en: This form has already been processed.
sk: Tento formulár už bol spracovaný.

en: Time
sk: Čas

en: Time selection
sk: Výber času

en: True or false
sk: Pravda alebo nepravda

en: Value is over the maximum length of %d.
sk: Hodnota je dlhšia ako maximálna dĺžka %d.

en: Values
sk: Hodnoty

en: Values to select from
sk: Hodnoty, z ktorých si môžete vybrať

en: Width in CSS units
sk: Šírka v jednotkách CSS

en: You did not enter a valid email address.
sk: Nezadali ste platnú e-mailovú adresu.

en: You must choose a date.
sk: Musíte vybrať dátum.

en: You must choose a time.
sk: Musíte vybrať čas.

en: You must enter a valid phone number, digits only with an optional '+' for the international dialing prefix.
sk: Musíte zadať platné telefónne číslo, ktoré obsahuje iba číslice a voliteľnú predponu '+' pre medzinárodný formát.

en: You must enter a valid value.
sk: Musíte zadať platnú hodnotu.

en: You must enter an email address.
sk: Musíte zadať e-mailovú adresu.

en: You must enter at least one email address.
sk: Musíte zadať aspoň jednu e-mailovú adresu.

en: you must enter less than %d.
sk: musíte zadať menej ako %d.
